رفتن به نوار ابزار

راهنمای خرید بخاری برقی

به استقبال زمستان برویم

با آمدن فصل سرما باید به فکر وسایل گرمایشی باشیم. در کشور ما وسایل گرمایشی متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. شوفاژ، بخاری گازی، انواع هیترها و بخاری‌های برقی و البته در برخی نقاط دور دست و محروم از لوله کشی گاز، روستاهایی هستند که از بخاری‌های نفتی استفاده می‌کنند. در این مقاله می‌خواهیم شما را با بخاری‌های برقی آشنا کنیم، وسایلی کاربردی که در زمان‌هایی که ممکن است قطعی گاز داشته باشیم و یا بعضی جاهای خانه مثل اتاق‌ها که فاقد لوله کشی گاز باشند و نتوان در آن‌ها بخاری قرار داد بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.
بخاری برقی وسیله‌ای گرمازاست که با استفاده از برق تولید گرما می‌کند. این نوع بخاری برای فضاهای کوچک طراحی شده است و بسیار مناسب اتاق ها، دفاتر کار و… است.

مزایا و معایب بخاری برقی

از مزایای این بخاری‌ها می‌توان به قابل حمل بودن آن‌ها، کوچک بودن، بازدهی خوب، قیمت مناسب و اینکه نیاز به دودکش ندارند اشاره کرد. معایب بخاری‌های برقی این است که برای گرم کردن فضاهای بزرگ جوابگو نیستند و اینکه باعث افزایش مصرف برق می‌شوند که با انتخاب محصولی با مصرف انرژی بهینه و یا استفاده مناسب از آن‌ها از مصرف انرژی بالا می‌توان پیشگیری نمود.

انواع بخاری برقی

بخاری‌های برقی در سه دسته: بخاری برقی تابشی، بخاری برقی فن‌دار و بخاری برقی کانوکتور تقسیم بندی می‌شوند.

 • بخاری برقی تابشی

در این نوع بخاری‌ها چند المنت حرارتی وجود دارد که تولید گرما می‌کنند، در پشت المنت‌ها یک صفحه بازتابنده باعث می شود گرمای حاصل از المنت‌ها تابانده شود و محیط اطراف را گرم می‌کند. توان این نوع بخاری برقی‌ها معمولاً بین ۵۰۰ تا ۳۰۰۰ وات است و دارای ۲ تا ۳ المنت هستند. جنس المنت‌ها از کوارتز و یا لامپ هالوژن است.

 • بخاری برقی فن‌دار

همانطور که از اسم این نوع بخاری‌ها مشخص است، دستگاه دارای فن بوده که گرمای تولید شده از المنت‌ها را به کمک فن به چرخش در می‌آورد و باعث انتقال آن به محیط می‌شود. بخاری برقی فن‌دار از امنیت بالاتری برخوردار است و دارای ترموستات و سنسور اتوماتیک است و با گرم شدن محیط به طور اتوماتیک خاموش می‌شود. در برخی از این نوع بخاری برقی که به نام فن هیتر شناخته می شوند علاوه بر قابلیت ایجاد گرما به تنهایی نیز می‌توان از فن آن بدون ایجاد حرارت استفاده کرد، در اینصورت باد خنک تولید می‌شود و همانند پنکه عمل می‌کند که برای فصول گرم سال نیز کاربرد دارد.

 • بخاری برقی کانوکتور

این نوع بخاری برقی از دو نوع قبلی بزرگتر بوده و دارای فن است که می‌توان از فن آن نیز استفاده نکرد در اینصورت بی صدا بوده و همانند دو نوع قبل المنت‌ها مسئول تولید گرما و حرارت خواهند بود.

 • اجزای بخاری برقی

اجزای اصلی که در بخاری های برقی به طور ثابت وجود دارند عبارتند از: المنت، عایق بین المنت و بدنه، بدنه، کلید، سیم رابط.

 • المنت

المنت قطعه ای است از مقاومتی مفتولی که به دور آجر نسوز یا سرامیک پیچیده شده است. زمانی که جریان برق از المنت می‌گذرد تولید گرما و حرارت می‌کند (انرژی الکتریکی به انرژی گرمایی تبدیل می‌شود). جنس مقاومت‌ها از کروم نیکل یا کروم آلومینیوم بوده و با توان‌های ۵۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۵۰۰ وجود دارند.

 • عایق بین المنت و بدنه

بین المنت و بدنه عایقی وجود دارد که هم پایه‌های المنت بر روی آن قرار دارد و هم نقش عایق بودن را ایفا می‌کند. این عایق از جنس چینی بوده و از مقاومت حرارتی خوبی برخوردار است.

 • بدنه

بدنه بخاری برقی از نوع تابشی معمولاً از فلز ساخته می‌شوند چرا که فلز در برابر حرارت مقاومت بیشتری دارد. اما عیبی که می‌توان به این جنس بدنه وارد کرد خطر برق گرفتگی است که به منظور جلوگیری از این مشکل تمهیداتی چون عایق ترمینال‌های ارتباطی و یا استفاده از پوشش‌های عایق در نظر می‌گیرند. انواع دیگر بخاری برقی از بدنه پلاستیکی و یا کائوچویی ساخته شده‌اند.

 • کلید

در بخاری برقی‌های تابشی براساس تعداد المنت‌ها، تعداد کلیدها را نیز در نظر می‌گیرند. کلیدها به صورت ساده و چراغ‌دار وجود دارند و دارای مقاومت‌های مختلف است اما اکثراً دارای مقاومت ۱۵۰ کیلواهم هستند.

 • سیم رابط

سیم رابط باعث انتقال جریان برق می‌شود. این سیم از نوع هادی مسی بوده و با پوششی از الیاف نسوز و یا الیاف نخی معمولی توانایی عبور جریان را دارد.

راهنمای خرید بخاری برقی

هنگام خرید انواع بخاری برقی بایستی نکاتی را در نظر داشته باشید از جمله:
توان
توان گرمایشی بالای بخاری برقی به عواملی چون تعداد المنت‌ها، پره‌ها و لامپ بخاری برقی مرتبط است. هر چه تعداد عوامل ذکر شده بیشتر باشد، گرمای تولید شده بخاری نیز افزایش می‌یابد اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید که به همان نسبت مصرف برق نیز افزایش خواهد یافت.
متراژ محیط
معمولاً بخاری‌های برقی برای فضاهای کوچک نظیر اتاق‌ها و یا محل کار طراحی شده‌اند. برای فضاهای بزرگتر بهتر است از بخاری برقی فن‌دار استفاده کنید زیرا گرما را پخش می‌کنند و فضای بیشتری را گرم می‌کنند.
ترموستات
وجود ترموستات و امکان تنظیم درجه حرارت باعث کاهش مصرف انرژی و افزایش ایمنی بخاری‌های برقی می‌شود. با وجود این عملکرد در بخاری برقی میزان گرمای بخاری برقی را بنابر شرایط تنظیم می‌کنید و از اتلاف انرژی جلوگیری خواهید کرد.
سنسور دما
این ویژگی به اینگونه عمل می‌کند که پس از رسیدن محیط به دمای مطلوب به طور اتوماتیک خاموش می‌شود و از اتلاف انرژی و مصرف بالای برق جلوگیری می‌کند.
تایمر
برخی از بخاری‌های برقی دارای تایمر هستند و می‌توان با تنظیم آن در ساعات مشخصی از شبانه‌روز دستگاه روشن و یا خاموش شود.
سیستم ایمنی
یکی از مهم‌ترین نکات توجه به سیستم ایمنی بخاری برقی است. بخاری‌های برقی با داشتن سیستم ایمنی قطع خودکار، مانع گرم شدن بیش از حد محیط و دستگاه شده و از آسیب رسیدن به دستگاه و یا ایجاد آتش سوزی در اثر حرارت زیاد جلوگیری خواهد کرد.
نوع فن و میزان صدا
در بخاری برقی‌های فن‌ دار، هرچه فن پرقدرت‌تر باشد سرعت انتقال گرما به محیط نیز افزایش می‌یابد. البته در عین حالی که فن قدرت بالایی داشته باشد بایستی از صدای کمی نیز برخوردار باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش
در تمامی لوازم برقی، داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش بسیار حائز اهمیت است.

نکات ایمنی استفاده از بخاری برقی

علیرغم تمهیدات ایمنی که برای بخاری‌های برقی در نظر گرفته شده است اما باز هم نگرانی‌هایی برای استفاده از این دستگاه و یا خطر ایجاد آتش سوزی وجود دارد و بایستی موارد ایمنی را رعایت کرد، به همین منظور، به چند نکته برای استفاده از بخاری برقی اشاره می‌شود:
بخاری برقی را دور از مواد قابل اشتعال و دور از پرده، مبل و لوازم چوبی و … قرار دهید.
بخاری برقی در معرض رفت و آمد و مکان‌های شلوغ قرار ندهید.
از نزدیک شدن کودکان به بخاری برقی خودداری کنید.
زمان‌هایی که از منزل خارج می‌شوید بخاری برقی را خاموش کرده و از برق بکشید.
بهتر است برای بخاری برقی از محافظ برق استفاده کنید.
هنگام خرید بخاری برقی از دارا بودن نشان استاندارد دستگاه اطمینان حاصل نمایید.
به هیچ وجه از بخاری برقی برای خشک کردن لباس و یا پختن و گرم کردن غذا استفاده نکنید.
اتصالات و سیم برق و بدنه دستگاه را بررسی کنید که خرابی و فرسودگی نداشته باشند.
از بخاری‌ برقی که المنت آن آسیب دیده و خراب است استفاده نکنید.

حال که با انواع بخاری برقی و نکات خرید آن‌ها آشنا شدید، چند محصول که جزو بهترین‌های بازار هستند را به شما معرفی می‌کنیم. از آنجا که بخاری برقی‌های فن ‌دار (فن هیتر) جزو محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین بخاری‌های برقی هستند معرفی محصولات را به این نوع محصول اختصاص داده‌ایم، با ما همراه باشید:

فن هیتر پارس خزر مدل FH2000P

فن هیتر پارس خزر مدل FH2000P

فن هیتر پارس خزر مدل FH2000P در روزهای سرد به‌عنوان بخاری ‌برقی به کار می‌آید. کافی است پیچ تنظیم دما چرخانده شود تا المنت حرارتی دستگاه روشن شود.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/d8015728-1f13-40f6-b242-3f4503af3953″ icon=”link” class=”” border_radius=”5px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


فن هیتر پارس خزر مدل FH2000P، از جمله محصولات پرطرفدار و پرفروش است. این محصول با دو قابلیت ایجاد گرما و سرما در فصل‌های زمستان و تابستان کاربرد دارد. جنس بدنه این دستگاه از پلاستیک مرغوب و با کیفیت بوده و دارای دو المنت است که می‌توان همزمان هر دو و یا یکی از آن‌ها را روشن کرد. چنانچه بنابر هر دلیلی حرارت دستگاه افزایش یابد، عملکرد قطع خودکار فعال می‌شود و جریان برق به طور خودکار قطع می‌شود تا مانع از بروز اتفاق شود. یکی از ویژگی‌های منحصر بفرد این دستگاه این است که در محیط‌های خیلی سرد سیستم گرم کن آن به طور اتوماتیک فعال می‌شود و از بخ زدگی المنت‌ها جلوگیری می‌کند.

مشخصات محصول
ابعاد: ۲۶۵×۲۶۵×۱۲۵ میلی‌متر
وزن: ۰.۷۲ کیلوگرم
قابلیت نصب: زمین
حداکثر توان گرمایشی: ۲۰۰۰ وات
تنظیمات حرارت: دارد
ترموستات ایمنی: دارد
سیستم قطع خودکار: بله
سیستم ضد انجماد: ندارد
ولتاژ ورودی برق: ۲۴۰-۲۲۰ ولت

سایر مشخصات:
مجهز به فن
دارای خروجی باد گرم و سرد
رومیزی
دارای کلید تنظیم درجه حرارت به منظور مصرف بهینه انرژی
سیم برق ۸۰ سانتی‌متری

بازگشت به منو ↑

فن هیتر آراسته مدل FHA2000

فن هیتر آراسته مدل FHA2000

دارای سیستم پرتاپ گرمای هوا با استفاده از فن

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/ba640b63-27ee-46f2-b52e-77e58c5f3e16″ icon=”link” class=”” border_radius=”5px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


فن هیتر آراسته مدل FHA2000، دستگاهی کوچک و سبک با قابلیت حمل آسان است که برای گرم کردن محیط های کوچک بسیار کاربردی است. این دستگاه دارای دو المنت بوده و قابلیت تنظیم دما را دارد . از نظر ایمنی از این محصول اطمینان خاطر داشته باشید چرا که سیستم قطع خودکار دارد و دارای نشان استاندارد است.

مشخصات محصول
ابعاد: ۲۸۰×۲۷۰×۱۳۰ میلی‌متر
وزن: ۱.۵ کیلوگرم
قابلیت نصب: رومیزی
قابلیت تنظیم دما: دارد
حداکثر توان گرمایشی: ۲۰۰۰ وات
تنظیمات حرارت: ندارد
ترموستات ایمنی: دارد
سیستم قطع خودکار: بله
سیستم ضد انجماد: دارد
ولتاژ ورودی برق: ۲۳۰-۲۲۰ ولت

سایر مشخصات:
سیستم پرتاب گرمای هوا با استفاده از فن
قابلیت کنترل عملکرد با استفاده از ترموستات
دارای قطع کن ایمنی خودکار
دارای ۲ عدد المنت
دارای نشان استاندارد

بازگشت به منو ↑

فن هیتر هاردستون مدل HEP2001

فن هیتر هاردستون مدل HEP2001

بازدهی حرارتی زیاد این دستگاه موجب توانایی ایجاد گرمایش بسیار بالای آن می‌شود و ترموستات قابل‌تنظیم، توان مصرفی را ازW1000 تاW2000 تغییر می‌دهد

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/67e42ba4-18f7-4d01-9cd6-bebc69254ee5″ icon=”link” class=”” border_radius=”5px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


فن هیتر هاردستون مدل HEP2001، دستگاهی است که به صورت ایستاده روی زمین قرار می
گیرد. این محصول از کیفیت بالایی برخوردار است و بدون ایجاد صدایی محیط اطراف خود را به خوبی گرم می کند. از قابلیت های دیگر محصول این است که قابلیت چرخش دارد و از فن آن نیز می توان به تنهایی و بدون ایجاد گرما نیز استفاده نمود. در صورتی که دستگاه از حالت عمودی خارج شود ( روی زمین بیفتد) سیستم ایمنی آن به طور اتوماتیک فعال شده و به منظور جلوگیری از وقوع حادثه جریان برق قطع خواهد شد.

مشخصات محصول
ابعاد: ۳۰.۵×۱۷۰×۲۴۰ میلی‌متر
وزن: ۱.۷ کیلوگرم
قابلیت نصب: زمین
تعداد پره: ۳ عدد
قابلیت تنظیم دما: دارد
حداکثر توان گرمایشی: ۲۰۰۰ وات
حداقل توان گرمایشی: ۱۰۰۰ وات
تنظیمات حرارت: دارد
ترموستات ایمنی: دارد
سیستم قطع خودکار: بله
سیستم ضد انجماد: دارد
ولتاژ ورودی برق: ۲۴۰-۲۲۰ ولت

سایر مشخصات:
قابلیت استفاده بدون ایجاد گرمایش
دارای محدوده گرمایشی ۶۰ مترمکعب
قابلیت چرخش
بدنه عایق دو لایه
طراحی ضد آب
قابلیت حمل آسان
میزان صدا: ۴۳/۳۸ دسی بل

بازگشت به منو ↑

فن هیتر جی پاس مدل GFH9522

فن هیتر جی پاس مدل GFH9522

فن هیتر GEEPAS مدلGFH9522 ، یک وسیله گرمایش کم حجم و وزن و با کارایی بالا و ایمنی مناسب می باشد.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/2baecad2-a463-4175-bc6e-10b6d74acaed” icon=”link” class=”” border_radius=”5px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


فن هیتر جی پاس مدل GFH9522، با دو کارکرد ایجاد گرما و سرما بسیار کاربردی و مناسب برای منازل و محل کار است. این محصول خوش ساخت در دو توان ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ وات قابل تنظیم است. قابلیت تنظیم دما، ترموستات ایمنی، سیستم قطع خودکار، بدنه مقاوم و محکم، ایمنی بالا از دیگر ویژگی‌های فن هیتر جی پاس مدل GFH9522 است.

مشخصات محصول

 • ابعاد: ۲۷۰×۲۶۵×۱۲۰ میلی‌متر
 • وزن: ۱.۱۲ کیلوگرم
 • قابلیت نصب: زمین، رومیزی
 • فرکانس: ۵۰ هرتز
 • تعداد پره: ۱۲ عدد
 • قابلیت تنظیم دما: دارد
 • حداکثر توان گرمایشی: ۲۰۰۰ وات
 • حداقل توان گرمایشی: ۱۰۰۰ وات
 • تنظیمات حرارت: دارد
 • ترموستات ایمنی: دارد
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • ولتاژ ورودی برق: ۲۴۰-۲۲۰ ولت

سایر مشخصات:

 • قابلیت تنظیم دمای محیط
 • قابلیت کارکرد بدون گرمایش (باد خنک)
 • حفاظت شده در برابر دمای بالا
 • دارای سیستم قطع خودکار
 • دارای لامپ نئون برای نمایش وضعیت روشن و خاموش
 • سه شاخه فیوزدار
 • طول کابل: ۱۲۵ سانتی متر
بازگشت به منو ↑

فن هیتر تک الکتریک مدل FH1108-2000B

فن هیتر تک الکتریک مدل FH1108-2000B

این هیتر در سه حالت هوای داغ، هوای گرم و فن قابل‌تنظیم است و با توجه به دمای محیط می‌توانید کارکرد بهینه را انتخاب کنید؛ همچنین امکان تنظیم حرارت دستگاه از طریق دکمه‌ی ولومی روی بدنه وجود دارد.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/8ac1e46c-31de-4ea3-b096-8979310c2bf7″ icon=”link” class=”” border_radius=”5px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


فن هیتر تک الکتریک مدل FH1108-2000B، دستگاهی با قابلیت قرارگیری بر روی میز و یا زمین است. هوای داغ، هوای گرم و فن سه کارکرد قابل استفاده این محصول است که به وسیله ولوم چرخشی که در کنار دستگاه قرار دارد تنظیم می‌شود. فن دستگاه کم صدا بوده و هیچگونه مزاحمت صوتی ایجاد نمی‌کند. ایمنی محصول خوب بوده و دارای ترموستات ایمنی است که با داغ شدن بیش از حد دستگاه آن را خاموش می‌کند و یا چنانچه دستگاه واژگون شود از سیستم قطع خودکار استفاده می‌کند و جریان برق به طور اتوماتیک خاموش می‌شود. فن هیتر تک الکتریک مدل FH1108-2000B ، قابلیت چرخش ندارد و فاقد تایمر و سنسور تشخیص دما است.

مشخصات محصول

 • ابعاد: ۱۳۰×۱۴۵×۲۹۰ میلی‌متر
 • وزن: ۱.۱۶۵ کیلوگرم
 • قابلیت نصب: زمین، رومیزی
 • تعداد پره: ۲ عدد
 • قابلیت تنظیم دما: دارد
 • حداکثر توان گرمایشی: ۲۰۰۰ وات
 • حداقل توان گرمایشی: ۱۸۳۰ وات
 • تنظیمات حرارت: دارد
 • ترموستات ایمنی: دارد
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • سیستم ضد انجماد: ندارد
 • ولتاژ ورودی برق: ۲۴۰-۲۲۰ ولت

سایر مشخصات:

 • قابل استفاده در حالت گرم، داغ، فن بدون گرما
 • قدرت باد حداقل ۲.۵ متر بر ثانیه
 • میزان صدا حداکثر ۶۰ دسی بل
 • دارای چراغ نشانگر
 • طول سیم ۱.۱ متر
بازگشت به منو ↑

فن هیتر هوگل مدل HG305FHT

فن هیتر هوگل مدل HG305FHT

دارای ترموستات دمای اتاق برای تنظیم و حفظ دمای دلخواه

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/b4151cb5-4800-4a60-8245-4ae578211bd2″ icon=”link” class=”” border_radius=”5px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


فن هیتر هوگل مدل HG305FHT ، با بدنه پلاستیکی محکم و دسته یکدست برای حمل آسان و با بازه توانی از ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ وات، قابلیت ایجاد هوای گرم، داغ و سرد دارد. این محصول می‌تواند محیط‌هایی تا مساحت ۶۰ مترمربع را پوشش دهد. در جلوی دستگاه دو ولوم تعبیه شده که به وسیله آن‌ها می‌توانید هوای خروجی و میزان دمای آن را تنظیم کنید. این محصول دارای سیستم ایمنی خودکار بوده و از نشان‌های استاندارد نیز برخوردار است.

مشخصات محصول

 • ابعاد: ۲۶۰× ۱۴۰×۲۲۰ میلی‌متر
 • وزن: ۰.۸۸۰ کیلوگرم
 • قابلیت نصب: زمین، رومیزی
 • میزان پوشش دهی: ۶۰ مترمربع
 • تعداد پره: ۲ عدد
 • قابلیت تنظیم دما: دارد
 • حداکثر توان گرمایشی: ۲۰۰۰ وات
 • حداقل توان گرمایشی: ۱۰۰۰ وات
 • تنظیمات حرارت: سرد، گرم، داغ
 • ترموستات ایمنی: دارد
 • سیستم قطع خودکار: خیر
 • ولتاژ ورودی برق: ۲۲۰ ولت

سایر مشخصات:

 • دارای ترموستات دمای اتاق برای تنظیم و حفظ دمای دلخواه
 • انتخاب میزان گرما
 • مجهز به دکمه هوای سرد برای تهویه تابستانی
 • دارای سوییچ ایمنی برای قطع اتوماتیک در صورت چپ شدن دستگاه
 • دارای دستگیره یکدست برای حمل آسان
 • دارای استانداردهای GS، CE
بازگشت به منو ↑

فن هیتر وستینگ هاوس مدل NSB-200A7

فن هیتر وستینگ هاوس مدل NSB-200A7

این محصول با کیفیت که برای استفاده در ادارات، اتاق خواب، دفاتر کار، اتاق مطالعه و سایر فضاهای کوچک مناسب است

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/2ef04441-6772-4bbb-b59b-e6a252c4d4fd” icon=”link” class=”” border_radius=”5px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


فن هیتر وستینگ هاوس مدل NSB-200A7، با قابلیت قرار گرفتن در دو حالت عمودی و افقی می‌توان آن را بر روی زمین و یا میز استفاده کرد. این محصول با کیفیت که برای استفاده در ادارات، اتاق خواب، دفاتر کار، اتاق مطالعه و سایر فضاهای کوچک مناسب است، دارای قابلیت تنظیم دما، ترموستات ایمنی و استفاده در دو حالت گرم و سرد است.

مشخصات محصول

 • ابعاد: ۱۱۰×۲۴۰×۲۴۰ میلی‌متر
 • وزن: ۰.۴۵ کیلوگرم
 • حداکثر توان گرمایشی: ۲۰۰۰ وات
 • تنظیمات حرارت: بله
 • سیستم قطع خودکار: خیر
 • ریموت کنترل: ندارد
بازگشت به منو ↑

فن هیتر کنزل مدل KH-1201

فن هیتر کنزل مدل KH-1201

شما میتوانید گرمایش منزل خود را با داشتن این فن هیتر تضمین نمایید همینطور این فن هیتر را میتوانید در باغ ، ویلا و یا مکان هایی که فاقد گاز کشی میباشد استفاده نمایید

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/f1d00795-26b3-4112-98a5-52743fbfdbeb” icon=”link” class=”” border_radius=”5px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


فن هیتر کنزل مدل KH-1201، محصولی با کیفیت و کاربردی است. دستگاهی جمع و جور و با حمل آسان، هر جایی که بخواهید حتی در مسافرت می‌توانید همراه خود داشته باشید. این محصول می‌تواند فضایی با مساحت ۷۰ متر را پوشش دهد. تمام سیستم‌های ایمنی در این فن هیتر در نظر گرفته شده است و برای زمان‌هایی که گاز قطع شده است و یا مکان‌هایی که فاقد سیستم گرمایشی هستند بسیار کمک کننده خواهد بود.

مشخصات محصول

 • ابعاد: ۸۰×۲۳۰×۲۴۰ میلی‌متر
 • وزن: ۱ کیلوگرم
 • قابلیت نصب: رومیزی
 • حداکثر توان گرمایشی: ۲۰۰۰ وات
 • تنظیمات حرارت: تنظیم حالت باددهی ( گرما، حالت فن) – تنظیم دمای حرارت
 • ترموستات ایمنی: دارد
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • ریموت کنترل: ندارد

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

   اگر سوالی دارید همین‌جا بپرسید!