رفتن به نوار ابزار

راهنمای خرید ژل بهداشتی بانوان

راهنمای خرید ژل بهداشتی بانوان، بهترین روش تضمین سلامت

یکی از شایع‌ترین مشکلات یا به عبارتی بیماری‌های زنان، عفونت واژینال است. ساده‌ترین روش‌ برای جلوگیری از بروز این گونه بیماری‌ها، رعایت بهداشت این ناحیه با استفاده از ژل بهداشتی است. لازم به ذکر است که به دلیل حساس بودن ناحیه واژن، باید از محصول بهداشت و مراقبت از بدن مناسبی استفاده کنید. بنابراین ما در این مقاله به ارائه راهنمای خرید ژل بهداشتی بانوان می‌پردازیم تا بتوانید بهترین محصول را انتخاب کنید.

بیماری‌های شایع ناحیه تناسلی بانوان

ناحیه تناسلی عضو بسیار حساسی است که حتی در اثر پوشیدن لباس با جنس نامناسب نیز، دچار مشکل می‌شود. به طور کلی ناحیه واژن دارای یک سری باکتری‌های خوب است که اگر میزان آن‌ها در حد تعادل باشد، مشکلی برای فرد ایجاد نمی‌شود. اما اگر این تعادل به هم خورده و تعداد باکتری‌ها افزایش پیدا کند، احتمال ابتلا به بیماری‌های باکتریایی و بیماری‌های قارچی نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
ناحیه تناسلی بانوان همواره در معرض آلودگی‌های باکتریایی است. به دلیل حساسیت این ناحیه، انتخاب محصول مناسب اهمیت بسیار بالایی پیدا می‌کند. محیط اسیدی واژن محل مساعدی برای افزایش تعداد باکتری‌ها، بوی نامطبوع، بروز عفونت و ابتلا به بیماری‌های قارچی است. بنابراین باید این ناحیه را همواره تمیز و خشک نگاه دارید.
علت ایجاد بوی نامطبوع واژن، ترکیب باکتری‌های این محیط با ترشحات واژن است که گاهی می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. ژل بهداشتی بانوان با از بین بردن باکتری‌های مضر، مانع از ایجاد این بوی نامطبوع خواهد شد.

اهمیت استفاده از ژل بهداشتی بانوان

ناحیه تناسلی بانوان از ۲ بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است که ناحیه داخلی کمی اسیدی است اما ناحیه خارجی در اصل محیطی اسیدی – قلیایی دارد. به عبارتی میزان PH ناحیه خارجی همواره در نوسان است و همین نوسان نیز می‌تواند محیط مناسبی را برای رشد بی‌رویه باکتری‌ها و در نتیجه ابتلای فرد به عفونت واژینال فراهم کند. مواد شوینده صابونی معمولاً قلیایی هستند و در نتیجه باعث به هم ریختن تعادل اسیدی محیط واژن خواهند شد. نتیجه این امر باعث بروز مشکلاتی مانند عفونت و قارچ خواهد شد. ژل‌های بهداشتی از ناحیه تناسلی مراقبت کرده و مانع از تجمع باکتری‌های مضر در این ناحیه می‌شوند.

مزایای استفاده از ژل بهداشتی بانوان

اگر قصد خرید یک محصول زیبایی و سلامت را دارید باید تمامی جوانب آن را در نظر بگیرید. ما در ادامه در مورد راهنمای خرید ژل بهداشتی بانوان به طور مفصل صحبت خواهیم کرد. اما اجازه دهید ابتدا اطلاعاتی را در مورد مزایای استفاده از این محصول در اختیار شما قرار دهیم.
ژل‌های بهداشتی رطوبت ناحیه تناسلی را حفظ کرده و مانع از خشکی آن می‌شوند،
ژل‌های بهداشتی دارای خواص ضد التهابی و ضد حساسیت هستند،
استفاده صحیح از ژل‌های بهداشتی باعث کاهش ترشحات ناحیه واژن و در نتیجه کاهش احتمال بروز عفونت‌های قارچی خواهد شد،
ژل‌های بهداشتی بوی بد واژن را از بین می‌برند.

بایدها و نبایدهای استفاده از ژل بهداشتی بانوان

استفاده از محصولات بهداشت و مراقبت از بدن، اصولی دارد که با رعایت آن‌ها می‌توانید بهترین نتیجه را بگیرید. بنابراین در صورت انتخاب محصول نامناسب و استفاده نادرست از یک محصول ممکن است دچار مشکلات دیگری نیز شوید. به همین دلیل نیز ما در ادامه در مورد بایدها و نبایدهای استفاده از ژل بهداشتی بانوان می‌گوییم تا بهترین نتیجه را از مصرف این محصول دریافت کنید.
نباید هر روز از ژل بهداشتی بانوان استفاده کنید چون باعث تغییر در PH ناحیه تناسلی شده و در نتیجه منجر به افزایش رشد باکتری‌ها و ایجاد قارچ‌ خواهد شد. پزشکان توصیه می‌کنند حداکثر هفته‌ای دو بار از این محصولات استفاده کنید.
با دستان آلوده از ژل بهداشتی استفاده نکنید.
سعی ژل بهداشتی شخصی خود را داشته باشید.
ژل بهداشتی بانوان را تنها از داروخانه‌ها یا سایت‌های فروش آنلاین محصولات بهداشت و مراقبت از بدن خریداری کنید.

چه زمانی از ژل بهداشتی استفاده کنیم؟

همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم، پزشکان توصیه می‌کنند که هفته‌ای دو بار از این محصولات زیبایی و سلامت استفاده کنید. در ضمن می‌توانید قبل و بعد از رابطه، بعد از دوران قاعدگی و همینطور بعد از رفتن به استخر از ژل‌های بهداشتی بانوان استفاده کنید. لازم به ذکر است که بانوان باردار پس از زایمان باید از این محصول استفاده کنند. اگر از وان حمام استفاده می‌کنید، بهتر است بعد از هر بار قرار گرفتن در آن از ژل بهداشتی بانوان استفاده کنید.

نحوه صحیح استفاده از ژل بهداشتی بانوان

برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از محصولات بهداشت و مراقبت از بدن بگیرید، باید طبق اصولی از آن‌ها استفاده کنید. نحوه صحیح استفاده از ژل بهداشتی بانوان به صورت زیر است:
ابتدا دستان خود را به خوبی بشویید.
ناحیه تناسلی را با آب مرطوب کنید.
مقداری از ژل بهداشتی بانوان را با دست به ناحیه تناسلی زده و آن را خوب پخش کنید.
حدود ۳۰ الی ۶۰ ثانیه صبر کنید.
حالا ناحیه را به خوبی با آب بشویید.
با یک دستمال تمیز خود را خشک کنید.

راهنمای خرید ژل بهداشتی بانوان

در حال حاضر ژل بهداشتی بانوان در برندهای مختلف با قیمت‌های متفاوت در داروخانه موجود است. همین موضوع شاید مصرف کننده را برای انتخاب سردرگم کند. ما در ادامه به معیارها و فاکتورهایی می‌پردازیم که می‌تواند مانند یک راهنمای خرید ژل بهداشتی بانوان عمل کرده و در بهترین انتخاب شما را یاری کند.
برند تولید کننده
بسیاری از برندهای تولید کننده محصولات زیبایی و سلامت برای خالی نبودن سبد محصولات خود اقدام به تولید ژل بهداشتی بانوان می‌کنند. بنابراین سعی کنید از برندی خرید کنید که تخصص آن در تولید مواد بهداشت و مراقبت از بدن است.
میزان PH ژل بهداشتی
همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم، محیط واژن اسیدی است و شوینده‌های صابونی قلیایی هستند. این موضوع باعث به هم ریختن تعادل اسیدی محیط واژن می‌شود. بنابراین باید محصولی خریداری کنید که دارای PH مناسب باشد. این امر از آنجا اهمیت پیدا می‌کند که به هم خوردن این تعادل طبیعی باعث بروز برخی بیماری‌های باکتریایی و قارچی خواهد شد.
PH ناحیه خارجی دستگاه تناسلی بانوان بین ۴.۸ تا ۸ است. در نتیجه ژل بهداشتی مناسب باید دارای PH حدود ۴.۵ تا ۸ باشد. علت این حساسیت در انتخاب PH قبلاً توضیح داده شده است اما لازم است بدانید که واژن به صورت خودبه‌خودی می‌تواند سطح اسیدیته را تنظیم و کنترل کند اما ناحیه بیرونی واژن این قابلیت را نداشته و در نتیجه نیازمند استفاده از محصول بهداشتی است که داری این سطح از PH باشد.
کاربرد ژل بهداشتی بانوان
بسیاری از محصولات موجود در داروخانه‌ها مناسب مراقبت روزانه و البته جلوگیری از افزایش تعداد باکتری‌های ناحیه واژن هستند. اما در شرایطی که بیمار دچار مشکلاتی چون عفونت و بیماری‌های قارچی است، این محصولات نمی‌توانند به درمان او کمک کنند. در این شرایط پزشک متخصص زنان، ژل بهداشتی بانوانی را تجویز می‌کند که خاصیت درمانی دارد. بنابراین اگر مشکلی چه از لحاظ عفونت و چه از لحاظ بیماری قارچی ندارید، بدون تجویز پزشک نیز می‌توانید یک ژل بهداشتی مناسب را با استفاده از راهنمایی‌های پزشک داروخانه خریداری کنید. در غیر این صورت اگر علائمی از هرگونه عفونت و بیماری ناحیه واژینال دارید، باید به پزشک زنان مراجعه کنید تا علاوه بر تجویز دارو، یک ژل بهداشتی مناسب برای درمان مشکل شما معرفی کند.
بسته بندی و حجم ژل بهداشتی بانوان
در حال حاضر ژل بهداشتی بانوان در بسته ‌بندی و حجم‌های مختلفی عرضه شده است. از جمله این بسته‌بندی‌ها، تیوپی و پمپی است که استفاده از هر دو برای بانوان بسیار راحت است. ژل‌های بهداشتی معمولاً در حجم‌های ۱۰۰، ۱۵۰، ۲۰۰، ۲۵۰ و ۳۰۰ میلی‌لیتر تولید و عرضه می‌شوند. انتخاب حجم بر عهده شما است، اما ما پیشنهاد می‌کنیم حجم بالاتر را خریداری کنید چون از لحاظ مالی به صرفه‌تر خواهد بود.
قیمت ژل بهداشتی بانوان
قیمت یک محصول بهداشت و مراقبت از بدن به برند آن بستگی دارد. به غیر از برند، عوامل دیگری نظیر نوع بسته ‌بندی، حجم ژل، دارا بودن خواص ضد باکتریایی، خواص ضد حساسیت و خواص ضد قارچ بر روی قیمت ژل بهداشتی بانوان تأثیر می‌گذارند. محصولات موجود در داروخانه‌ها از برندهای ایرانی گرفته تا برندهای خارجی، حدود قیمتی بین ۳۰ هزار تومان تا بیشتر از ۳۰۰ هزار تومان دارند.
نظرات سایر کاربران
اگر از آن دسته افرادی هستید که به صورت آنلاین محصولات زیبایی و سلامت خود را خریداری می‌کنند، فراموش نکنید که علاوه بر مشخصات محصول مورد نظرتان، نظر سایر کاربران را نیز بخوانید. این افراد معمولاً از تجربه خود می‌گویند که گاهی می‌تواند تأثیر زیادی در تصمیم‌گیری شما داشته باشد.

معرفی بهترین ژل‌های بهداشتی بانوان

ژل شستشوی بانوان هیدرودرم سری Quadra Action مقدار ۱۵۰ گرم

ژل شستشوی بانوان هیدرودرم سری Quadra Action مقدار 150 گرم

این ژل حاوی گلیسیرین وعصاره‌ی بابونه با خاصیت ایجاد اثر ضدالتهابی در پوست است که مانع از تغییر و خشکی پوست در ناحیه‌ی خارجی دستگاه تناسلی بانوان می‌شود.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/6c1f414c-00e0-40ab-904a-80c52be5a2e8″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


ویژگی‌های محصول:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · التیام دهنده علائم و عوارض ناشی از حساسیت، تحریک پذیری و خارش
 • · حاوی گلیسیرین
 • · نرم کننده مخاط و تامین کننده رطوبت آن
 • · سازگار با باکتری‌های مفید
 • · برطرف کننده بوی نامطبوع
 • · مناسب استفاده روزانه

[/wpsm_list]

سایر توضیحات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ضد حساسیت: بله
 • ضد باکتری: بله
 • عصاره: دارد
 • نوع عصاره: بابونه
 • مقدار: ۱۵۰ گرم
 • کشور مبدا برند: ایران

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

ژل بهداشتی بانوان لافارر مدل Gentinal Cleansing Gel حجم ۲۵۰ میلی‌لیتر

ژل بهداشتی بانوان لافارر مدل Gentinal Cleansing Gel حجم 250 میلی لیتر

ژل بهداشتی بانوان pH بدن را متعادل کرده و باکتری‌ها و قارچ‌های بیماری‌زا نمی‌توانند در این محیط اسیدی تکثیرشده و رشدی داشته باشند.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/9472fe81-9718-4e4d-8bc6-a135cd80b538″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


ویژگی‌های محصول:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • . متعادل کننده pH
 • · برطرف کننده بو، خارش و خشکی
 • · پیشگیری از عفونت واژن ( با منشا قارچ، ویروس و باکتری)
 • · دارای رایحه بابونه

[/wpsm_list]

سایر توضیحات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ضد حساسیت: بله
 • ضد باکتری: بله
 • عصاره: دارد
 • نوع عصاره: بابونه، مالوا و آلوئه ورا
 • حجم: ۲۵۰ میلی‌لیتر
 • مناسب برای: خانم‌ها
 • کشور مبدا برند: ایران

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

ژل بهداشتی بانوان اوریاژ مدل Gyn Phy حجم ۲۰۰ میلی‌لیتر

ژل بهداشتی بانوان اوریاژ مدل Gyn Phy حجم 200 میلی لیتر

ژین-فی، ژل پاک کننده‌ی بهداشتی، مخصوص استفاده روزانه باتوان در تمام سنین و حتی دختران بالای ۴ سال است. این ژل، حاوی عوامل پاک کننده ملایم و خوشبو، مناسب ناحیه ژنیتال است. این ژل، بدون ایجاد خشکی و سوزش، ناحیه را تمیز و در برابر باکتری‌ها و قارچ‌ها ایمن می‌سازد.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/012ab22f-f692-42f9-9cae-db7f553c3d07″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


ویژگی‌های محصول:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · حاوی عوامل پاک کننده ملایم
 • · مناسب برای ناحیه تناسلی (ژنیتال)
 • · مخصوص استفاده روزانه بانوان، نوجوانان و کلیه دختران بالای ۴ سال
 • · بدون ایجاد خشکی و سوزش
 • · خوشبو کننده
 • · حاوی آب معدنی اوریاژ و بهره مندی از خواص فوق‌العاده آن
 • · pH=5.5
 • · فاقد صابون و پارابن
 • · فقط برای استعمال خارجی

سایر توضیحات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ضد حساسیت: بله
 • ضد باکتری: بله
 • عصاره: ندارد
 • حجم: ۲۰۰ میلی‌لیتر
 • مناسب برای: خانم‌ها
 • کشور مبدا برند: فرانسه

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

ژل بهداشتی بانوان فیروز مدل Intimate Gel حجم ۱۵۰ میلی‌لیتر

ژل بهداشتی بانوان فیروز مدل Intimate Gel حجم 150 میلی لیتر

عامل پیشگیری از ابتلا به عفونت های تناسلی

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/e02ba0ce-faf0-4dca-b1fc-f72a8b466e0c” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


ویژگی‌های محصول:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · حفظ رطوبت طبیعی پوست ناحیه ژنیتال
 • · حفظ تعادل فلور طبیعی واژن
 • · دارای خواص ضد التهابی
 • · عامل پیشگیری از ابتلا به عفونت‌های تناسلی
 • · جهت مصرف روزانه
 • · صرفاً جهت شستشوی ناحیه خارجی دستگاه تناسلی

[/wpsm_list]

سایر توضیحات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ضد حساسیت: بله
 • ضد باکتری: بله
 • عصاره: دارد
 • حجم: ۱۵۰ میلی‌لیتر
 • کشور مبدا برند: ایران

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

ژل بهداشتی بانوان سروینا مدل Genital حجم ۱۵۰ میلی‌لیتر

ژل بهداشتی بانوان سروینا مدل Genital حجم 150 میلی لیتر

ژل بهداشتی بانوان سروینا با ترکیب عصاره های: بید سفید و آویشن مناسب بانوان در سن بلوغ تا دوره یائسگی ضمن تنظیم ph طبیعی واژن از ابتلا به عفونت های قارچی و باکتریایی نیز جلوگیری به عمل می آورد.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/ba87d458-220e-4e9d-8c1f-b9ac52b2e3d4″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


ویژگی‌های محصول:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · فاقد ترکیبات صابونی و مضر
 • · پیشگیری از ابتلا به عفونت
 • · تنظیم pH طبیعی واژن
 • · ترکیبی از عصاره‌های گیاهی
 • · آنتی سپتیک و ضد قارچ
 • · از بین برنده باکتری‌های مضر
 • · برطرف کننده بوی نامطبوع

[/wpsm_list]

سایر توضیحات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ضد حساسیت: بله
 • ضد باکتری: بله
 • عصاره: دارد
 • نوع عصاره: بید سفید، آویشن
 • حجم: ۱۵۰ میلی‌لیتر
 • کشور مبدا برند: ایران

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

محلول شستشو و ضد عفونی کننده بانوان کلیون مدل Intimo Soothing Personal Hygiene Wash حجم ۳۰۰ میلی‌لیتر

محلول شستشو و ضد عفونی کننده بانوان کلیون مدل Intimo Soothing Personal Hygiene Wash حجم 300 میلی لیتر

محلول شستشوی آرام بخش اینتیمو دارای PH طبیعی بوده و بهداشت فردی شما را به صورت طبیعی و کامل تامین می نماید.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/0f1744b7-47d2-411e-9e1f-1a03935b27e3″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


ویژگی‌های محصول:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • . مرطوب کننده، تسکین دهنده و ضد باکتری
 • · حاوی pH طبیعی ناحیه تناسلی
 • · از بین برنده هرگونه التهاب، سوزش و خارش
 • · رفع کننده حساسیت‌های ناحیه تناسلی
 • · دارای ترکیبات طبیعی و مسکن
 • · دارای ظرف پمپ‌ دار و جلوگیری از نفوذ آلودگی

[/wpsm_list]

سایر توضیحات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ضد حساسیت: بله
 • ضد باکتری: بله
 • عصاره: دارد
 • نوع عصاره: عصاره Helichrysum، روغن زیتون
 • حجم: ۳۰۰ میلی‌لیتر

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

ژل بهداشتی بانوان آدرا حاوی عصاره انار حجم ۱۵۰ میلی‌لیتر

ژل بهداشتی بانوان آدرا حاوی عصاره انار حجم 150 میلی لیتر

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/771f1f1b-474f-48d4-b99b-c535b6bbb273″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


ویژگی‌های محصول:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · فرمولاسیون سبک و سازگار با باکتری‌های مفید
 • · حاوی مواد آنتی باکتریال و ضد عفونی کننده گیاهی جهت از بین بردن باکتری‌های مضر
 • · مرطوب کننده و نرم کننده
 • · تنظیم pH طبیعی واژن
 • · فاقد الکل

[/wpsm_list]

سایر توضیحات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ضد حساسیت: بله
 • ضد باکتری: بله
 • عصاره: دارد
 • نوع عصاره: انار
 • حجم: ۱۵۰ میلی‌لیتر
 • کشور مبدا برند: ایران

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

ژل بهداشتی بانوان لامینین مدل Flower حجم ۲۰۰ میلی‌لیتر

ژل بهداشتی بانوان لامینین مدل Flower حجم 200 میلی‌لیتر

قابل استفاده جهت مراقبت و بهداشت سطح خارجی دستگاه تناسلی

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/7b4ff01a-4ab5-4ba6-8642-f18712b3022f” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


ویژگی‌های محصول:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · درمان خشکی، خارش، التهاب، رفع بوی نامطبوع و تکثیر قارچ
 • · خاصیت آنتی اکسیدانی، آنتی باکتریال و التیام بخش
 • · حفاظت کننده و ضد التهاب
 • · قابل استفاده جهت مراقبت و بهداشت سطح خارجی دستگاه تناسلی
 • · pH=4.5
 • · فاقد مواد نگهدارنده

[/wpsm_list]

سایر توضیحات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ضد حساسیت: بله
 • ضد باکتری: بله
 • عصاره: دارد
 • نوع عصاره: شکوفه لیمو، چای سبز
 • حجم: ۲۰۰ میلی‌لیتر
 • کشور مبدا برند: ایران

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

ژل بهداشتی بانوان آی پلاس مدل ALCOHOL FREE حجم ۱۵۰ میلی‌لیتر

ژل بهداشتی بانوان آی پلاس مدل ALCOHOL FREE حجم 150 میلی لیتر

ژل بهداشتی آی پلاس جهت جلوگیری از بروز عفونت های قارچی و باکتریایی و عفونت های مجاری ادراری و حفظ بهداشت و بوی مطبوع ناحیه تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/43982e6f-1288-43f4-86c0-028d4637ef51″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


ویژگی‌های محصول:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · شوینده بسیار ملایم، جلوگیری از خشکی مخاط
 • · جلوگیری از بروز عفونت‌های قارچی، باکتریایی و عفونت‌های مجاری ادرار
 • · افزایش توانایی سیستم دفاعی واژن
 • · سازگار با باکتری‌های مفید و رفع بوی نامطبوع ناشی از باکتری‌های مضر
 • · حفظ pH طبیعی (تعادل اسیدی) ناحیه ژنیتال
 • · ضد قارچ و باکتری
 • · حاوی کمپلکس گیاهی (چای سبز و لیکوریس) با خواص آنتی اکسیدان و ضد التهاب
 • · ژل آلوئه ورا برای احیا و افزایش رطوبت و نرمی مخاط پوست
 • · قابل استفاده در دوران حاملگی و شیردهی
 • · فاقد اسانس و الکل، عدم ایجاد سوزش، خارش و حساسیت
 • · فاقد پارابن و مواد شوینده صابونی
 • · مناسب برای استفاده روزانه

[/wpsm_list]

سایر توضیحات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ضد حساسیت: بله
 • ضد باکتری: بله
 • عصاره: دارد
 • نوع عصاره: چای سبز، لیکوریس،‌ ژل آلوئه ورا
 • حجم: ۱۵۰ میلی‌لیتر

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

ژل بهداشتی بانوان و دوشیزگان استم سل مدل Daily Use حجم ۲۰۰ میلی‌لیتر

ژل بهداشتی بانوان و دوشیزگان استم سل مدل Daily Use حجم 200 میلی لیتر

این ژل شستشوی با از بین بردن میکروارگانیسم‌های مزاحم و تقویت میکروارگانیسم‌های مفید در این ناحیه می‌تواند از مهم‌ترین و در عین حال قوی‌ترین کارکردهای ژل شستشوی بهداشتی بانوان و دوشیزگان استم سل باشد.اما ساختار این محصول یک تفاوت با دیگر محصولات مشابه خود دارد.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/dad527b7-f5a1-4233-80b5-27dd57bbc46d” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


ویژگی‌های محصول:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · تنظیم pH ناحیه خارجی دستگاه تناسلی
 • · فرمول بندی و تولید شده با استفاده از مواد گیاهی و مواد موثره طبیعی
 • · پیشگیری از عفونت موضعی ناحیه تناسلی
 • · رفع التهاب، خارش و سوزش ناحیه تناسلی خانم‌ها و دوشیزگان
 • · از بین برنده باکتری‌های مضر و قارچ‌ها
 • · فاقد سولفات و ۹ عامل تخریب کننده و سرطان زا دیگر پوست
 • · حاوی مواد پروبیوتیک برای حفظ باکتری‌های مفید
 • · برطرف کننده بوی نامطبوع دستگاه تناسلی

[/wpsm_list]

سایر توضیحات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ضد حساسیت: بله
 • ضد باکتری: بله
 • عصاره: دارد
 • حجم: ۲۰۰ میلی‌لیتر
 • مناسب برای: خانم‌ها

[/wpsm_list]

همه بانوان می‌دانند که ناحیه واژن چقدر حساس است و عدم مراقبت صحیح از آن می‌تواند چه مشکلات و بیماری‌هایی را به همراه داشته باشد. اما نگران نباشید چرا که با استفاده از یک محصول بهداشت و مراقبت از بدن براحتی می‌توانید از بروز این بیماری‌ها جلوگیری کنید. ژل‌های بهداشتی جزو محصولات زیبایی و سلامت هستند که مدتی است توسط خانم‌ها مصرف می‌شوند. اما انتخاب مناسب‌ترین محصول به شرایط شما و البته میزان بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید بستگی دارد. با کمک این راهنمای خرید ژل بهداشتی قطعاً می‌توانید محصولی مناسب خود را تهیه کنید. شما کدامیک از برندهای ژل بهداشتی بانوان را استفاده می‌کنید؟

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

   اگر سوالی دارید همین‌جا بپرسید!