رفتن به نوار ابزار

خرید آنلاین انگشتر طلا (زنانه، جدید + قیمت)

امتیازدهی+3
امتیازدهی+3

با توجه به نوسانات قیمت طلا خرید انگشتر انگشتر مناسب کار ساده‌ای نخواهد بود و اگر اطلاعات کافی در این مورد نداشته باشید، ممکن است از انتخاب خود رضایت نداشته باشید اما نگران نباشید ما اینجا هستیم تا شما را در خرید انگشتر همراهی کنیم. در راهنمای خرید آنلاین انگشتر طلا ما به مهم‌ترین پارامتر‌ها در یک انتخاب مناسب اشاره خواهیم کرد تا بتوانید با توجه به اهداف و بودجه خود، بهترین انتخاب را داشته باشید.

انگشتر طلا اونیکست مدل ۱۸۶۹ Emirald

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا

مشخصات محصول

 • جنس:طلا
 • سنگ:ندارد
 • عیار: ۱۸ عیار
 • قطر: ۱۸ میلیمتر
 • سنگ: ندارد

توضیحات نگین

 • زمرد
 • برلیان
 • اشک
 • مارکی

انگشتر طلا ۱۸ عیار زنانه آلند کد J2222

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا

مشخصات محصول

 • جنس:طلا
 • سنگ:دارد

انگشتر طلا ۱۸ عیار زنانه آلند کد J1679

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا

مشخصات محصول

 • جنس:طلا
 • سنگ:دارد

انگشتر طلا ۱۸ عیار زنانه مایا ماهک مدل MR0356

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا

مشخصات محصول

 • جنس:طلا
 • سنگ:دارد

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا

مشخصات محصول

 • جنس:طلا
 • سنگ:دارد

انگشتر طلا ۱۸ عیار زنانه جواهری سون مدل ۱۶۸۰

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا

مشخصات محصول

 • جنس:طلا
 • سنگ:دارد

انگشتر طلا ۱۸ عیار جواهری سون مدل ۱۵۱۷

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا

مشخصات محصول

 • جنس:طلا
 • سنگ:دارد

انگشتر طلا ۱۸ عیار جواهری سون مدل ۱۷۰۷

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا

مشخصات محصول

 • جنس:طلا
 • سنگ:دارد

راهنمای خرید آنلاین انگشتر طلا ، عیار طلا و انواع آن

عیار طلا عددی است که به شما می‌گوید از مجموع ۲۴ قسمت، چه تعداد طلای خالص در یک قطعه جواهر وجود دارد. به عنوان مثال، حلقه‌های طلای ۱۰ عیار تقریباً ۴۲٪ طلا دارند (۱۰ تقسیم بر ۲۴) و بقیه فلزات دیگر مانند روی ، نیکل و … هستند.

فاکتو‌رهای مختلفی وجود دارد که ارزش طلا را تغییر می‌دهد، از روکش اندود یا جامد بودن نوار تا “خالص” بودن طلا. خلوص طلا توسط عیار تعیین می‌شود و باید روی خود طلا مهر شود. ۲۴ عیار خالص‌ترین طلایی است که می‌توانید خریداری کنید، بنابراین هرچه عیار بالاتر باشد، خالص‌تر است. همچنین در خرید انگشتر طلا باید به این فکر کنید که چه رنگ طلایی را ترجیح می‌دهید. طلا، رزگلد، سفید و سبز از نظر قیمت متفاوت هستند، اما بزرگترین عامل تعیین قیمت در شکل ظاهری آنهاست!

چطور عیار مناسب انگشتر را انتخاب نماییم؟

همانطور که متوجه شدید عیار طلا یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت برای یک انگشتر طلا است اما عیار مناسب برای خرید چطور باید انتخاب شود، در ادامه راهنمای خرید آنلاین انگشتر طلا به این سوال پاسخ خواهیم داد.

خرید انگشتر طلا با عیار ۲۴ به این معنا خواهد بود که تمام انگشتر از طلای خالص ساخته اشده است و در نگاه اول شاید این موضوع عالی به نظر برسد،با این حال، عامل دیگری نیز وجود دارد که گاهی اوقات نادیده گرفته می‌شود: دوام. از آنجا که طلای خالص بسیار نرم است، هرچه عیار انگشتر طلای شما پایین باشد، سخت تر و با دوام‌تر خواهد شد.

در اینجا چند قانون ساده آورده شده است که به شما کمک می‌کند تا تصمیم بگیرید که چه زمانی باید عیارهای بالاتر یا پایین‌تر را برای انگشتر طل انتخاب نمایید:

حلقه های طلای کم عیار (به عنوان مثال،۱۰ عیار یا ۱۴ عیار) برای پوشیدن روزمره مناسب هستند زیرا خراشیدن آنها دشوارتر است و نیاز به پرداخت کمتری دارد. علاوه بر این، انگشترهای طلای ساخته شده از طلای کم عیار به راحتی حلقه‌های ساخته شده از طلای خالص خم یا شکسته نمی‌شوند.

حلقه های طلای با عیار بالا (به عنوان مثال ۱۸ عیار یا ۲۴ عیار) گزینه خوبی برای انگشترهایی است که نمی‌خواهید در تمام طول روز آن را بپوشید و قصد دارید از آن در مهمانی‌ها یا مجالس خاص استفاده نمایید. حلقه‌های ساخته شده از طلای خالص نیز زودتر فرسوده می‌شوند و قطعات آنها راحت‌تر می‌شود.

آیا انگشتر طلا حاوی نیکل است؟

نیکل فلزی است که معمولاً به آلیاژهای طلا اضافه می‌شود. مشکل آن این است که می‌تواند باعث جوش‌های پوستی در افراد حساس به نیکل شود. اگر چنین حساسیتی دارید، حلقه های طلای با عیاری کمتر از ۱۴ را خریداری نکنید زیرا غلظت نیکل در آن‌ها برای شما بسیار زیاد است. حلقه‌های طلای ۱۴ عیار ممکن است انتخاب بهتری باشد، اما گاهی اوقات می‌توانند برای افرادی که آلرژی دارند نیز مشکل ساز شوند.

برای قرار گرفتن در سمت امن، انگشتری را انتخاب کنید که عیار آن ۱۸ یا بیشتر باشد. این طور نیست که حلقه‌های طلای خالص حاوی نیکل نباشند، اما غلظت آن در عیار بالاتر معمولاً خیلی کم است تا علائم آلرژی ایجاد نشود.

راهنمای خرید آنلاین انگشتر طلا با سنگ‌های قیمتی

بسیاری از انگشتر‌ها دارای سنگ‌های قیمتی بر روی خود هستند که این سنگ‌ها انواع مختلفی داشته و می‌توانند تاثیر بسزایی در تعیین قیمت یک انگشتر طلا داشته باشند، بنابراین باید با انواع جواهرات به کار رفته و ارزش هر کدام از آن‌ها آشنا باشید، به طور کلی می‌توان گفت گران‌ترین نوع جواهرات به کار رفته در زیورآلات از نوع الماس هستند که درجات و کیفیت‌های متفاوتی دارند. همچنین بسیار مهم است که انگشتر مورد نظر شما دارای گوهی اثالت برای سنگ یا الماس به کار رفته در آن باشد تا به وسیله آن از اصل بودن الماس یا هر نوع سنگ دیگر اطمینان حاصل شود.

درجه الماس: کیفیت الماس توسط چهار عنصر اصلی تعیین می‌شود: رنگ، وضوح، برش و عیار. الماس ایده آل بدون رنگ است، هیچگونه اختلاط و نقصی ندارد، برای انعکاس بی عیب و نقص نور برش خورده است و بر اساس وزن آن درجه‌بندی شده تا عیار آن مشخص شود. در نظر گرفتن هر کدام از چهار مورد این پارامتر‌ها مهم است.

ارزش‌گذاری سایر سنگ های قیمتی: وقتی نوبت به ارزش گذاری سایر سنگ های قیمتی جواهر می‌رسد، پارامترهایی که برای ارزش‌گذاری الماس به کار می‌رود در سایر سنگ‌ها نیز وجود دارد. به عنوان مثال، رنگ، وضوح، برش و عیار زمرد یا عقیق می‌تواند به میزان قابل توجهی متفاوت باشد و بر قیمت درخواست تأثیر بگذارد. اگر می‌خواهید بدانید سنگهای انگشتر طلای شما چقدر ارزش دارد، حتما از فروشند درخواست کنید تا گواهی اصالت سنگ را به شما ارائه دهد.

راهنمای خرید آنلاین انگشتر طلا : مزایای خرید آنلاین

خرید آنلاین مزایای محتلفی شامل این موارد می‌شود:

 • صرفه‌جویی در وقت: به جای اینکه وقت خود را در ترافیک تلف کنید، ‌می‌توانید یک به یک وبسایت معتبر فروش زیورآلات مراجعه کرده و به این ترتیب فروشگاه را به خانه خود بیاورید. به این ترتیب می‌توانید در زمان خود صرفه‌ویی کرده و وقت بیشتری را به انتخاب مناسب‌تر اختصاص دهید.
 • صرفه‌جویی در هزینه: خرید آنلاین اغلب ارزان‌تر از فروشگاه است. جواهرفروش نیازی به پرداخت هزینه ویترین فیزیکی فروشگاه ندارد و اغلب پس انداز به شما تعلق می‌گیرد.
 • دسترسی به گزینه‌های بیشتر: با تعویض جستجوی آنلاین ، این فرصت را خواهید داشت که تعداد حلقه های بیشتری را که می توانید در فروشگاه های محلی مشاهده کنید ، مرور کنید.
 • فرصتی برای برجسته شدن: با همان رمز، اگر می‌خواهید از مردم متمایز شوید، خرید آنلاین عالی است. به جای اینکه به فروشگاه‌های محدودی که که در شهر یا محل زندگی شما قرار دارند محدود شوید، شما طیف گسترده‌ای از حلقه ها را برای انتخاب در اختیار خواهید داشت.

در هنگام خرید آنلاین به چه نکاتی باید توجه کنید؟

ممکن است روزهایی را بخاطر داشته باشید که خرید آنلاین ممکن بود ریسک بزرگی باشد، چیزی در حدود قبل از سال ۲۰۱۰ یا بیشتر. امروزه خرید آنلاین تقریباً برای هر چیزی نسبتاً آسان و مطمئن است، حتی برای زیورآلات گران‌قیمت مثل انگشتر طلا، اما در هنگام خرید باید نکاتی را در نظر بگیرید تا از دردسرهای انتخاب اشتباه مثل سایز نامناسب در اما باشید. در ادامه راهنمای خرید آنلاین انگشتر طلا به نگرانی‌هایی که در خرید آنلاین وجود دارد پاسخ می‌دهیم

 • اگر فروشنده صادق نباشد چه؟ درست مثل یک مغازه فیزیکی یک فروشنده آنلاین ممکن است آنطور که به نظر می‌رسد نباشد. مطمئن باشید که فقط از فروشندگان معتبر خرید می‌کنید بنابراین نماد اعتماد الکتورنیک وبسایت را چک کنید و مجوز‌های آن را بخوانید.
 • اگر اندازه اشتباه باشد چه می‌شود؟ همیشه، هر چقدر هم که مراقب باشید، این احتمال وجود دارد که وقتی انگشتر روی انگشت است، اندازه آن کاملاً درست نباشد. فروشندگان آنلاین این موضوع را درک می‌کنند و اکثر فروشندگان معتبر حاضر به تعویض هستند. ممکن است همیشه این مورد در مورد سایت‌های حراج موقت صادق نباشد، بنابراین مطمئن شوید که هرگونه سیاست خرید را از قبل خوانده‌اید.
 • اگر انگشتر همان چیزی نباشد که من انتظار دارم؟ با در نظر گرفتن فروشندگان آنلاین که عکس های با کیفیتی از حلقه های نامزدی خود ارائه می‌دهند، می توانید خطر این اتفاق را کاهش دهید. به عکس‌های رندر شده اعتماد نکنید و سعی کنید عکس‌های از محصول که به صورت زنده و در انگشت قرار دارند را معیار قرار دهید.

زمان و انرژی کافی را برای انتخاب مناسب صرف کنید

یک نقطه عالی برای شروع این است که بفهمید تقریباً نوع حلقه‌های شما چقدر هزینه دارد و بزرگترین و معتبرترین خرده‌فروشان آنلاین در منطقه شما چه کسانی هستند.

 • بودجه خود را تنظیم کنید: چقدر باید برای خرید انگشتر طلای خود هزینه کنید؟ هیچ معیار ثابتی برای همه‌ افراد وجود ندارد و بسته به قدرت خرید و هدف خود از خرید باید بودجه خود را تنظیم کنید.در نهایت، شما باید هر آنچه توانایی دارید را صرف خرید یک انگشتر کنید که باعث خوشحالی هر دو شما شود! اما منظور ما از این جمله فقط هزینه مالی نیست، سعی کنید با توجه به بودجه خود انگشتری را انتخاب کنید که با شخصیت فرد مورد نظر شما مطابقت داشته باشد، به این ترتیب به او نشان خواهید داد که برای او ارزش قائل شده‌اید. من توصیه می‌کنم قبل از شروع خرید، بودجه‌ای دقیق تنظیم کنید.
 • همه کارها را در یک روز انجام ندهید: درست مثل هر خرید مهم دیگری، یافتن حلقه مناسب ممکن است زمان ببرد. حتی اگر حس کردید انگشتر مناسب را پیدا کرده‌اید، برای خرید دست نگه دارید، همیشه ممکن است انتخاب‌های بهتری وجود داشته باشد، بنابراین خربد را تا زمانی که مطمئن هستید انتخاب بهتری وجود ندارد به تعویق بیاندازید.

.سایر سوالات و نکات راهنمای خرید آنلاین انگشتر طلا

 • اگر انگشتر طلای شما مجموعه‌ای از سنگ های قیمتی دارد، مطمئن شوید که این مجموعه از چه چیزی ساخته شده‌است. اگر شاخک‌ها و پایه‌های نگه‌دارنده سنگ‌ها از طلای زرد ساخته شده باشند، به دلیل نرمی فلز به سرعت فرسوده می‌شوند و اگر یک یا چند شاخه فرسوده خم یا شکسته شوند، ممکن است سنگ قیمتی خود را از دست دهید.
 • اگر شاخه های حلقه حلقه شما از فلز با دوام تری مانند پلاتین ساخته شود (اگر توانایی پرداخت آن را داشته باشید) بسیار بهتر است. یکی دیگر از گزینه‌های خوب، طلای سفید است که با روکش ردیوم پوشانده شده است که باعث دوام و جلوگیری از خم شدن آن می شود.
 • آیا انگشترهایی با روکش طلا انتخاب مناسبی هستند؟ همه حلقه‌های طلا به طور کامل از طلا ساخته نشده اند، بعضی از آن‌ها فقط با یک لایه از آن پوشیده شده‌اند و در زیر این پوشش فلزات دیگری نیز وجود دارد. اینگونه حلقه‌های روکش طلا معمولاً ارزان‌تر از انگشترهای طلای خالص هستند. با این وجود، به مرور زمان و استفاده طولانی مدت، این روکش ازبین خواهد رفت.
 • اگر می‌خواهید از انگشتر فقط برای مجالس و مهمانی‌ها برای مدت کوتاهی استفاده کنید، این انگشتها می‌توانند انتخاب مناسبی باشند.
 • اگر می‌خواهید انگشتر مقاومی خریداری کنید که عیار بالایی هم داشته باشد، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید تا بدنه آن ضخامت مناسبی داشته باشد، در غیر این صورت انگشتر به راحتی خم خواهد شد.

به انتهای راهنمای خرید آنلاین انگشتر طلا رسیدیم، اگر می‌خواهید یک خرید مطمئن داشته باشید سعی کنید به تمام نکته‌های گفته شده در این مطلب توجه کنید و بهترین وبسایت آنلاین با خدمات پس از فروش مناسب را برای خرید انتخاب نمایید.

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

   اگر سوالی دارید همین‌جا بپرسید!

   ببین ببر