رفتن به نوار ابزار

راهنمای خرید فلاسک چای، لذت نوشیدن یک چای همیشه گرم

همه ما عاشق طبیعت و سفر هستیم، و چه چیزی بیشتر از یک فنجان چای گرم بعد از چند ساعت رانندگی یا بالا رفتن از کوه، می‌چسبد! برای اینکه از این لذت بی‌نصیب نمانید، به یک فلاسک چای باکیفیت نیاز دارید که تا ساعت‌ها دمای نوشیدنی شما را حفظ می‌کند. تفاوتی ندارد که نوشیدنی سرد باشد یا گرم، یک فلاسک چای مناسب در هر دو حالت عایق حرارتی خوبی برای حفظ دما خواهد بود. برای اینکه بتوانید بهترین محصول را انتخاب کنید، نیازمند راهنمای خرید فلاسک چای هستید. پس با ما همراه باشید تا با فاکتورها و معیارهای مهم در انتخاب این محصول آشنا شوید.

راهنمای خرید فلاسک چای

از بردن قهوه به سر کار تا نوشیدن یک چای گرم و دلچسب در کمپ، تفاوتی ندارد که فلاسک چه کابردی برای شما دارد، برای بهترین انتخاب نیازمند راهنمای خرید فلاسک چای هستید. در ادامه به معیارها و فاکتورهایی اشاره خواهیم کرد که در زمان خرید به کمک شما خواهند آمد تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 • جنس بدنه فلاسک چای

فلاسک‌های چای موجود در بازار از مواد مختلفی مانند شیشه، پلاستیک و استیل تولید می‌شوند. یکی از متداول‌ترین این مواد، استیل ضد زنگ است. علت هم مقاومت در برابر ضربه و البته عدم انتقال حرارت است. چرا که فلاسک‌های شیشه‌ای شکننده هستند و مانند فلاسک‌های پلاستیکی قابلیت حفظ دما را برای مدت بالایی ندارند. فلاسک‌های پلاستیکی در اثر ضربه آسیب دیده و احتمال نشتی در آن‌ها بسیار زیاد است.
در مقابل، فلاسک‌های استیل ضد زنگ در برابر ضربه مقاوم بوده و به دلیل امکان تولید چند لایه، قابلیت بالایی در حفظ دمای نوشیدنی دارند. یکی از مهمترین مزایای فلاسک‌های استیل، ضد زنگ بودن آن‌ها است که این امر مانع از تغییر طعم نوشیدنی می‌شود و همینطور غیر سمی هستند. وزن فلاسک‌های استیل ضدزنگ بیشتر از فلاسک‌های شیشه‌ای و پلاستیکی است و ممکن است حمل هر روزه آن به سر کار برای همه آسان نباشد. خبر خوب اینکه در حال حاضر فلاسک‌های استیل ضدزنگ با وزن پایین طراحی و تولید شده‌اند که کاربری و حمل آن را برای فرد راحت‌تر کرده‌اند.

 • نوع عایق فلاسک چای

اولین و مهمترین فاکتوری که باید برای خرید فلاسک چای در نظر بگیرید، نوع عایق آن است. عایق بدنه اصلی‌ترین عامل در حفظ حرارت و گرمای نوشیدنی داخل فلاسک است. اگر فلاسک مورد نظر شما کیفیت بالایی داشته باشد، برای مدت زمان طولانی‌تری نوشیدنی را گرم نگاه می‌دارد. نحوه ساخت فلاسک‌های چای شباهت زیادی با پنجره‌های دوجداره دارد به این مفهوم که دیوار بدنه فلاسک از دو یا چند لایه تشکیل می‌شود. در بین این لایه‌ها یا دیوارها، خلاء است یا با مواد عایقی مانند فوم پُر شده‌اند که به عنوان یک عایق حرارتی عمل می‌کنند.
لازم به ذکر است که هر چقدر خلاء مابین لایه‌ها کیفیت بهتری داشته و از مولکول‌های هوای کمتری تشکیل شده باشد، انتقال حرارت کمتر صورت گرفته و در واقع عایق حرارتی بهتری خواهد بود. در نتیجه دمای نوشیدنی داخل فلاسک برای مدت زمان طولانی‌تری حفظ خواهد شد. البته این امر به مفهوم بیشتر بودن فاصله بین لایه‌ها نیست بلکه کیفیت خلاء و خالی بودن این فضا از هر گونه مولکول هوایی، خود تضمین کننده کیفیت عایق حرارتی خواهد بود.
از مهمترین مزایای چند لایه بودن فلاسک، عدم تعریق فلاسک در صورت وجود نوشیدنی سرد در آن است. بیشتر فلاسک‌های عایق‌دار به مدت حداقل ۴ ساعت و حداکثر ۲۴ ساعت، دمای نوشیدنی را حفظ می‌کنند. البته فلاسک‌هایی هم هستند که در مدت زمان بیشتری دما را حفظ می‌کنند، این نوع فلاسک‌ها بیشتر برای کوهنوردی مورد استفاده قرار می‌گیرند و معمولاً از چندین لایه عایق تشکیل شده‌اند و نسبت به محصولات دیگر، معمولاً گران‌قیمت‌تر هستند، بنابراین با توجه به نیاز و بودجه خود فلاسک مناسب را انتخاب کنید.

 • ظرفیت فلاسک چای

گنجایش یا ظرفیت یکی از عمده‌ترین فاکتورها برای انتخاب فلاسک چای است. فلاسک‌های موجود در بازار معمولاً نیم لیتر تا ۲ لیتر ظرفیت دارند. اینکه فلاسک با چه ظرفیتی را انتخاب می‌کنید به میزان مصرف شما بازمی‌گردد و اینکه تنها شما قرار است از آن استفاده کنید یا مورد استفاده باقی اعضای خانواده هم هست. بنابراین اگر فلاسک را تنها برای خودتان خریداری می‌کنید، بهتر است میزان مصرف خود را در نظر بگیرید، اما اگر فلاسک را برای مسافرت و پیک‌ نیک در کنار خانواده تهیه می‌کنید باید تعداد افراد خانواده و میزان مصرف را در نظر بگیرید. فراموش نکنید که حجم بیشتر یک فلاسک به معنای وزن بیشتر آن است، پس در هنگام خرید این موضوع را نیز در نظر بگیرید.

 • انواع درب های فلاسک چای

درب فلاسک‌های چای می‌توانند در اشکال و البته کاربردهای متفاوتی تهیه شوند. درب یک فلاسک باید محکم بوده تا از انتقال حرارت جلوگیری کرده و مایعات داخل فلاسک نیز از محل درب به بیرون نشت نکند. برخی از درپوش‌ها یا درب‌ها دارای لوله‌های کوچکی هستند که نوشیدن را راحتتر می‌کنند. در ادامه به معرفی برخی از متداول‌ترین درب های فلاسک چای می‌پردازیم.
درب پیچی فلاسک چای: درب‌های پیچی نسبت به سایر درب‌ها، عملکرد بهتری در حفظ دمای نوشیدنی دارند. بنابراین اگر می‌خواهید دمای چای یا سایر نوشیدنی‌های گرم یا سرد شما برای مدت زمان بیشتری در فلاسک حفظ شود، محصولی را انتخاب کنید که دارای درب پیچی است.
درب فشاری فلاسک چای: این نوع درب‌ها نیاز به باز کردن ندارند و تنها با فشار یک دکمه می‌توانید نوشیدنی گرم یا سرد خود را بنوشید. اما در نظر داشته باشید که فلاسک‌های دارای درب فشاری در مقایسه با فلاسک‌های با درب پیچی، مدت زمان کمتری دمای نوشیدنی شما را حفظ خواهند کرد.
درب سوپاپی فلاسک چای: درب‌های سوپاپی نیز به خوبی درب‌های پیچی، دمای فلاسک را حفظ می‌کنند اما از طرفی اگر ضربه بخورند یا آسیب ببینند دیگر عملکرد خوبی نخواهند داشت و در نهایت شما مجبور به تعویض فلاسک چای خود خواهید شد.
درب پمپی فلاسک چای: درب‌های پمپی تنها در فلاسک‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند و در تهیه فلاسک‌های کوچک کاربردی ندارند.
درب لیوانی: درب برخی از فلاسک‌ها نیز دارای یک لیوان است که می‌تواند برای نوشیدن چای و سایر نوشیدنی‌ها مورد استفاده قرار بگیرد. اگر می‌خواهید چنین فلاسکی خریداری کنید حتماً توجه کنید که جنس لیوان از همان جنس بدنه فلاسک باشد تا مانع انتقال حرارت نوشیدنی از طریق درب شود.

 • دهانه فلاسک

دهانه فلاسک مورد نظر شما باید به اندازه‌ای باشد که به عنوان مثال به راحتی بتوانید تکه‌های یخ را داخل فلاسک بریزید.

 • صافی برای دمنوش

بعضی از فلاسک‌ها دارای صافی‌هایی هستند که می‌توان از آن‌ها برای تهیه دمنوش استفاده کرد. این صافی‌ها بر روی دهانه فلاسک قرار می‌گیرند و با ریختن آب جوش بر روی آن‌ها و بستن درب، در کوتاهترین زمان ممکن می‌توانید یک دمنوش فوق‌ العاده آماده کنید بنابراین دیگر نیازی به لیوان و قوری دمنوش نخواهید داشت.

 • تجهیزات جانبی مانند کیف نگهداری فلاسک چای یا بند نگهدارنده

برخی از فلاسک‌های موجود در بازار به خصوص آ‌ن‌هایی که برای مسافرت و کمپینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند یا شیشه‌ای هستند، معمولاً یک کیف پارچه‌ای برای راحتی در حمل و حفاظت از بدنه فلاسک دارند. در برخی دیگر نیز یک بند تعبیه شده تا با قرار گرفتن دور مچ حمل فلاسک را برای کاربر راحت‌تر کند.

 • قابلیت شستشوی فلاسک چای

محفظه داخلی تمامی فلاسک‌های استیل ضدزنگ به راحتی و با یک برس تمیز می‌شوند. برای شستشوی بدنه نیز می‌توانید از یک ابر نرم استفاده کنید تا خط و خش بر روی بدنه فلاسک ایجاد نشود. فقط فراموش نکنید که برای شستشو بهتر است از ماشین ظرفشویی استفاده نکنید چون ممکن است به بدنه و دیگر بخش‌ها آسیب وارد شود.

 • برند و شرکت سازنده فلاسک چای

در حال حاضر برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که هر کدام فلاسک چای در اندازه‌ها و اشکال مختلف و همینطور از جنس‌های مختلف تولید می‌کنند. حتی‌الامکان تلاش کنید فلاسکی خریداری کنید که اندکی شناخته شده باشد. همانطور که می‌دانید بهترین فلاسک‌های کوهنوردی و کمپینگ، آمریکایی و آلمانی هستند که متاسفانه قیمت خیلی بالایی دارند. بنابراین با توجه به نیاز و بودجه خود محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 • قیمت فلاسک چای

فلاسک‌های چای با توجه به ابعاد و ظرفیت، نوع عایق، تعداد لایه‌های عایق، جنس بدنه، تجهیزات جانبی، کشور سازنده و البته برند، قیمت‌های متفاوتی دارند. به همین دلیل نمی‌توان یک محدوده قیمتی مشخص برای آن تعیین کرد.

 • گارانتی فلاسک چای و تعویض قطعات

تفاوتی ندارد که چه کالایی می‌خرید، همواره تلاش کنید اولویت شما محصولی باشد که دارای حداقل ۱ سال گارانتی و امکان تعویض قطعات است. تعویض قطعات می‌تواند شامل درب، امکان ایجاد مجدد خلاء و … باشد.
نظر سایر کاربران
اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که معمولاً به صورت آنلاین خرید می‌کنند، بهترین کار خواندن نظرات سایر کاربران در مورد یک محصول است. کاربران یک فروشگاه اینترنتی همواره از تجربیات خود در استفاده از محصول مورد نظر شما می‌گویند که در زمان انتخاب می‌تواند بسیار مفید باشد.

معرفی ۱۰ فلاسک چای پرفروش در بازار

فلاسک ترموس مدل Venica ظرفیت ۲ لیتر

فلاسک ترموس مدل Venice ظرفیت 2 لیتر

فلاسک مدل ونیز ترموس با توجه به وزن مناسب و ظرفیت دو لیتری آن برای استفاده خانوادگی در خانه و یا طبیعت گردی نیز انتخاب صحیحی به شمار می آید.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/00d4b577-b626-4b9f-87c6-f6249aa62e3b” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


فلاسک ترموس مدل Venica، دارای ظرفیت ۲ لیتر است که مناسب استفاده در سفر، پیک‌نیک و یا مصارف خانگی است. جنس بدنه این فلاسک از استیل عایق با کیفیت و ضد زنگ بوده که با بهره گیری از تکنولوژی Thermax، قادر به گرم و یا سرد نگه داشتن برای ساعت‌های طولانی است. استاپر فلاسک بر روی در و درست مقابل دستگیره قرار گرفته است که کار با آن را بسیار آسان کرده است، استاپر ضد نشت، قابل شستشو و از نوع کلیدی است. دستگیره محکم از مزایای این فلاسک است که حمل آن را آسان کرده است. لازم به ذکر است که عایق فلاسک ترموس مدل Venica در برابر ضربه‌های شدید آسیب پذیر است بنابراین از این محصول در برابر ضربه‌ شدید مراقبت کنید.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۱۳×۱۳×۲۶.۵ سانتی‌متر
 • وزن خالی: ۸۶۰ گرم
 • نوع سری: پیچی
 • گنجایش: ۲ لیتر
 • جنس بدنه: استیل
 • قابلیت حفظ دما: دارد
 • توضیحات دما: تا ۸ ساعت برای نوشیدنی‌های گرم و تا ۲۴ ساعت برای نوشیدنی‌های سرد
 • نوع عایق: استیل
 • نوع خروجی آب: فشاری
 • نوع دهانه: پیچ
 • لیوان: ندارد
 • کشور مبدا برند: آمریکا

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

فلاسک ام جی اس مدل FLO1SG گنجایش ۱ لیتر

فلاسک ام جی اس مدل FLO1SG گنجایش 1 لیتر

جنس بدنه از استیل ساخته شده است، عایق فلاسک شیشه دو جداره است

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/e9fcb098-9381-48a5-942a-6a3926650caf” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


فلاسک ام جی اس مدل FLO1SG ارتفاع ۲۹ سانتی‌متر و گنجایش ۱ لیتر دارد. جنس بدنه از استیل ساخته شده است، عایق فلاسک شیشه دو جداره است که در صورت مراقبت و عدم ضربه شدید تا سالیان سال از این فلاسک استفاده خواهید کرد و همان کیفیت روز اول را برای شما خواهد داشت. فلاسک ام جی اس مدل FLO1SG، قابلیت حفظ دمای نوشیدنی‌ها برای چندین ساعت بدون هیچگونه تغییر در رنگ و مزه آن‌ها را دارد.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۲۹×۱۵×۲۰ سانتی‌متر
 • وزن خالی: ۸۰۰ گرم
 • وزن پر: ۲۰۰۰ گرم
 • گنجایش: ۱ لیتر
 • بازه گنجایش: ۱-۰ لیتر
 • جنس بدنه: استیل
 • قابلیت حفظ دما: دارد
 • نوع عایق: شیشه
 • نوع خروجی آب: ضامنی
 • نوع دهانه: شیر
 • لیوان: ندارد

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

فلاسک فونیکس مدل PH2600

فلاسک فونیکس مدل PH2600

نوع خروجی آب این فلاسک امکان استفاده‌ی راحت‌تر آن را فراهم می‌کند.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/18165c4a-9f1c-4f12-afca-9719d15ddd91″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


فلاسک دوقلو فونیکس مدل PH2600 همراه خوبی برای سفرهای شما خواهد بود. این فلاسک دارای ظرفیت ۲.۶ لیتری و داشتن دو محفظه جدا (هر محفظه ۱.۳ لیتر) قادر به حفظ دمای نوشیدنی‌های سرد و گرم در ساعت‌های متمادی بدون هیچگونه تغییر در رنگ و مزه آن‌ها است. جنس بدنه و عایق فلاسک از استیل ضد زنگ و مقاوم بوده که استفاده طولانی مدت از آن را برایتان امکان پذیر می‌کند.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۳۳×۲۴×۱۷ سانتی‌متر
 • ابعاد بسته بندی: ۳۳×۲۴×۱۷ سانتی‌متر
 • وزن خالی: ۱۶۳۰ گرم
 • وزن بسته بندی: ۱۶۹۰ گرم
 • نوع سری: پیچی
 • گنجایش: ۲.۶ لیتر
 • جنس بدنه: استیل ضد زنگ
 • قابلیت حفظ دما: دارد
 • نوع خروجی آب: فشاری
 • لیوان: ندارد

[/wpsm_list]

ویژگی‌های فلاسک فونیکس مدل PH2600

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · جنس بدنه داخلی از استیل
 • · مناسب برای نگهداری مایعات گرم و سرد
 • · ابعاد مناسب و کیفیت خوب
 • · مناسب سفر
 • · بدون ایجاد تغییر رنگ در چای

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

فلاسک مدل Special -05 ظرفیت ۰.۴ لیتر

فلاسک مدل 05- Special ظرفیت 0.4 لیتر

فلاسک مدل Special-05، با ظرفیت ۰.۴ لیتر فلاسکی کوچک و قابل حمل، برای داخل کیف مناسب است.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/efddd06f-9db8-4427-97f2-2a13599d2325″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


فلاسکی شیک و تک نفره در رنگبندی زیبا است. فلاسک مدل Special-05، با ظرفیت ۰.۴ لیتر فلاسکی کوچک و قابل حمل، برای داخل کیف مناسب است. اگر می‌خواهید فلاسکی برای نگهداری یک لیوان چای و یا آب خنک در درون کیف خود داشته باشید این فلاسک را انتخاب کنید. جنس بدنه و عایق این محصول استیل بوده و دمای مایعات را به خوبی حفظ می‌کند، سری فلاسک به صورت پیچی است و هیچگونه نشتی ندارد و با خیال راحت می‌توانید فلاسک را درون کیف قرار دهید.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۵×۵×۲۷ سانتی‌متر
 • وزن خالی: ۲۰۰ گرم
 • گنجایش: ۰.۴ لیتر
 • جنس بدنه: استیل روکش دار
 • قابلیت حفظ دما: دارد
 • نوع عایق: استیل
 • نوع خروجی آب: پیچی
 • نوع دهانه: پیچ
 • لیوان: ندارد

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

فلاسک قمقمه رگال مدل SJ-07 ظرفیت ۰.۷ لیتر

فلاسک قمقمه رگال مدل SJ-07 ظرفیت 0.7 لیتر

تمامی فلاسک‌ها دارای عایق‌هایی هستند فلاسک فونیکس نیز از عایق استیل طراحی شده تا بعد از ضربه نشکند در این صورت به‌راحتی می‌توانید آن را جابه‌جا کنید.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/ab894e6f-65cc-47cb-9591-0a8e83fce2cd” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


فلاسک قمقمه رگال مدل SJ-07 با ظرفیت ۰.۷ لیتر، فلاسکی سبک با حمل آسان برای استفاده در کمپینگ و یا استفاده روزانه در منزل است. اگر می‌خواهید فلاسکی را بیرون از منزل همراه خود داشته باشید این محصول با ابعاد قابل حمل بسیار مناسب است. عایق این فلاسک استیل بوده و قابلیت نگهداری دمای سرد یا گرم را دارد. در فلاسک از جنس عایق پلاستیکی بوده که بدون نشتی و به صورت پیچی به بدنه فلاسک متصل است.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد بسته بندی: ۹×۹×۳۱ سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی: ۶۵۰ گرم
 • گنجایش: ۰.۷ لیتر
 • جنس بدنه: استیل
 • قابلیت حفظ دما: دارد
 • نوع عایق: استیل
 • نوع خروجی آب: فشاری
 • نوع دهانه: پیچ
 • لیوان: دارد

[/wpsm_list]

ویژگی‌های فلاسک قمقمه رگال مدل SJ-07

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · دارای در ضامن‌‌دار برای راحتی در استفاده
 • · کیفیت ساخت بالا
 • · دارای کاور برای حمل آسان
 • · سری عایق پلاستیکی
 • · مناسب استفاده در منزل یا کمپینگ
 • · دارای برچسب کد هلوگرام اصل بودن محصول

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

فلاسک یزد گل مدل ۱۴۸ ظرفیت ۱ لیتر

فلاسک یزدگل مدل 148 ظرفیت 1 لیتر

این فلاسک ظرفیتی برابر با یک لیتر دارد و به‌خوبی می‌تواند پاسخگوی نیاز یک گروه کوچک باشد.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/24aeedd1-5fa9-4c58-adb2-0eb9842de556″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


فلاسک ایرانی یزدگل مدل ۱۴۸، محصولی مناسب نگهداری نوشیدنی‌های گرم و دارای عایق شیشه‌ای دو جداره است. بدنه این فلاسک به گونه‌ای است که هوای بیرون نتواند به داخل فلاسک راه پیدا کند و دمای نوشیدنی داخل فلاسک را برای مدت زمان طولانی حفظ می‌کند. جنس بدنه فلاسک پلاستیکی بوده و سری آن از نوع پیچی است که به وسیله اهرمی که در بالای سری قرار دارد محل خروج نوشیدنی داخل فلاسک باز می‌شود. فلاسک یزدگل مدل ۱۴۸، گنجایش یک لیتر دارد و برای استفاده روزانه و یا سفر بسیار مناسب است.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۲۴×۲۰ سانتی‌متر
 • نوع سری: پلاستیکی
 • گنجایش: ۱ لیتر
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • قابلیت حفظ دما: دارد
 • نوع عایق: شیشه
 • نوع خروجی آب: پیچی
 • نوع دهانه: شیر
 • لیوان: ندارد

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

فلاسک ترموس مدل Spire ظرفیت ۰.۷ لیتر

فلاسک ترموس مدل Spire ظرفیت 0.7 لیتر

فلاسک۰.۷ لیتر مدل اسپایر ترموس با توجه به ظرفیت ۷۰۰ سی سی آن برای افرادی که در طول روز عادت به نوشیدن دو ال سه لیوان نوشیدنی گرم یا سرد در محیط کار یا مدرسه دارند مناسب بوده.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/6f3282a7-fcfd-4d24-afab-8cc3c66e9f9d” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


یکی از با کیفیت‌ترین فلاسک‌های قابل حمل است. برای استفاده روزانه و مخصوصا محیط کار یا حتی مدرسه مناسب است. ظرفیت فلاسک ترموس مدل Spire 0.7 لیتر است، این فلاسک نوشیدنی‌های سرد را تا ۲۴ ساعت و نوشیدنی‌های گرم را تا ۸ ساعت در آن دما نگهداری می‌کند. نوع عایق فلاسک استیل بوده و نگرانی بابت شکسته شدن عایق وجود ندارد اما از فلاسک در برابر ضربه شدید مراقبت کنید.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۸×۸×۲۸.۵ سانتی‌متر
 • وزن خالی: ۳۸۰ گرم
 • نوع سری: پیچی
 • گنجایش: ۰.۷ لیتر
 • جنس بدنه: استیل
 • قابلیت حفظ دما: دارد
 • توضیحات دما: ۸ ساعت برای نوشیدنی‌های گرم و ۲۴ ساعت برای نوشیدنی‌های سرد
 • نوع عایق: استیل
 • نوع خروجی آب: پیچی
 • نوع دهانه: لوله‌ای
 • لیوان: ندارد
 • کشور مبدا برند: آمریکا

[/wpsm_list]

ویژگی‌های فلاسک ترموس مدل Spire

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · مناسب سفر، پیک‌نیک، کوهنوردی و مصارف روزانه
 • · مناسب استفاده ورزشکاران در محیط‌های ورزشی
 • · درب ضد نشت و قابل شستشو

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

فلاسک نفیس مدل A-110 ظرفیت ۱ لیتر

فلاسک نفیس مدل A-110 ظرفیت 1 لیتر

در این فلاسک می‌توان علاوه بر آب جوش، آب سرد را هم تا مدت نسبتاً زیادی خنک نگه داشت

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/10dc617e-1923-4a06-bf14-d61f0e7982d1″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


فلاسک نفیس مدل A-110 در رنگبندی زیبا دارای ظرفیت ۱ لیتر برای پیک‌نیک مناسب است و به راحتی در سبد پیک‌نیک جای می‌گیرد. جنس بدنه فلاسک از پلاستیک با کیفیت و محکم است که با برخورداری از عایق شیشه‌ای مایعات گرم و سرد را برای زمان طولانی نگهداری می‌کند.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۲۲×۸×۸ سانتی‌متر
 • وزن خالی: ۶۵۰ گرم
 • وزن پر: ۱۶۵۰ گرم
 • نوع سری: پیچی
 • گنجایش: ۱ لیتر
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • قابلیت حفظ دما: دارد
 • توضیحات دما: قدرت نگهداری بالای گرما و سرما
 • نوع عایق: شیشه
 • نوع خروجی آب: ضامنی
 • نوع دهانه: لوله‌ای
 • لیوان: ندارد

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

فلاسک ایکیا مدل Behovd ظرفیت ۱ لیتر

فلاسک ایکیا مدل Behovd ظرفیت 1 لیتر

جنس بدنه این فلاسک از پلاستیک پلی پروپیلن بوده و عایق آن نیز شیشه‌ای است.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/ae4ad2e7-ef93-4b93-a6ec-759cf355242f” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


بیش از ۹۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند! فلاسک ایکیا مدل Behovd محصولی با کیفیت از برندی سوئدی با طراحی زیبا و خاص است. این محصول دارای گنجایش ۱ لیتر و قابلیت نگهداری نوشیدنی‌های سرد و گرم را دارد. جنس بدنه این فلاسک از پلاستیک پلی پروپیلن بوده و عایق آن نیز شیشه‌ای است به طوری که دمای نوشیدنی‌های داخل آن را برای ۶ ساعت و حتی بیشتر نیز نگهداری می‌کند.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۳۰×۱۲ سانتی‌متر
 • وزن خالی: ۶۰۰ گرم
 • وزن پر: ۱۶۰۰ گرم
 • نوع سری: پیچی
 • گنجایش: ۱ لیتر
 • جنس بدنه: پلاستیک پلی پروپیلن
 • قابلیت حفظ دما: دارد
 • نوع عایق: شیشه
 • نوع خروجی آب: پیچی
 • لیوان: ندارد
 • کشور مبدا برند: سوئد

[/wpsm_list]

ویژگی‌های فلاسک ایکیا مدل Behovd

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · شستشو فقط با دست
 • · قابل استفاده برای نوشیدنی گرم و سرد
 • · زمان ماندگاری +۶ ساعت
 • · طراحی و کیفیت کمپانی ایکیا سوئد

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

فلاسک رضا کد ۱۵۱۰۱۷ گنجایش ۱ لیتر

فلاسک رضا کد 151017 گنجایش 1 لیتر

این فلاسک قابلیت حفظ دما را داشته و می توان مایعات گرم و سرد را در آن نگهداری کرد. نوع عایق این فلاسک شیشه ای است و دهانه لوله ای دارد

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/9fa50f6a-a655-47ee-bce1-a3a2618f00bb” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


این فلاسک با ارتفاع ۲۷ سانتی‌متر و گنجایش ۱ لیتر برای سفرهای کوتاه مناسب است. جنس بدنه فلاسک از پلاستیک و عایق شیشه‌ای دارد، درب فلاسک از نوع پیچی بوده که با فشار دادن اهرمی که بر روی آن قرار دارد مسیر خروج مایعات داخل آن باز می‌شود. فلاسک رضا کد ۱۵۱۰۱۷ با قابلیت حفظ دمای مایعات گرم و سرد و با داشتن قیمتی مناسب جزو پرفروش‌های بازار است.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۱۵×۱۱×۲۷ سانتی‌متر
 • وزن خالی: ۵۷۰ گرم
 • نوع سری: پیچی
 • گنجایش: ۱ لیتر
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • قابلیت حفظ دما: دارد
 • نوع عایق: شیشه
 • نوع خروجی آب: فشاری
 • نوع دهانه: لوله‌ای
 • لیوان: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران

[/wpsm_list]

شما می‌توانید از فلاسک چای برای نوشیدنی‌های سرد نیز استفاده کنید، چون این محصولات عایق حرارتی هستند پس می‌توانند برای مدتی نوشیدنی شما را در گرمای تابستان، خنک و در سرمای زمستان، گرم نگه دارند. ما در این مقاله به معرفی فاکتورها و معیارهایی پرداختیم که حکم راهنمای خرید فلاسک چای را برای شما دارند. بنابراین با در نظر گرفتن این موارد می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. شما کدام مدل از درب‌های فلاسکی که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم را ترجیح می‌دهید؟

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

   اگر سوالی دارید همین‌جا بپرسید!