رفتن به نوار ابزار

راهنمای خرید اسکوتر برقی

امتیازدهی+6
امتیازدهی+6

راهنمای خرید اسکوتر برقی؛ سرگرم شوید و ورزش کنید!

مدت زیادی نیست که اسکوتر برقی وارد کشور ما شده و کودکان و جوانان زیادی را در خیابان‌ها و پارک‌ها می‌بینیم که از آن‌ها استفاده می‌کنند. این دستگاه وسیله جدیدی است و برای انتخاب و خرید آن به بررسی و ارزیابی برندهای مختلف نیاز داریم. ما در این مقاله قصد داریم تا به برخی از مشخصات اسکوتر برقی مانند موتور، باطری، وزن و سرعت اسکوتر برقی بپردازیم. مواردی که در این مقاله به آن‌ها اشاره شده، همگی معیارهایی هستند که در قالب راهنمای خرید اسکوتر برقی برای انتخاب دستگاه مناسب ضروری‌اند. پس با ما همراه باشید تا بهترین دستگاه را با توجه به نیازها و بودجه خود خریداری کنید.

تاریخچه اسکوتر برقی

اسکوتر برقی برای اولین بار توسط یک نویسنده به نام ام.کی.جوزف در فیلمنامه‌ای توصیف و در نهایت در سال ۱۹۶۷ در فیلم “بازگشت به آینده” نمایش داده شد. جالب است بدانید که اولین دستگاه اسکوتر برقی در سال ۲۰۱۴ در چین ساخته و در سال ۲۰۱۵ نیز وارد بازار کشور آمریکا شد. 

از آن به بعد، این دستگاه به مرور وارد کشورهای دیگری مانند ایران نیز شد. و حالا در گوشه و کنار شهر، در پارک‌ها و خیابان‌ها، کودکان و بزرگسالانی را می‌بینیم که با سرعت از کنار ما رد می‌شوند.

نام‌های دیگر اسکوتر برقی

اسکوتر برقی در بسیاری از کشورهای خارجی با نام “هاوربرد” شناخته می‌شود اما در کشور ما آن را با نام‌های دیگری مانند اسکیت برقی، اسکوتر برقی، هاوربرد، اسکوتر هوشمند، اسکوتر برقی هوشمند، اسکوتر شارژی، اسکوتر تعادلی و اسکوتر خود تعادلی می‌شناسند. 

کشورها و برندهای سازنده اسکوترهای برقی

در حال حاضر تمامی مدل‌های اسکوترهای برقی موجود در بازار، در کشور چین ساخته می‌شوند. از جمله برندها و شرکت‌های سازنده اسکوتر برقی می‌توان به شیائومی، نیوپاور، مینی سگوی، سگوی و ناین بات اشاره کرد. هر کدام از این برندهایی که نام بردیم، مدل‌های مختلفی از اسکوتر را تولید می‌کنند که دارای ویژگی‌های منحصر به فرد همان برند هستند. 

اسکوتر برقی چیست؟

اسکوتر برقی وسیله‌ای هوشمند است و از ۲ چرخ، یک صفحه، موتور و منبع شارژ تشکیل شده است. هر ۲ چرخ این دستگاه به یک موتور الکتریکی که دارای سنسورهای شیب و سرعت است، متصل هستند. در واقع این موتور است که چرخ‌های اسکوتر برقی را کنترل کرده و با توجه به فرمان کاربر آن‌ها را به چپ و راست می‌راند یا متوقف می‌کند. 

اجزای تشکیل دهنده اسکوتر برقی

اسکوتر برقی دستگاه آنچنان پیچیده‌ای نیست و تنها از چند بخش ساده تشکیل شده است. اجزای اصلی تشکیل دهنده یک اسکوتر برقی به قرار زیر است:

 • موتور الکتریکی اسکوتر برقی: همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم، در تمامی دستگاه‌های اسکوتر برقی این موتور است که تعیین کننده میزان سرعت، جهت حرکت و شیب دستگاه است. موتور، نیروی لازم برای حرکت چرخ‌ها را تأمین می‌کند و دستگاه را در حالت تعادل قرار می‌دهد. هر اسکوتر برقی دارای ۲ عدد موتور الکتریکی است که در نزدیکی چرخ‌ها تعبیه شده‌اند. 
 • ژیروسکوپ اسکوتر برقی: صفحه اصلی اسکوتر برقی با کمک یک ژیروسکوپ و کنترل کننده سرعت کار می‌کند. در واقع موتور دستورات لازم را به ژیروسکوپ و کنترل کننده سرعت داده و این دستورات توسط ژیروسکوپ و با کمک سنسورهایی که به چرخ‌ها متصل هستند به چرخ‌ها ارسال شده و باعث حرکت آن‌ها می‌شوند. هر اسکوتر برقی دارای ۲ عدد ژیروسکوپ است.
 • میکرو پردازشگر اسکوتر برقی: قدرت انتقالی به چرخ‌های اسکوتر برقی توسط این میکرو پردازشگرها تنظیم می‌شود. هر اسکوتر برقی دارای ۲ عدد میکرو پردازشگر است. 

از سایر قطعات تشکیل دهنده یک اسکوتر برقی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مادربرد یا صفحه کنترل
 • بدنه فلزی
 • محور مرکزی
 • ۲ عدد سنسور مادن قرمز
 • پورت مخصوص شارژ دستگاه
 • محفظه باتری
 • کلید روشن و خاموش
 • پدهای حساس در مقابل فشار
 • ۲ عدد چراغ LED
 • با توجه به نوع مدل، دستگاه می‌تواند شامل بلوتوث و اسپیکر هم باشد.

تکنولوژی و مشخصات اسکوتر برقی

حالا که با اجزای تشکیل دهنده یک دستگاه اسکوتر برقی آشنا شدیم، وقت آن رسیده تا با نحوه کار آن نیز آشنا شویم. زمانیکه کاربر بر روی صفحه اسکوتر می‌ایستد، با توجه به راستا و زاویه‌ بدن او، سنسورهای اسکوتر برقی، شیب چرخ‌ها را با زاویه بدن او تنظیم کرده و میزان خم شدن بدن کاربر را به ژیروسکوپ منتقل می‌کنند. ژیروسکوپ بعد از بهینه کردن داده‌ها، آن‌ها را به صفحه کنترل اصلی دستگاه انتقال می‌‌دهد. پردازنده‌های موجود در صفحه کنترل، داده‌ها را پردازش کرده و دستورات لازم را صادر می‌کنند و در نهایت دستگاه شروع به حرکت می‌کند.

هر چقدر زاویه بدن شما به سمت جلو متمایل‌تر باشد، دستور چرخش با سرعت بیشتر به چرخ‌ها صادر می‌شود. این مکانیزم ساده به کاربر اجازه می‌دهد تا سرعت حرکت اسکوتر برقی را به کمک وزن بدن خود کنترل کند. 

انواع سایزبندی اسکوتر برقی

اسکوترهای برقی بطور کلی در ۴ سایز، ۴.۵، ۶.۵، ۸ و ۱۰ اینچی تولید می‌شوند اما در حال حاضر تنها سایزهای ۶.۵، ۸ و ۱۰ اینچی در بازار موجود هستند.

 • اسکوتر برقی ۶.۵ اینچی: این اسکوتر قابلیت تحمل وزن تا ۱۲۰ کیلوگرم را دارد و برای کودکان و نوجوانان ۸ تا ۱۴ ساله مناسب است.
 • اسکوتر برقی ۸ اینچی: این اسکوتر قابلیت تحمل وزن تا ۱۲۰ کیلوگرم را داشته و برای افراد در تمام گروه‌های سنی قابل استفاده است.
 • اسکوتر برقی ۱۰ اینچی: اسکوترهای برقی ۱۰ اینچی دارای لاستیک‌های بادی و بزرگی هستند که در اصل مهمترین مزیت و البته تفاوت‌ آن‌ها با دو مدل بالا است. با کمک این لاستیک‌های بزرگ، براحتی می‌توانید در سطوح ناهموار و شیب‌دار هم حرکت کنید. این اسکوترها قابلیت تحمل وزن تا ۱۲۰ کیلوگرم را داشته و برای تمامی رده‌های سنی قابل استفاده هستند. 

میزان سرعت اسکوتر برقی

همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم، اسکوتر برقی دارای یک برد هوشمند است که با کمک ژیروسکوپ، زاویه بدن کاربر نسبت به زمین را تشخیص داده و سرعت حرکت چرخ‌ها را زیاد یا کم می‌کند. بنابراین با فشار پنجه‌های پا، اسکوتر به سمت جلو حرکت می‌کند و با زاویه دادن به بدن، سرعت حرکت دستگاه کم و زیاد می‌شود. لازم به ذکر است که هر چه زاویه بدن شما به سمت جلو بیشتر باشد، سرعت حرکت اسکوتر بیشتر خواهد بود. 

حداکثر سرعت اسکوتر برقی

به صورت کلی سرعت یک اسکوتر برقی معمولی حدود ۱۵ کیلومتر بر ساعت است. اما اگر دستگاه به صورت کامل شارژ شده باشد تا سرعت ۲۰ کیلومتر در ساعت را نیز پشتیبانی می‌کند. لازم به ذکر است که این سرعت‌ها در شرایط جاده‌ها هموار و بدون شیب هستند و در غیر این صورت سرعت کاهش پیدا می‌کند. از طرفی هر چقدر وزن کاربر اسکوتر برقی افزایش پیدا کند، توان و سرعت دستگاه کاهش پیدا می‌کند. 

یکی از سریعترین اسکوترهای برقی که سرعتی حدود ۳۲ کیلومتر بر ساعت دارد، برند هاوربرد Hk Cube است و پس از آن برند Spacebiard با سرعت ۲۹ کیلومتر در ساعت، در رتبه دوم قرار دارد.

بهترین راهنمای خرید اسکوتر برقی

حالا که با دستگاه اسکوتر برقی و اجزای آن آشنا شدید وقت آن رسیده تا با معیارها و فاکتورهای لازم برای انتخاب بهترین دستگاه با توجه به نیازها و بودجه خود آشنا شوید. ما این معیارها و فاکتورها را در قالب راهنمای خرید اسکوتر برقی در اختیار شما قرار داده‌ایم. 

 • استفاده راحت و آسان

همه کسانی که اسکوتر برقی خریداری می‌کنند هدفشان فقط تفریح کردن نیست، آن‌ها می‌خواهند مسیرهای هر روزه را راحتتر طی کنند. پس اگر نتوانید در سطوح مختلف مانند پیاده‌رو و خیابان این وسیله را کنترل کنید، پس چرا باید آن را خریداری کنید. اگر امکان دارد در داخل فروشگاه دستگاه مورد نظر خود را تست کنید. 

 • طراحی ارگونومیک و بهینه

تایرها یا چرخ‌های اسکوتر برقی باید در عین سفتی و سختی، انعطاف کافی را برای استفاده در زمین‌های ناهموار و شیب‌دار و پستی بلندی‌ها داشته باشند. صفحه اصلی و فاصله جاپا باید به صورتی باشد که شما براحتی بتوانید بر روی دستگاه قرار گرفته و آن را کنترل کنید. 

 • قدرت موتور اسکوتر برقی

موتور مهمترین جزو اسکوتر برقی است. توان هر دستگاه برقی بر حسب واحد وات نشان داده می‌شود، پس هر چقدر که یک وسیله وات بیشتری را مصرف کند، قدرت بیشتری نیز خواهد داشت. توان بالاتر در دستگاه‌ها به معنی سرعت بیشتر است. در هر دستگاه ۲ موتور وجود دارد که در نزدیک چرخ‌ها تعبیه شده‌اند. قدرت موتور در دستگاه‌های مختلف متفاوت است و می‌تواند از ۳۵۰ وات تا ۵۰۰ وات باشد. جالب است بدانید که برخی از مدل‌های جدید اسکوتر برقی دارای توان موتور بیش از ۱۰۰۰ وات هستند و با این دستگاه‌ها براحتی می‌توانید در مسیرهای ناهموار و شیب دار حرکت کنید.

 • میزان سرعت اسکوتر برقی

در مورد سرعت اسکوتر برقی در بالا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم. همانطور که اشاره کردیم اگر اسکوتر کاملاً شارژ باشد می‌تواند بین ۱۵ تا ۲۰ کیلومتر بر ساعت سرعت داشته باشد. اما برخی از مدل‌های جدید موجود در بازار محدوده سرعتی بین ۲۰ تا ۲۴ کیلومتر را نیز دارند. 

 • دامنه حرکت اسکوتر برقی

اندازه‌ گیری دامنه حرکت اسکوتر برقی کار راحتی نیست و به عوامل مختلفی مانند شیب، سرعت، وزن کاربر و جنس زمین بستگی دارد. اکثر دستگاه‌های موجود در بازار می‌توانند برای استفاده در سطح هموار و با سرعت ۱۷ تا ۲۴ کیلومتر در ساعت و به مدت ۲ ساعت کار کنند. 

 • باتری اسکوتر برقی و مدت زمان شارژ آن

بعد از موتور، باتری مهمترین بخش از اسکوتر برقی است. در تمامی این دستگاه‌ها از باتری‌های قابل شارژ استفاده شده که میزان پر یا خالی بودن آن بر روی سرعت دستگاه اثر مستقیمی دارد. مدت زمانی که طول می‌کشد تا یک اسکوتر برقی بطور کامل شارژ شود عامل بسیار مهمی در خرید یک دستگاه است. قطعاً هیچ کاربری دوست ندارد ساعت‌ها منتظر شارژ شدن دستگاه خود بماند.

 • جنس اسکوتر برقی و کیفیت ساخت

اسکوترهای برقی موجود در بازار از لحاظ جنس بدنه، جنس چرخ‌ها، کیفیت ساخت موتورها، کیفیت سنسورها و کیفیت و عمر باتری بسیار با هم متفاوت هستند. در مورد بدنه باید بگوییم که چون در ابتدای کار ممکن است بر روی زمین بیافتید پس بهتر است دستگاهی را انتخاب کنید که بدنه آن ضدخش باشد. 

 • چرخ‌های اسکوتر برقی و سیستم تعلیق آن

در زمان خرید اسکوتر به چرخ‌های اسکوتر و سیستم تعلیق بسیار توجه کنید. اکثر اسکوترهای برقی موجود در بازار فاقد سیستم تعلیق هستند و چرخ‌های آن‌ها هم لاستیکی است. اگر قرار است مسافتی طولانی با ناهمواری و پستی و بلندی و دارای شیب را طی کنید، پس باید دستگاهی خریداری کنید که دارای سیستم تعلیق باشد. 

 • قابلیت حمل اسکوتر برقی

اکثر مدل‌های اسکوتر برقی موجود در بازار وزنی حدود ۹ تا ۱۴ کیلوگرم دارند، این وزن برای بزرگسالان و برای مدت کوتاه چندان زیاد نیست. اما اگر شارژ اسکوتر شما تمام شد و وسط راه ماندید چه؟ فراموش نکنید که بیشتر اسکوترهای موجود در بازار امکان استفاده در شیب ۵ تا ۱۰ درجه بیشتر را ندارند و در این شرایط باید خودتان اسکوتر را حمل کنید. پس موقع خرید حتماً به وزن اسکوتر برقی توجه کنید.

 • ایمنی اسکوتر برقی

متأسفانه گزارشاتی مبنی بر آتش گرفتن اسکوترهای برقی در آمریکا منتشر شده است و به همین دلیل هم سایت آمازون برخی از برندهای این دستگاه را از لیست فروشندگان خود خارج کرده است. باتری برخی از دستگاه‌های هاوربورد ممکن است بیش از حد داغ شده و حتی منفجر شوند. پس قبل از خرید حتماً پرس و جو کنید و برندهای مختلف را ارزیابی کنید. پس فراموش نکنید که برای شارژ این دستگاه‌ها از شارژر خودشان استفاده کنید و بیش از اندازه نیز آن‌ها را شارژ نکنید. 

 • قیمت اسکوتر برقی

اسکوترهای برقی موجود در بازار دارای محدوده قیمتی ۱ میلیون تومان تا ۲۵ میلیون تومان هستند. بیشتر افراد دستگاه‌های بین ۳ تا ۵ میلیون را ترجیح می‌دهند. 

 • گارانتی اسکوتر برقی

یکی از مهمترین موارد در زمان خرید اسکوتر برقی، گارانتی آن است. اکثر دستگاه‌های موجود در بازار دارای گارانتی ۱ ساله هستند. مهم است که در صورت بروز مشکلی براحتی بتوانید دستگاه را تعمیر کنید و در صورت نیاز قطعات آن را تعویض کنید. 

معرفی ۱۰ اسکوتر برقی

اسکوتر برقی تاشو مدل ARMY03

اسکوتر برقی تاشو مدل ARMY03
اسکوتر برقی تاشو مدل ARMY03 اسکوتر برقی تاشو مدل ARMY03

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


اسکوتر برقی تاشو مدل ARMY03، نسل جدید اسکوتر‌های برقی است که از وجود برد‌ هوشمند و اورجینال بهره می‌برد. این اسکوتر مجهز به سیستم هوشمند حفظ تعادل خودکار (اتوبالانس) و سیستم Keyless و روشن- خاموش اتوماتیک است. چرخ ۱۰ اینچی بادی جدید، تحمل وزن ۲۰ الی ۱۰۰ کیلوگرم و سرعت ۲۰ الی ۲۵ کیلومتر در ساعت از دیگر ویژگی‌های این اسکوتر برقی است. توجه داشته باشید که این دستگاه نیاز به شارژ اولیه ندارد و مدت زمان شارژ تنها تا سبز شدن چراغ روی آداپتور کافی است. برای افزایش طول عمر موتور دستگاه به این نکته توجه داشته باشید که حتما هر هفته حداقل به مدت چند دقیقه دستگاه را روشن نمایید و از استفاده اسکوتر بر روی فرش یا چمن و یا سطوح دارای اصطکاک خودداری کنید.

مشخصات اسکوتر برقی تاشو مدل ARMY03

 • کشور مبدا برند: چین
 • ابعاد بسته بندی: ۳۷×۳۱×۴۳ سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی: ۹ کیلوگرم
 • باتری: دارد
 • مدت زمان شارژ باتری: ۲ ساعت
 • بازه قدرت: ۱۵۰-۱۰۰ وات
 • وزن اسکوتر: ۸ کیلوگرم
 • مناسب برای: فری استایل
 • وزن قابل تحمل: ۹۰ کیلوگرم
 • بازه وزن قابل تحمل: ۱۰۰-۷۵ کیلوگرم
 • جنس بدنه: PVC مقاوم
 • قطر چرخ: ۲۵۴ میلی‌متر
 • جنس چرخ: بادی
 • اقلام همراه: شارژر – دفترچه

سایر توضیحات:

 •       مجهز به دستگیره حمل آسان
 •       مجهز به جک بغل برای ایستادن روی زمین
 •       سیستم اتوماتیک تاشو قابل تبدیل به کیف دستی
 •       مجهز به رقص نور جذاب روی گلگیرها
 •       مجهز به سیستم بلوتوث
 •       مجهز به اسپیکر قدرتمند
 •       امکان اتصال به انواع موبایل و تبلت ( اندروید، iOS) جهت پخش موسیقی
 •       باتری اورجینال سری جدید بزرگ

بازگشت به منو ↑

اسکوتر برقی مدل Mini Robot

اسکوتر برقی مدل Mini Robot
اسکوتر برقی مدل Mini Robot اسکوتر برقی مدل Mini Robot

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


میتوان این محصول را با استفاده از گوشی هوشمند کنترل کرد و از طریق آن می‌توان فرمان‌های متفاوتی را به این اسکوتر داد که خاموش و روشن شدن و فرمان حرکت، بخشی از آن‌ها است. بدنه و رینگ این اسکوتر برقی از آلیاژ منیزیم ساخته شده‌اند و چرخ‌های آن نیز جنس لاستیکی دارند، این ویژگی‌ها باعث دوام بالای محصول و مقاومت بیشتر چرخ‌ها در برابر سایش می‌شود. کار با این دستگاه بسیار ساده است و بعد از چند دقیقه تمرین بر آن مسلط می‌شوید، اولین مرحله ایستادن بر روی اسکوتر و حفظ تعادل خود بر روی آن است سپس با کمی به جلو یا عقب متمایل شدن اسکوتر به همان سمت حرکت می‌کند و هر چه بیشتر متمایل شوید سرعت بیشتر خواهد شد و تا سرعت ۱۸ کیلومتر در ساعت می‌رسد. برای گردش به سمت چپ و راست هم باید با استفاده از زانوهای خود، دسته را به سمت مورد نظر فشار دهید. از ویژگی‌های مثبت اسکوتر برقی مدل Mini Robot، پیمایش سطحی با شیب ۱۵ درجه‌ای است.

 

مشخصات اسکوتر برقی مدل Mini Robot

 • ابعاد بسته بندی: ۳۰×۳۰×۶۰ سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی: ۱۵ کیلوگرم
 • باتری: دارد
 • مدت زمان شارژ باتری: ۴-۳ ساعت
 • بازه قدرت: ۱۵۰-۱۰۰ وات
 • وزن اسکوتر: ۱۰ کیلوگرم
 • مناسب برای: کودکان، بزرگسال، فری استایل
 • وزن قابل تحمل: ۱۰۰ کیلوگرم
 • بازه وزن قابل تحمل: ۱۵۰-۱۰۰ کیلوگرم
 • قطر چرخ: ۲۸ میلی‌متر
 • اقلام همراه: دفترچه – میله همراه و اتصالات – شارژر

سایر توضیحات:

 •       نهایت سرعت ۱۸ کیلومتر در ساعت
 •       نهایت مسافت طی شده با شارژ کامل ۳۰ کیلومتر
 •       دارای سیستم هوشمند برای حفظ تعادل
 •       سبک و دارای عرض متناسب با پهنای شانه
 •       دارای استاندارد IP54 مقاوم در برابر آب ( قابل استفاده در باران )
 •       قابلیت طی کردن شیب تا ۱۵ درجه
 •       قابل اتصال به گوشی هوشمند
 •       دارای یک دسته برای کنترل بهتر با پا
 •       جک جهت ایستادن راحت اسکوتر

بازگشت به منو ↑

اسکوتر برقی مدل Borna Hanrox J5

اسکوتر برقی مدل Borna Hanrox J5
اسکوتر برقی مدل Borna Hanrox J5 اسکوتر برقی مدل Borna Hanrox J5 اسکوتر برقی مدل Borna Hanrox J5

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


مشخصات اسکوتر برقی مدل Borna Hanrox

 • کشور مبدا برند: چین
 • ابعاد بسته بندی: ۱۰۹×۲۶×۵۳ کیلوگرم
 • وزن بسته بندی: ۱۷ کیلوگرم
 • باتری: دارد
 • مدت زمان شارژ باتری: ۶ ساعت
 • بازه قدرت: ۱۵۰-۱۰۰ وات
 • وزن اسکوتر: ۱۳ کیلوگرم
 • مناسب برای: کودکان، بزرگسالان، فری استایل
 • وزن قابل تحمل: ۱۱۰ کیلوگرم
 • بازه وزن قابل تحمل: ۱۰۰-۷۵ کیلوگرم
 • جنس بدنه: آلومینیوم
 • قطر چرخ: ۱۲۰ میلی‌متر
 • جنس چرخ: آلومینیوم
 • اقلام همراه: شارژر

بازگشت به منو ↑

اسکوتر برقی اسکولنس مدل ۰۰۹

اسکوتر برقی اسکولنس مدل 009
اسکوتر برقی اسکولنس مدل 009 اسکوتر برقی اسکولنس مدل 009 اسکوتر برقی اسکولنس مدل 009

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


اسکوتر برقی اسکولنس مدل ۰۰۹، دارای دو موتور قدرتمند ۳۵۰ وات بوده که قابلیت طی کردن شیب تا ۱۵ درجه را دارد. نهایت سرعت این اسکوتر ۱۰ کیلومتر در ساعت بوده و با شارژ کامل ۱۵ تا ۲۵ کیلومتر مسافت را طی خواهد کرد.

مشخصات اسکوتر برقی اسکولنس مدل ۰۰۹

 • کشور مبدا برند: چین
 • ابعاد بسته بندی: ۶۴×۲۴×۲۴ سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی: ۱۲ کیلوگرم
 • وزن اسکوتر: ۱۰ کیلوگرم
 • مناسب برای: فری استایل
 • وزن قابل تحمل: ۱۲۰ کیلوگرم
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • فاصله دو محور چرخ: ۴۸ سانتی‌متر
 • عرض بدنه: عرض پدال ۱۴.۵ سانتی‌متر
 • قطر چرخ: ۶.۵ اینچ برابر با ۱۶۵ میلی‌متر
 • جنس چرخ: لاستیک

اقلام همراه:

 • دفترچه راهنمای انگلیسی – آدابتور – ریموت کنترل

سایر توضیحات:

 •       دارای پورت  USB برای شارژ موبایل
 •       دارای بلوتوث برای پخش آهنگ
 •       دارای سیستم هوشمند برای حفظ تعادل
 •       حداقل وزن مناسب برای استفاده کننده ۱۵ کیلوگرم
 •       قابلیت طی کردن شیب تا ۱۵ درجه
 •       دارای استاندارد IP54 ضد آب ( قابل استفاده در باران )
 •       مدت زمان لازم برای شارژ کامل ۳-۲ ساعت
 •       دارای دو موتور قدرتمند ۳۵۰ وات
 •       باتری لیتیومی سامسونگ Premium Samsung 18650
 •       باتری ۴۴۰۰ میلی آمپر و ۳۶ ولت
 •       ولتاژ شارژ ۱۰۰-۲۴۰ ولت
 •       عرض کل: ۱۷.۵ سانتی‌متر
 •       دارای نشانگر سرعت بیش از حد
 •       نشانگر ظرفیت باتری

بازگشت به منو ↑

اسکوتر برقی طرح موتور دریفت

اسکوتر برقی طرح موتور دریفت
اسکوتر برقی طرح موتور دریفت اسکوتر برقی طرح موتور دریفت

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


نسل جدید اسکوترهای برقی که بسیار مهیج هستند، اسکوتر برقی موتوری هستند. این اسکوترها سه چرخ دارند و چرخ عقب آن‌ها معلق بوده و باعث چرخش ۳۶۰ درجه‌ای اسکوتر می‌شود و آن را بسیار مهیج‌تر می‌کند. اسکوتر برقی طرح موتور دریفت یکی از اسکوترهای سریع و مهیج است که تا حدود ۳۰ کیلومتر بر ساعت می‌تواند سرعت بگیرد، برای این منظور باید تنظیم سرعت روی ۳ و حداکثر باشد. به منظور استفاده بهتر از این اسکوتر نسبت به قد اسکوترسوار، با استفاده از پیچ وسط بدنه دستگاه می‌توان فاصله محور طولی را تغییر داد.

مشخصات اسکوتر برقی طرح موتور دریفت

 • ابعاد بسته بندی: ۵۸×۵۸×۷۰ سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی: ۱۰ کیلوگرم
 • باتری: دارد
 • مدت زمان شارژ باتری: ۲:۳۰ ساعت
 • بازه قدرت: ۱۵۰-۱۰۰ وات
 • وزن اسکوتر: ۹ کیلوگرم
 • مناسب برای: فری استایل
 • وزن قابل تحمل: ۱۱۰ کیلوگرم
 • بازه وزن قابل تحمل: ۱۵۰-۱۰۰ کیلوگرم
 • جنس بدنه: بدنه فلزی، قاب‌ها پلاستیک ABS
 • فاصله دو محور چرخ: ۶۰ سانتی‌متر
 • عرض بدنه: ۵۵ سانتی‌متر
 • قطر چرخ: ۲۰۴ میلی‌متر
 • جنس چرخ: پلاستیک فشرده
 • اقلام همراه: شارژر

بازگشت به منو ↑

اسکوتر برقی آفرود آیم نات روبات مدل ۱۸۳۰

اسکوتر برقی آفرود آیم نات روبات مدل 1830
اسکوتر برقی آفرود آیم نات روبات مدل 1830 اسکوتر برقی آفرود آیم نات روبات مدل 1830 اسکوتر برقی آفرود آیم نات روبات مدل 1830

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


به دنبال یک اسکوتر برقی برای آفرود هستید. اسکوتری که در مناطق جنگلی و دست اندازها به راحتی حرکت کند. اسکوتر برقی آفرود آیم نات روبات مدل ۱۸۳۰، همان اسکوتری است که به دنبال آن هستید. به دلیل طراحی خاص و زیبا و قابلیت‌ها و مدل چرخ و چراغ‌های این اسکوتر یکی از پرطرفدارترین اسکوترهای برقی در دنیا است. به دلیل ساخته شدن شاسی این اسکوتر از آلومینیوم آلیاژی، تا وزن ۱۱۰ کیلوگرم را تحمل می‌کند. وجود دو چراغ پرنور در جلوی اسکوتر و دو چراغ خطر قرمز در پشت آن، ریموت کنترل، بلوتوث و اسپیکر برای پخش موسیقی از ویژگی‌های این اسکوتر است.

مشخصات اسکوتر برقی آفرود آیم نات روبات مدل ۱۸۳۰

 • کشور مبدا برند: چین
 • ابعاد بسته بندی: ۲۷×۲۷×۷۲ سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی: ۱۶ کیلوگرم
 • وزن اسکوتر: ۱۴ کیلوگرم
 • مناسب برای: کودکان، بزرگسالان، فری استایل
 • وزن قابل تحمل: ۱۱۰ کیلوگرم
 • جنس بدنه: پلاستیک سخت
 • فاصله دو محور چرخ: ۶۲ سانتی‌متر
 • عرض بدنه: ۱۸ سانتی‌متر
 • قطر چرخ: ۱۷۰ میلی‌متر
 • جنس چرخ: لاستیک توپر
 • اقلام همراه: شارژر- ریموت کنترل – دفترچه راهنما

سایر توضیحات:

 •       دارای اتوبالانس ( سیستم تعادل خودکار)
 •       دارای بلوتوث و اسپیکر پخش موسیقی
 •       دارای ریموت کنترل
 •       نهایت سرعت ۱۲ کیلومتر در ساعت
 •       نهایت مسافت طی شده با شارژ کامل ۱۵-۲۰ کیلومتر
 •       حداقل وزن مناسب برای استفاده کننده ۲۵ کیلوگرم
 •       قابلیت طی کردن شیب تا ۱۵ درجه
 •       قطر چرخ ۷ اینچ برابر با ۱۷ سانتی‌متر
 •       باتری لیتیومی یونی
 •       باتری ۴۴۰۰ میلی آمپر و ۳۶ ولت
 •       ولتاژ شارژ ۱۰۰-۲۴۰ ولت

بازگشت به منو ↑

اسکوتر برقی تاشو مدل TZ007

اسکوتر برقی تاشو مدل TZ007
اسکوتر برقی تاشو مدل TZ007 اسکوتر برقی تاشو مدل TZ007 اسکوتر برقی تاشو مدل TZ007

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


اسکوتر برقی تاشو مدل TZ007، دارای ویژگی‌هایی از جمله: قابلیت تغییر سایز صندلی و فرمان، زین پهن، چراغ جلو و عقب، چراغ راهنما، دارای گاز و ترمز، سبد خرید و دارای بوق و سوییچ است.

مشخصات اسکوتر برقی تاشو مدل TZ007

 • ابعاد بسته بندی: ۴۸×۳۲×۹۳ سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی: ۲۱ کیلوگرم
 • باتری: دارد
 • مدت زمان شارژ باتری: ۸ ساعت
 • بازه قدرت: ۲۵-۰ وات
 • وزن اسکوتر: ۱۹ کیلوگرم
 • مناسب برای: کودکان، بزرگسالان، فری استایل
 • وزن قابل تحمل: ۸۵ کیلوگرم
 • بازه وزن قابل تحمل: ۱۰۰-۷۵ کیلوگرم
 • قطر چرخ: ۲۰۰ میلی‌متر
 • اقلام همراه: دفترچه راهنما – شارژر باتری – دارای بسته آچار

سایر توضیحات:

 •       مناسب همه سنین
 •       تاشو
 •       باتری ۲۴ ولت
 •       پرقدرت
 •       موتور ۲۵۰ وات
 •       سرعت ۲۰ کیلومتر

بازگشت به منو ↑

اسکوتر برقی مدل Hanrox B1

اسکوتر برقی مدل Hanrox B1

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


مشخصات اسکوتر برقی مدل Hanrox B1

 • کشور مبدا برند: چین
 • ابعاد بسته بندی: ۳۰×۳۴×۷۰ سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی: ۱۴ کیلوگرم
 • باتری: دارد
 • مدت زمان شارژ باتری: ۲ ساعت
 • بازه قدرت: ۱۵۰-۱۰۰ وات
 • وزن اسکوتر: ۱۳ کیلوگرم
 • مناسب برای: فری استایل
 • وزن قابل تحمل: ۱۰۰ کیلوگرم
 • بازه وزن قابل تحمل: ۱۰۰-۷۵ کیلوگرم
 • جنس بدنه: پلاستیک سخت
 • جنس چرخ: لاستیک توپر
 • اقلام همراه: شارژر – ریموت – دفترچه راهنما

سایر توضیحات:

 •       دارای بلوتوث، اسپیکر، ریموت
 •       فاقد اپلیکیشن موبایل
 •       تعداد ال ای دی‌ها: دو عدد در جلو و پشت دستگاه، روی رینگ ها و کنار چرخ‌ها

 

بازگشت به منو ↑

اسکوتر برقی شیائومی مدل M365 PRO

اسکوتر برقی شیائومی مدل M365 PRO
اسکوتر برقی شیائومی مدل M365 PRO اسکوتر برقی شیائومی مدل M365 PRO

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


یکی از برترین و بهترین اسکوترهای برقی، اسکوتر برقی شیائومی مدل M365 PRO است. این اسکوتر قابلیت به سرعت رساندن تا ۲۵ کیلومتر بر ساعت را دارد و با یکبار شارژ کامل تا مسافت ۴۵ کیلومتر را طی می‌کند. باتری استفاده شده در این اسکوتر NED1004-K با ظرفیت ۱۲۸۰۰ میلی آمپری ( ۴۷۴ وات ساعت ) است که در حالت استند بای قادر است تا ۱۲ ماه شارژ خود را حفظ کند.

مشخصات اسکوتر برقی شیائومی مدل M365 PRO

 • کشور مبدا برند: چین
 • ابعاد بسته بندی: ۱۱۸×۱۱۳×۴۳ سانتی‌متر
 • وزن اسکوتر: ۱۴۲۰۰ گرم
 • مناسب برای: فری استایل
 • جنس بدنه: آلومینیوم
 • جک: دارد
 • نوع فرمان: ثابت
 • ارتفاع فرمان: ۱۱۸ سانتی‌متر
 • جنس دستگیره فرمان: پلاستیک
 • تعداد چرخ: دو عدد
 • ترمز: دارد
 • نوع ترمز: دیسکی چرخ عقب

سایر توضیحات:

 •       دارای قابلیت کنترل دمای باتری
 •       دارای قابلیت سیستم حفاظت و جلوگیری از اتصال کوتاه
 •       سیستم جلوگیری از شارژ بیش از حد یا کمتر از معمول
 •       مقاوم در برابر نفوذ آب و گرد و خاک (IP54)
 •       کنترل میزان مصرف باتری، حرارت باتری، سلامت سل‌های باتری و فریمر دستگاه از طریق برنامه گوشی همراه

بازگشت به منو ↑

اسکوتر برقی مدل Auto Balance

اسکوتر برقی مدل Auto Balance
اسکوتر برقی مدل Auto Balance اسکوتر برقی مدل Auto Balance

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا

همانگونه که در اسم اسکوتر برقی مدل Auto balance، آمده است، این اسکوتر حالت اتو بالانس دارد و باعث می‌شود به صورت اتوماتیک حالت تعادل را حفظ  کند به طوریکه با روشن کردن، دستگاه به صورت اتوماتیک در حالت بالانس قرار می‌گیرد و دیگر نیازی به حفظ تعادل ندارید. این اسکوتر زیبا دارای بلوتوث و اسپیکر قوی و ۳ برد الکترونیکی همراه با باتری لیتیومی است.

مشخصات اسکوتر برقی مدل Auto Balance

 • کشور مبدا برند: چین
 • ابعاد بسته بندی: ۲۷×۲۷×۷۲ سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی: ۱۴ کیلوگرم
 • باتری: دارد
 • مدت زمان شارژ باتری: ۳-۲ ساعت
 • بازه قدرت: ۱۰۰-۷۵ وات
 • وزن اسکوتر: ۱۲ کیلوگرم
 • مناسب برای: فری استایل
 • وزن قابل تحمل: ۱۲۰ کیلوگرم
 • بازه وزن قابل تحمل: ۱۵۰-۱۰۰ کیلوگرم
 • جنس بدنه: فایبرگلس
 • فاصله دو محور چرخ: ۶۲ سانتی‌متر
 • عرض بدنه: ۲۲ سانتی‌متر
 • قطر چرخ: ۱۷۰ میلی‌متر
 • جنس چرخ: لاستیک توپر
 • اقلام همراه: شارژر – دفترچه راهنما

سایر توضیحات:

 •       نهایت سرعت ۱۲ کیلومتر در ساعت
 •       نهایت مسافت طی شده با شارژ کامل ۱۵-۲۰ کیلومتر
 •       قطر چرخ: ۷ اینچ برابر با ۱۷ سانتی‌متر
 •       باتری ۲۰ سلولی لیتیومی یونی – باتری ۴۴۰۰ میلی آمپر و ۳۶ ولت – ولتاژ شارژ ۱۰۰-۲۴۰ ولت
 •       حداقل وزن مناسب برای استفاده کننده ۲۵ کیلوگرم و قابلیت طی کردن شیب تا ۱۵ درجه
 •       دارای بلوتوث و اسپیکر پخش موسیقی

همانطور که مطالعه کردید ما در این مقاله در مورد اینکه اسکوتر برقی چیست صحبت کردیم و اطلاعات کاملی را در مورد قطعات و مشخصات اسکوتر برقی در اختیارتان قرار دادیم. سرعت اسکوتر برقی در کنار قدرت موتور و کیفیت باطری‌ها، معیار مهمی در انتخاب این وسیله است. در میان دستگاه‌های موجود، شما بین اسکوتر ۸ اینچی و ۱۰ اینچی کدامیک را ترجیح می‌دهید؟

برچسب ها:

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

اگر سوالی دارید همین‌جا بپرسید!

ببین ببر