رفتن به نوار ابزار

راهنمای خرید چرخ گوشت

با این راهنمای خرید چرخ گوشت، طعم گوشت چرخ‌کرده تازه زیر زبانتان خواهد ماند

لوازم و تجهیزات آشپزخانه یکی از مهمترین انتخاب‌های شما برای شروع یک زندگی است. در این میان دستگاه‌های برقی که خریداری می‌کنید حساس‌تر هستند چون قرار است برای مدتی طولانی به شما کمک کنند تا غذایی خوشمزه آماده کنید. یکی از این دستگاه‌ها چرخ گوشت خانگی است که در برندها و مدل‌های متنوعی در بازار موجود است. شما برای خرید یک دستگاه متناسب با میزان مصرف و بودجه خود نیازمند کسب اطلاعاتی هستید که بتواند در زمان انتخاب راهنمایی‌تان کند. به همین دلیل نیز این مقاله تحت عنوان راهنمای خرید چرخ گوشت تدوین شده تا با معیارها و فاکتورهای مهم برای انتخاب و خرید بهترین دستگاه آشنا شوید.

راهنمای خرید چرخ گوشت

برای خرید دستگاه‌های برقی آشپزخانه باید فاکتورهای مهمی را در نظر بگیریم تا بتوانیم دستگاهی متناسب با نیازها و بودجه خود خریداری کنیم. چون تنوع چرخ گوشت در بازار زیاد است و ممکن است برند فرعی نیز موجود باشد، بنابراین بهتر است با کمک این راهنمای خرید چرخ گوشت تلاش کنید بهترین دستگاه را انتخاب کنید.

 • قدرت یا توان موتور چرخ گوشت

قدرت یا توان موتور اولین فاکتوری است که هنگام خرید چرخ گوشت خانگی باید به آن توجه کنید. هر چقدر توان موتور یک چرخ گوشت بالاتر باشد، سرعت چرخ کردن بالاتر بوده و در نتیجه در زمان کوتاه‌تری کار انجام خواهد شد. به این ترتیب علاوه بر صرفه‌ جویی در زمان، در میزان مصرف انرژی برق نیز صرفه جویی خواهد شد.

 • خنک کننده موتور چرخ گوشت

موتور تمامی دستگاه‌های برقی پس از کار مداوم داغ می‌شوند و در نتیجه برای جلوگیری از ایجاد حرارت بیشتر و سوختن موتور، باید آن را خاموش کنید. جالب است بدانید که چرخ‌ گوشت‌های جدید دارای سنسورهایی هستند که بر روی چرخ گوشت تعبیه شده تا زمانی‌ که دستگاه برای مدت زمان زیادی کار کرده و ممکن است حرارت موتور بالا رود، به صورت خودکار آن را خاموش کند. با کمک این سنسور اتوماتیک، از سوختن موتور دستگاه جلوگیری خواهد شد. بنابراین برای اطمینان از افزایش طول عمر موتور و چرخ گوشت، دستگاهی را خریداری کنید که دارای سنسور حرارتی موتور باشد.

 • سیستم چرخش معکوس چرخ گوشت

با استفاده از عملکرد معکوس چرخ گوشت می‌توانید تکه‌هایی از گوشت را که میان چرخ دنده‌ها گیر کرده آزاد کرده یا چربی‌های باقیمانده را از درون چرخ گوشت خارج کنید. از طرفی این سیستم می‌تواند باعث ریزتر شدن گوشت شود. لازم به ذکر است که همه چرخ گوشت‌های موجود در بازار سیستم چرخش معکوس ندارند بنابراین در هنگام خرید به این موضوع دقت کنید که این قابلیت در دستگاه مورد نظر شما وجود داشته باشد.

 • جنس تیغه‌های چرخ گوشت

جنس تیغه‌های چرخ گوشت معمولاً از فولاد یا استیل ضدزنگ است به این ترتیب این تیغه‌ها هم مقاومت بالایی دارند و هم در اثر استفاده مکرر زنگ نمی‌زنند یا کند نمی‌شوند. اگر تیغه‌ها از کیفیت و جنس خوبی برخوردار نباشند و به مرور کند شوند، نه تنها باعث فشار آمدن به موتور شده بلکه به جای چرخ کردن گوشت، آن را له می‌کنند.

تنوع تیغه‌های چرخ گوشت

چرخ گوشت‌های موجود در بازار دارای تیغه‌های متفاوتی هستند . تعداد تیغه‌ها در قیمت چرخ گوشت تأثیر دارد و هر چه تعداد آن‌ها بیشتر باشد، قیمت دستگاه نیز بالاتر خواهد بود. گاهی تنوع تیغه‌های چرخ گوشت به اندازه‌ای است که می‌تواند جایگزین دستگاه غذاساز شود. از جمله‌ تیغه‌های چرخ گوشت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تیغه‌های رشته‌ای بزرگ و کوچک
 2. تیغه سوسیس ساز
 3. تیغه کُبه ساز
 4. تیغه چیپسی
 5. تیغه‌های رنده‌ای ریز و درشت
 • ظرفیت چرخ گوشت

ظرفیت یک چرخ گوشت با معیار میزان خروجی از گلوگاه در دقیقه محاسبه می‌شود. لازم به ذکر که میزان خروجی چرخ گوشت رابطه مستقیمی با میزان توان یا قدرت آن دارد. چرخ گوشت‌های خانگی دارای ظرفیت خروج ۱.۵ کیلوگرم گوشت در دقیقه هستند. بنابراین در زمان خرید این موضوع را در نظر بگیرید چون معیاری برای تخمین میزان قدرت موتور نیز می‌باشد.

 • سینی چرخ گوشت

سینی چرخ گوشت در قسمت بالای چرخ گوشت و دور گلوگاه قرار دارد. این سینی محل بسیار مناسبی برای قرار دادن تکه‌های گوشت است تا به راحتی آن‌ها را به سمت گلوگاه هدایت کنید.

 • گلویی چرخ گوشت

طراحی گلویی باید به گونه‌ای باشد که مانع از بروز خطرات جبران ناپذیر شود. به عبارتی دیگر گلویی باید ایمن و بی‌خطر باشد تا در صورت حضور کودک در خانه مشکلی پیش نیاید. در هر صورت برای جلوگیری از حادثه بهتر است چرخ گوشت را جایی قرار دهید که دست فرزند کوچک شما به آن نرسد.

 • وزن چرخ گوشت

بعضی از چرخ گوشت‌ها به خاطر جنس بدنه و موتور کمی سنگین هستند بنابراین در زمان خرید به وزن دستگاه دقت کنید تا به اندازه‌ای باشد که حمل آن برای شما آنچنان هم سخت نباشد.

 • میزان صدای چرخ گوشت

چرخ گوشت‌های صنعتی معمولاً سر و صدای زیادی دارند چون قدرت و توان موتور آن‌ها بسیار بالا است. اما چرخ گوشت‌های خانگی بهتر است میزان صدای کمتری داشته باشند. هر چقدر کیفیت ساخت موتور و دیگر اجزای چرخ گوشت بهتر باشد، قطعاً صدای کمتری را در زمان کار ایجاد خواهد کرد.

 • پایه ضد لغزش چرخ گوشت

این پایه‌ها معمولاً از جنس لاستیک هستند و زمانی‌ که چرخ گوشت روشن است آن را ثابت بر روی کابینت یا کانتر نگاه می‌دارند و در نتیجه امنیت کاربر در حین کار با دستگاه افزایش پیدا می‌کند.

 • میزان گوشت به دست آمده

هر چقدر میزان قدرت موتور دستگاه بالاتر باشد، به همان نسبت نیز میزان خروجی بیشتر خواهد بود. مقدار خروجی دستگاه به میزان نیاز شما، میزان مصرف و تعداد اعضای خانواده بستگی دارد. خروجی مطلوب برای یک چرخ گوشت خانگی بین ۱.۵ تا ۵ کیلوگرم در دقیقه است.

 • قابلیت شستشوی چرخ گوشت

چرخ گوشت باید طوری طراحی و ساخته شده باشد که به راحتی بتوانید قطعات آن را از هم جدا کرده و بشویید. بدنه نیز باید از جنس استیل باشد تا از استحکام بالایی برخوردار بوده و تمیز کردن آن نیز با یک دستمال امکان‌پذیر باشد.

 • برند و شرکت سازنده چرخ گوشت

برندهای سازنده زیادی از ایرانی گرفته تا خارجی در بازار وجود دارند و همین امر انتخاب را برای ما دشوار می‌کند. در این شرایط بهترین کار انتخاب برندی شناخته شده و دارای علامت کنترل کیفیت و گارانتی است.

 • قیمت چرخ گوشت

قیمت چرخ گوشت بر اساس قدرت موتور، تعداد تیغه‌ها، برند سازنده، ظرفیت چرخ گوشت و وجود سیستم چرخش معکوس تعیین می‌شود.

نکاتی برای استفاده بهینه از چرخ گوشت و نگهداری آن

در ادامه به نکاتی اشاره می‌کنیم که باعث افزایش کارایی و طول عمر چرخ گوشت خواهند شد.
هرگز سبزیجات را داخل چرخ گوشت نریزید چون ممکن است آب موجود در سبزیجات به موتور دستگاه وارد شده و به آن آسیب بزند و حتی باعث سوختن موتور شود.
همراه با گوشت، پیاز را چرخ نکنید. پیاز به تیغه‌ها آسیب زده و ممکن است به داخل موتور نفوذ کند. نتیجه این امر آسیب رسیدن به موتور و سوختن آن است.
برای افزایش کارایی، سرعت و طول عمر دستگاه چرخ گوشت، سعی کنید گوشت را به تکه‌های کوچک تقسیم کنید. چرا که برش‌های بزرگ گوشت فشار زیادی به موتور دستگاه وارد کرده و سبب داغ شدن آن می‌شوند.
پس از هر بار استفاده از دستگاه تمام قطعات را به خوبی شسته و بعد از اینکه کاملاً خشک شدند مجدداً سر جای خود قرار دهید. دقت کنید که نباید هیچگونه اثری از گوشت و چربی بر روی قطعات دستگاه خصوصاً تیغه‌ها باقی مانده باشد.
بیشتر از ۱۵ دقیقه از چرخ گوشت استفاده نکنید. کار کردن مداوم دستگاه بدون هیچ وقفه‌ای باعث کاهش طول عمر آن خواهد شد.
در زمان استفاده از چرخ گوشت، گوشت‌کوب پلاستیکی آن را درون محفظه استوانه‌ای قرار دهید تا از بروز خطرات احتمالی جلوگیری شود.
بعد از ۳ ماه استفاده از دستگاه تیغه‌های آن را تیز کنید.
هرگز برای تیز کردن تیغه‌ها خودتان اقدام نکنید، بهتر است این کار را به یک فرد متخصص بسپارید.
اول گوشت را داخل چرخ گوشت بریزید و سپس دستگاه را روشن کنید. اگر بدون گوشت، دستگاه را روشن کنید دور موتور بالا رفته و منجر به داغی و کاهش عمر آن می‌شود.
اگر می‌خواهید چرخ گوشت را بر روی کابینت بگذارید بهتر است در زمان خرید ارتفاع دستگاه را در نظر بگیرید.
در صورت امکان چرخ گوشتی خریداری کنید که سیم آن به اندازه کافی بلند باشد. ممکن است پریز برق آشپزخانه شما از کانتر یا کابینت کمی دور باشد. در این شرایط سیم کوتاه باعث دردسر خواهد شد.
از گوشتی استفاده کنید که کمترین میزان رگ و پیه را دارد. این بخش‌ها بین تیغه‌های دستگاه گیر کرده و در نتیجه مانع چرخش آن می‌شوند. زمانی‌که تیغه‌ها گیر می‌کنند و به خوبی نمی‌چرخند به موتور فشار وارد شده و داغ خواهد کرد و در مواردی نیز باعث سوختن دستگاه می‌شود.
اگر می‌خواهید مقدار زیادی گوشت را به یکباره چرخ کنید بهتر است هر یک دقیقه یکبار به دستگاه استراحتی چند ثانیه‌ای دهید و مجدد ادامه دهید.
همواره چرخ گوشت را جایی قرار دهید که دست کودکانتان به آن نرسد تا از بروز حوادث جبران‌ناپذیر جلوگیری کنید.
بهتر است دستگاهی خریداری کنید که دارای روکش پلاستیکی است تا از بدنه و دستگاه محافظت شود. در غیر این صورت می‌توانید خودتان یک روکش برای چرخ گوشت خریداری کنید.

بهترین و پرفروش‌ترین چرخ گوشت‌های ایرانی و خارجی

چرخ گوشت بوش مدل MFW68660

چرخ گوشت بوش مدل MFW68660

دیسک‌های خروجی این دستگاه در سایزهای مختلف، باعث می‌شوند گوشت یا ماده‌ی غذایی چرخ شده در اندازه‌های مختلفی بسته به نیاز مصرف‌کننده آماده شود

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/65f556e4-1c2a-4fa2-bb75-707030b0e1d3″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


چرخ گوشت بوش مدل MFW68660، با موتور قدرتمند و کیفیت ساخت بالا از بهترین‌های بازار است. تیغه دستگاه که در جلوی مارپیچ نصب می‌شود از جنس فولاد ضد زنگ است و دارای سه دیسک خروجی در اندازه‌های مختلف است که در پشت دستگاه محفظه‌ای برای نگهداری آن‌ها تعبیه شده است تا از گم شدن آن‌ها جلوگیری شود. سیستم چرخش معکوس این چرخ گوشت این امکان را به شما می‌دهد در صورتی که قطعات گوشت و یا چربی دور مارپیچ یا تیغه گیر کند با برعکس چرخیدن قطعات باعث رفع گرفتگی می‌شود. علاوه بر عملکرد چرخ گوشتی، این دستگاه دارای قابلیت‌های دیگری از جمله آبگیری برخی از میوه‌ها و سوسیس ساز و قطعات مخصوص رنده کردن است.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۳۹۸×۲۸۳×۳۲۸ میلی‌متر
 • وزن: ۴.۳ کیلوگرم
 • جنس تیغه: استیل
 • سیستم چرخش معکوس: بله
 • میزان خروجی: ۴۳۰۰ گرم در دقیقه
 • توان: ۲۲۰۰ وات
 • سوسیس ساز: دارد

[/wpsm_list]

اقلام همراه:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · کبه ساز
 • · سوسیس ساز
 • · قطعه مخصوص آبگیری

[/wpsm_list]

سایر مشخصات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · کوپلینگ با قابلیت محافظت در مقابل بار اضافه
 • · پایه‌های ضد لغزش
 • · توان اسمی ۸۰۰ وات
 • · توان کاری حداکثری ۲۲۰۰ وات
 • · محل نگهداری قطعات
 • · طول سیم مناسب
 • · سینی فلزی محکم با تحمل وزن بیشتر
 • · دارای دسته برای حمل راحت‌تر

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1400

چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1400R

این چرخ گوشت دارای دو شبکه در اندازه‌های مختلف است که یکی از شبکه‌ها مخصوص چرخ کردن سبزیجات است.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/62f817ce-4ad2-42cc-9b79-5b986febcecb” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


قدرت موتور چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1400R، ۷۰۰ وات بوده و می‌تواند با این قدرت موتور ۱.۲ کیلوگرم گوشت در دقیقه خروجی داشته باشد. این چرخ گوشت دارای دو شبکه در اندازه‌های مختلف است که یکی از شبکه‌ها مخصوص چرخ کردن سبزیجات است. با وجود سری سوسیس ساز این چرخ گوشت می‌توانید در منزل سوسیس تهیه کنید و از بابت سلامت آن مطمئن باشید. چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1400R در رنگ‌های سفید، طوسی، مشکی و نقره‌ای عرضه شده‌اند که با راحتی می‌توانید آن را با طراحی آشپزخانه خود هماهنگ کنید.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۳۷۲×۱۷۶×۳۴۲ میلی‌متر
 • وزن: ۴.۳ کیلوگرم
 • جنس تیغه: فولاد
 • سیستم چرخش معکوس: بله
 • میزان خروجی: ۱۲۰۰ گرم در دقیقه
 • توان: ۷۰۰ وات
 • سوسیس ساز: دارد

[/wpsm_list]

اقلام همراه:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · دو عدد شبکه مخصوص خرد کردن گوشت و سبزی
 • · ظرف پلاستیکی جهت جمع آوری گوشت چرخ شده

[/wpsm_list]

سایر مشخصات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · دارای سینی بزرگ و جادار برای سرعت بخشیدن به کار
 • · مجهز به کلید دور برگردان موتور
 • · ایمنی کامل الکتریکی و عایق کاری دوبل قطعات الکتریکی
 • · دارای محفظه جمع آوری سیم

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-2500

چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-2500

کیفیت ساخت بدنه بالا بوده و از مواد مرغوب استفاده‌شده است تا علاوه بر زیبایی ظاهر، از موتور جدید با حداکثر قدرت ۲۵۰۰ وات، محافظت کند.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/f7da4bc2-ac34-4ed5-a976-cc4f60f60e6f” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-2500، جزو جدیدترین محصولات این برند است. کمپانی پاناسونیک شکل ظاهری چرخ گوشت را مشابه نسل قبل‌تر از این مدل در نظر گرفته است اما موتور قدرتمند محصول از ویژگی‌های منحصر به فرد آن به شمار می‌آید. موتور چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-2500 از قدرت ۲۵۰۰ وات برخوردار است. پایه‌های ضد لغزش دستگاه از لرزش و تکان دستگاه حین کار جلوگیری می‌کند. جنس تیغه‌‌ها از فولاد ضد زنگ بوده و همچنین دارای سری کبه ساز و سوسیس ساز است. تمام قطعات جدا شونده چرخ گوشت در محفظه بالایی دستگاه قرار می‌گیرند و هیچ وقت آن‌ها را گم نخواهید کرد. این چرخ گوشت دارای قابلیت چرخش معکوس بوده بنابراین از گیر کردن گوشت در چرخ گوشت نگران نباشید و با سیستم چرخش معکوس این مشکل حل خواهد شد. جنس بدنه چرخ گوشت از پلاستیک با استحکام و بسیار با کیفیت تشکیل شده و در رنگبندی‌های زیبا و جذاب به بازار عرضه شده است.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • جنس تیغه: فولاد ضد زنگ
 • سیستم چرخش معکوس: بله
 • توان: ۲۵۰۰ وات
 • سوسیس ساز: دارد

[/wpsm_list]

اقلام همراه:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · یک عدد پنجره مخصوص چرخ کردن گوشت
 • · یک عدد پنجره مخصوص چرخ کردن سبزی
 • · دارای قطعه سوسیس ساز و کبه ساز

[/wpsm_list]

سایر مشخصات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · تیغه فولادی ضد زنگ با طراحی ژاپنی
 • · قابلیت چرخ بیش از ۶۵ کیلوگرم گوشت در ساعت
 • · مجهز به کلید دور برگردان موتور
 • · دارای سیستم قطع کننده خودکار مدار الکتریکی
 • · دارای گلویی فلزی کاملا جدا شونده با دوام
 • · دارای سینی بزرگ و جادار برای سرعت بخشیدن به کار
 • · گلویی ایمن مطابق با استاندارد
 • · دارای محفظه نگهداری سیم برق
 • · محفظه نگهداری متعلقات

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

چرخ گوشت آوا کد M104 با گیربکس فولادی

چرخ گوشت آوا کد M104 با گیربکس فولادی

تیغه دستگاه از جنس استیل ضد زنگ و خود تیزشو می باشد و قابلیت چرخ کردن بلافاصله پس از شستن گوشت را دارد.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/3e815eb1-b90c-4715-a263-50fc5c663aed” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


یکی از پرفروش‌ترین و کاربردی ‌ترین محصولات برند ایرانی آوا، چرخ گوشت آوا کد M104 است. ویژگی‌های بارز این محصول موتور قدرتمند و گیربکس فولادی آن است. موتور آن ۱۰۰۰ وات بوده و گیربکس آن با دنده‌های فولادی و پوسته فلزی است و از آنجا که گیربکس‌های چرخ گوشت‌های دیگر گیربکس با دندانه پلاستیکی هستند، نوع گیربکس این محصول منحصر به فرد است. دستگاه دارای سیستم چرخش معکوس، سه نوع شبکه در اندازه‌های مختلف، محفظه نگهدارنده قطعات و محفظه نگهدارنده سیم و تیغه خود تیزشونده از جنس استیل ضد زنگ است. یک ویژگی این چرخ گوشت که بسیار مورد استقبال واقع شده، سبد ایمنی است. این سبد به منظور جلوگیری از آسیب دیدن دست کودک قرار گرفته است. چرخ گوشت آوا کد M104 دارای گارانتی دو ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش در ۲۰۰ نمایندگی فعال در ایران است.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۴۲×۱۸×۴۲ سانتی‌متر
 • وزن: ۶ کیلوگرم
 • جنس تیغه: استیل ضد زنگ و خود تیزشو
 • سیستم چرخش معکوس: بله
 • توان: ۱۰۰۰ وات
 • سوسیس ساز: دارد

[/wpsm_list]

اقلام همراه:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · گلویی
 • · مارپیچ
 • · تیغه استیل
 • · ۳ عدد صفحه پنجره‌ای
 • · قطعه پلاستیکی برای تمیز کردن صفحه مشبک
 • · سینی
 • · سبد ایمنی
 • · سری سوسیس ساز
 • · دفترچه راهنما

[/wpsm_list]

سایر مشخصات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · دوام و طول عمر بالای دستگاه
 • · قابلیت چرخ کردن بلافاصله پس از شستن گوشت
 • · دارای دکمه دور معکوس جهت تخلیه زواید
 • · دارای شبکه و ابزار اضافه جهت قیمه کردن گوشت، خرد کردن سبزی و سوسیس ساز

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

چرخ گوشت فیلیپس مدل HR2723/20

چرخ گوشت فیلیپس مدل HR2723/20

ین چرخ‌گوشت با موتور ۱۸۰۰وات خود، از قدرت چرخ‌کردن حداکثر ۲.۳ کیلوگرم گوشت در دقیقه بهره می‌برد.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/eae40e0d-9b2a-4ef8-9567-d36bd345732e” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


چرخ گوشت فیلیپس مدل HR2723/20، دارای فناوری ۳D ProBlend 6 بوده، به این معنی که تیغه آن ۶ پره و ۳ بعدی در سه جهت بالا، میانی، پایین است که باعث می‌شود مواد تا ۵۰ درصد ریزتر شوند. قدرت موتور این چرخ گوشت ۱۸۰۰ وات بوده به طوریکه قدرت چرخ کردن ۲.۳ کیلوگرم گوشت را در یک دقیقه دارد. این محصول بسیار پرکاربرد است و کامل‌ترین قطعات همراه را دارد. سه نوع دیسک خروجی دستگاه در اندازه‌هایی با قطر سه، پنج و هشت میلی‌متری، سه استوانه (رنده) فلزی جهت رنده کردن سبزیجات در اندازه‌های ریز، درشت و برش چیپسی شکل، دو قیف سوسیس ساز در دو اندازه مختلف، سری کبه ساز و قطعه مخصوص نظافت دیسک‌های خروجی از جمله قطعات همراه چرخ گوشت فیلیپس مدل HR2723/20 است.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • جنس تیغه: استیل ضد زنگ
 • سیستم چرخش معکوس: خیر
 • میزان خروجی: ۲۳۰۰ گرم در دقیقه
 • توان: ۱۸۰۰ وات
 • سوسیس ساز: دارد

[/wpsm_list]

اقلام همراه:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · ۲ عدد مخروطی سوسیس ساز در سایزهای ۱۲ و ۲۲ میلی‌متر
 • · ۳ نوع استوانه فلزی (استیل ضد زنگ) جهت رنده درشت، ریز و ورقه ورقه نمودن سبزیجات
 • · کبه ساز
 • · ابزار نظافت جهت تمیز کردن سریع‌تر دیسک‌های فلزی

[/wpsm_list]

سایر مشخصات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · کارکرد تک سرعته
 • · توان اسمی ۵۰۰ وات
 • · تیغه استیل ضد زنگ خود تیزشونده
 • · دارای پایه‌های ضد لرزش جهت جلوگیری از سر خوردن
 • · جنس کوپلیک: تمام فلزی
 • · جنس بدنه: پلاستیک ABS
 • · طول سیم: ۱ متر
 • · داخل گلویی یک قیف تعبیه شده که با خارج نمودن آن می‌توان در سریع‌ترین زمان ممکن چرخ گوشت را تمیز کرد.

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

چرخ گوشت نانیوا مدل G3

چرخ گوشت نانیوا مدل G35

رنده‌ها از جنس استیل ضدزنگ هستند و برای کار با آن‌ها باید در گلویی مخصوص خود قرار گیرند و این‌تیغه‌ها نیازی‌به تیزشدن ندارند.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/1080a9b3-58c9-42b7-b6af-d8dc5e087620″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


در صورت اضافه بار و فشار آمدن به چرخ گوشت نانیوا مدل G35، موتور آن مجهز به سیستم قطع کن اتوماتیک است و به صورت خودکار خاموش می‌شود. همچنین این محصول دارای سنسور حرارتی و جریانی است. چرخ گوشت نانیوا مدل G35 دارای شبکه‌هایی در اندازه‌های مختلف برای چرخ کردن گوشت در اندازه‌های ریز و درشت و همچنین شبکه مخصوص سبزیجات است. موتور این محصول توان واقعی ۸۰۰ وات دارد، با قدرت، بسیار با کیفیت و کاربردی است.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۲۱۰×۲۵۰×۴۳۰ میلی‌متر
 • وزن: ۳.۵ کیلوگرم
 • جنس تیغه: استیل ضد زنگ
 • سیستم چرخش معکوس: بله
 • میزان خروجی: ۱۸۰۰ گرم بر دقیقه
 • توان: ۸۰۰ وات
 • محدوده توان مصرفی: ۴۵۰ تا ۱۰۰۰ وات
 • سوسیس ساز: دارد

[/wpsm_list]

اقلام همراه:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · سه نوع شبکه برای گوشت ریز و گوشت درشت و سبزیجات
 • · سری سوسیس ساز

[/wpsm_list]

سایر مشخصات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · موتور قوی با طول عمر بالا
 • · توان اسمی ۱۵۰۰ وات
 • · توان واقعی ۸۰۰ وات
 • · دارای کلید حرکت معکوس لحظه‌ای
 • · مجهز به سیستم قطع کن اتوماتیک موتور در حالت اضافه بار
 • · سنسور حرارتی و جریانی موتور
 • · قطعات فلزی بسیار محکم با کیفیت بالا
 • · تیغه ضد زنگ از آلیاژ ژاپنی
 • · تیغه تمام استیل بدون نیاز به تیز کردن
 • · سینی پلاستیکی مقاوم
 • · تعداد شبکه: ۳
  · نوع شفت: فلزی

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

چرخ گوشت مولینکس مدل ME626132

چرخ گوشت مولینکس مدل ME626132

دهانه‌ی ورودی به‌قدری است که قطعات بزرگ گوشت نیز به‌راحتی وارد آن شود. روشن و خاموش‌شدن دستگاه با یک دکمه ممکن می‌شود و حالت ریورس یا چرخش معکوس نیز برای رفع گرفتگی در مارپیچ یا تیغه استفاده می‌شود.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/65fe5394-8904-4819-a9f2-9fd81ec106d0″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


چرخ گوشت مولینکس مدل ME626132، دارای تیغه استیل تیز و دو شبکه توری در دو اندازه مختلف است. چرخ کردن ۲۶۰۰ گرم گوشت در دقیقه نشان از قدرت بالای موتور این محصول دارد. این چرخ گوشت همانند سایر محصولات کمپانی مولینکس از کیفیت بالایی برخوردار است. تمام قطعات جانبی چرخ گوشت اعم از شبکه‌ها، تیغه و سری کبه ساز در محفظه پشتی دستگاه قرار می‌گیرند. علاوه بر این قطعات، ۵ رنده فلزی به منظور خرد کردن سبزیجات در اندازه و طرح‌های مختلف همراه چرخ گوشت مولینکس مدل ME626132 وجود دارد. سیستم چرخش معکوس و برخورداری از پایه‌های ضد لغزش از دیگر خصوصیات این چرخ گوشت محسوب می‌شود.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۳۰۰×۱۸۰×۳۲۰ میلی‌متر
 • وزن: ۴ کیلوگرم
 • جنس تیغه: استیل
 • سیستم چرخش معکوس: بله
 • میزان خروجی: ۲۶۰۰ گرم در دقیقه
 • توان: ۲۰۰۰ وات
 • سوسیس ساز: دارد

[/wpsm_list]

اقلام همراه:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · تیغه‌های رنده (۵ تیغه استوانه‌ای)
 • · شبکه‌های ریز و درشت

[/wpsm_list]

سایر مشخصات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · کبه ساز
 • · سینی پلاستیکی
 • · طول سیم برق ۸۰ سانتی‌متر

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

چرخ گوشت فوما مدل FU-1925

چرخ گوشت فوما مدل FU-1925

این محصول از جنس تیغه‌ی استیل، توان موتور ۳۳۰۰ وات و سوسیس ساز بهره می‌برد. از دیگر مشخصات این محصول می‌توان به شبکه چرخ‌گوشت و دکمه معکوس اشاره کرد.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/37f12fd5-c574-40a5-b0d2-a0d0fae3a977″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


چرخ گوشت فوما مدل FU-1925، بسیار حرفه‌ای و پر قدرت بوده و برای کارکرد طولانی مدت طراحی شده است. این چرخ گوشت بسیار پیشرفته داری ویژگی‌هایی از جمله: جنس تیغه‌ و شبکه‌ها از استیل بسیار با کیفیت، قابلیت چرخش معکوس، توان موتور ۳۳۰۰ وات، سری سوسیس ساز و کبه ساز، سینی استیل و رنگبندی سفید و مشکی است.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۱۳۰×۲۰۰×۲۰۰ میلی‌متر
 • وزن: ۲.۳ کیلوگرم
 • جنس تیغه: استیل ضد زنگ
 • سیستم چرخش معکوس: بله
 • توان: ۳۳۰۰ وات
 • محدوده توان مصرفی: ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ وات
 • سوسیس ساز: دارد

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

چرخ گوشت فلر مدل MG850

چرخ گوشت فلر مدل MG850

امکان چرخش معکوس هم در این چرخ‌گوشت درنظر گرفته ‌شده تا در صورت نیاز یا گیرکردن گوشت بتوان از آن استفاده کرد

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/6d2b3936-196f-4d8b-b3b1-1c968ac9f832″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


چرخ گوشت MG850، محصولی کاربردی از برند آلمانی فلر است. سه دکمه در کنار دستگاه قرار دارد که یک دکمه مخصوص خاموش و روشن کردن، یک دکمه امکان چرخش معکوس و دکمه دیگر برای کاهش سرعت چرخش است. قطعاتی که همراه دستگاه ارائه شده‌اند شامل: سه شبکه خروجی از جنس استیل ضد زنگ، سری‌های سوسیس ساز به همراه شابلون به منظور تهیه سوسیس در اشکال مختلف است.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۳۲۰×۲۰۰×۳۷۰ میلی‌متر
 • وزن: ۵.۴ کیلوگرم
 • جنس تیغه: استیل ضد زنگ
 • سیستم چرخش معکوس: بله
 • میزان خروجی: ۳۰۰۰ گرم در دقیقه
 • توان:۸۵۰ وات
 • سوسیس ساز: دارد

[/wpsm_list]

اقلام همراه:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · سه صفحه برش استیل ضد زنگ
 • · سری سوسیس
 • · دسته فشار دهنده
 • · سینی گوشت از جنس استیل ضد زنگ

[/wpsm_list]

سایر مشخصات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · دارای محفظه نگهدارنده صفحه برش
 • · طول سیم ۱.۳ متر

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

چرخ گوشت ۱۸۰۰ وات ویداس مدل VIR-3505

چرخ گوشت 1800 وات ویداس مدل VIR-3505

در چرخ گوشت ویداس مدل VI 3505 از تیغه ای برنده ای از جنس استیل استفاده شده که به خوبی می تواند گوشت داخل دستگاه را در مدت کوتاهی چرخ کند.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/95e035fd-45cb-4541-b3dd-c0f1da8efb1b” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


چرخ گوشت ویداس مدل VIR-3505 با طراحی زیبا که جنس بدنه آن ترکیبی از پلاستیک مقاوم و با کیفیت و فلز ضد زنگ است. برای این محصول دو. درجه سرعت در نظر گرفته شده است و همچنین مجهز به ۴ پایه ضد لغزش بوده که در سرعت بالا مانع از تکان و لرزش چرخ گوشت شوند. توان موتور ۱۸۰۰ وات بوده و از سیستم چرخش معکوس برخوردار است و مانع از گیر کردن پی و رگ و چربی در داخل دستگاه می‌شود.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۲۸۰×۲۶۰×۴۹۰ میلی‌متر
 • وزن: ۵.۵ کیلوگرم
 • جنس تیغه: فلزی
 • سیستم چرخش معکوس: بله
 • توان: ۱۸۰۰ وات
 • محدوده توان مصرفی: ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات
 • سوسیس ساز: دارد

[/wpsm_list]

سایر مشخصات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · دو دور با قابلیت برگردان دور موتور
 • · قدرت ۱۸۰۰ وات
 • · دارای تیغه قوی و قابل تمیز شدن
 • · حالت دهنده به گوشت چرخ شده به ۳ صورت
 • · دارای فیوز ایمنی در مقابل حرارت
 • · در دو رنگ سفید، مشکی

[/wpsm_list]

ما در این مقاله به راهنمای خرید چرخ گوشت پرداختیم تا با اطلاع از معیارها و فاکتورهای اساسی برای انتخاب این دستگاه به خوبی آشنا شده و بهترین خرید را داشته باشید. شما بین چرخ‌ گوشت ایرانی و خارجی کدامیک را ترجیح می‌دهید؟

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

   اگر سوالی دارید همین‌جا بپرسید!