رفتن به نوار ابزار

راهنمای خرید ژل شستشوی صورت

امتیازدهی+5
امتیازدهی+5

کاملترین راهنمای خرید ژل شستشوی صورت برای انواع پوست

این روزها آنقدر برند‌های لوازم بهداشتی و آرایشی زیاد شده که افراد برای انتخاب یک محصول مناسب، مردد هستند. تنها راه، آشنایی با کاربردهای هر کدام از این محصولات است. ما در این مقاله به معرفی یکی از محصولات شستشوی صورت می‌پردازیم. بنابراین اگر هنوز محصول مناسبی برای پوست خود را انتخاب نکرده‌اید، این مقاله می‌تواند به عنوان راهنمای خرید ژل شستشوی صورت به شما کمک کند تا یکی از اساسی‌ترین محصولات مربوط به زیبایی و سلامت خود را با آگاهی کامل خریداری کنید.

ژل شستشوی صورت چیست؟

ژل شستشوی صورت یکی از محصولات و لوازم بهداشتی است که برای پاک کردن کامل صورت از انواع آلودگی‌ها و لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. این محصول جایگزین بسیار خوبی برای صابون و انواع شوینده‌هایی است که باعث خشکی پوست می‌شوند. ژل‌های شستشوی صورت به دلیل داشتن فرمولاسیون منحصربه‌فرد، با پوست افراد سازگارتر هستند و در نتیجه مشکلات کمتری را برای مصرف کننده ایجاد می‌کنند.

نحوه عملکرد ژل شستشوی صورت

ژل شستشوی صورت سبوم و ناخالصی‌ها را از روی بافت پوست جدا می‌کند که این امر به منجر به از بین رفتن باکتری‌های عامل ایجاد جوش و آکنه خواهد شد. در نتیجه با استفاده از یک ژل شستشوی مناسب، پوستی عاری از هرگونه جوش و آکنه خواهید داشت. از طرفی به دلیل ترکیبات بکار رفته در این محصولات، منافذ پوست اندکی باز شده و می‌توانند تنفس داشته باشند. یک ژل شستشوی صورت مرغوب فاقد ترکیباتی چون SLS و SLES است. این مواد در اصل باعث ایجاد کف بیشتر مواد بهداشتی می‌شوند که نتیجه این امر خشکی پوست و تولید بیش از اندازه سبوم است. بنابراین محصولی خریداری کنید که فاقد این مواد باشد.
لازم به ذکر است که اکثر ژل‌های شستشوی صورت حاوی نرم کننده هستند و این موضوع مانع از خشک شدن پوست فرد پس از استفاده از آنها خواهد شد. به همین دلیل هم این محصولات جایگزین بسیار مناسبی برای صابون‌هایی هستند که با خشک کردن پوست باعث ایجاد چین و چروک خواهند شد.

نحوه درست استفاده از ژل شستشوی صورت

اگر از محصولات زیبایی و سلامت به درستی استفاده کنیم، نتایج آن را زودتر خواهیم دید. ژل شستشوی صورت جزو لوازم بهداشتی است که هر شخصی به آن نیاز دارد. در ادامه نحوه صحیح استفاده از این محصول را آموزش می‌دهیم:
ابتدا صورت خود را با آب ولرم آبکشی کنید.
مقدار کافی از ژل را کف دست خود ریخته و با انگشتان دست، صورتتان را ماساژ دهید.
پس از چند دقیقه صورت خود را به خوبی، آبکشی کنید.
از یک مرطوب‌ کننده مناسب پوست خود استفاده کنید.

راهنمای خرید ژل شستشوی صورت

یکی از مهمترین و اساسی‌ترین موارد برای انتخاب لوازم بهداشتی و آرایشی مناسب، تعیین نوع پوست است. در حال حاضر تمامی محصولاتی که در حوزه زیبایی و سلامت تولید می‌شوند، برای انواع پوست از چرب و مختلط گرفته تا خشک و حساس یک ژل شستشوی صورت مخصوص دارند.
به همین دلیل هم بر روی تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی ذکر شده که مناسب چه نوعی از پوست هستند. پوست افراد نسبت به لوازم بهداشتی و آرایشی واکنش‌های مختلفی نشان می‌دهند. بنابراین شناخت صحیح نوع پوست از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 • نوع پوست

از مهمترین عوامل در انتخاب و خرید ژل شستشوی صورت، نوع پوست است. پوست‌های مختلف در مقابل استفاده از هر نوع محصولی، واکنشی متفاوت از خود بروز می‌دهند و به همین دلیل هم شرکت‌های تولید کننده لوازم بهداشتی، برای هر نوعی از پوست، یک محصول جداگانه تولید می‌کنند.

 • ژل شستشوی صورت برای پوست چرب

پوست چرب با مصرف محصول نامناسب برای شستشو، بیشترین و ماندگارترین آسیب را خواهد دید. علت هم بسته شدن منافذ و افزایش تولید سبوم و در نهایت سر در آوردن جوش‌های ریز و درشت در همه جای صورت فرد است. بنابراین در زمان خرید محصولات زیبایی و سلامت برای پوست چرب دقت کنید که روی بسته‌بندی حتماً کلمه “فاقد چربی یا Free Oil” ذکر شده باشد. از جمله مهمترین ترکیباتی که در تهیه ژل شستشوی مخصوص پوست چرب بکار می‌رود می‌توان به گلیکولیک اسید، سالیسیلیک اسید یا بنزوئیل پراکسید اشاره کرد.

 • ژل شستشوی صورت برای پوست خشک

پوست خشک یکی از آسیب‌پذیرترین انواع پوست است. همانطور که می‌دانید از مهمترین و اساسی‌ترین عوامل ایجاد چین و چروک، خشکی یا دهیدراته شدن پوست است. عدم آبرسانی و رطوبت‌رسانی به پوست خشک باعث بروز تحریک و مشکلات فراوان خواهد شد. در نتیجه لوازم بهداشتی مخصوص پوست خشک نظیر ژل شستشوی صورت باید حاوی روغن و مرطوب کننده باشند تا از آن محافظت کنند. فراموش نکنید که همواره پس از استفاده از هر نوع شوینده بهداشتی، حتماً از کرم‌های مرطوب‌ کننده غنی و قوی استفاده کنید.

 • ژل شستشوی صورت برای پوست معمولی

پوست‌های معمولی در واقع شرایطی بین پوست چرب و خشک را دارند به این مفهوم که نه خیلی چرب و نه خیلی خشک هستند. این نوع پوست کمترین میزان حساسیت به لوازم بهداشتی و آرایشی را داشته و در واقع یکی از بهترین نوع پوست‌ها است چون دردسرهای کمتری نسبت به انواع دیگر دارد. اما فراموش نکنید که این موضوع به مفهوم عدم نیاز به مراقبت نیست. بنابراین در حین خرید ژل شستشوی صورت و محصولات زیبایی و سلامت، دقت کنید که مناسب پوست طبیعی یا نرمال باشد. در نتیجه این امر، سبوم طبیعی پوست حفظ خواهند شد.

 • ژل شستشوی صورت برای پوست مختلط

پوست مختلط در ناحیه پیشانی، بینی و چانه (ناحیه T شکل) چرب و در ناحیه گونه‌ها، خشک است. طبیعتاً نگهداری از این نوع پوست سخت‌تر است چون شرایط هر دو نوع پوست چرب و خشک را با هم دارد. بنابراین باید ژل شستشویی انتخاب کنید که مناسب هر دو و البته ملایم باشد. فراموش نکنید که بلافاصله پس از شستشوی صورت، از یک کرم مرطوب‌ کننده مناسب پوست مختلط استفاده کنید.

 • ژل شستشوی صورت برای پوست حساس

پوست حساس واکنش‌های مختلفی در برابر استفاده از انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و مانند صابون‌ها، لوسیون‌ها، پاک کننده‌ها و حتی عطر نشان می‌دهد. بنابراین اگر پوست حساسی دارید بهتر است از محصولات مناسب این نوع پوست استفاده کنید چون مصرف محصولات دیگر باعث تحریک و بروز حساسیت و مشکلات پوستی خواهد شد. ژل‌های شستشوی صورت برای پوست‌های حساس حاوی ترکیباتی هستند که مانع از خشکی، تحریک و بروز حساسیت می‌شوند.

 • ترکیبات ژل شستشوی صورت

نوع ترکیبات تشکیل‌ دهنده ژل شستشوی صورت به نوع پوست برمی‌گردد. به این مفهوم که این محصول برای انواع پوست دارای ترکیبات متفاوتی است. اما یکی از ترکیباتی که باید در زمان خرید به آن دقت کنید، الکل است. ژل شستشوی صورت یا هرگونه لوازم آرایشی و بهداشتی که حاوی الکل هستند را خریداری نکنید. الکل باعث خشکی پوست شده و به مرور زمان مشکلات پوستی فراوانی را ایجاد می‌کند.

 • برند ژل شستشوی صورت

در حال حاضر محصولات شستشوی صورت بسیاری در بازار موجود هستند که هر کدام دارای کاربردها و خواص خاصی هستند. عمده‌ترین تفاوت میان این برندها، قیمت آن‌ها است. اما شما به عنوان یک مصرف‌ کننده تلاش کنید محصولی را انتخاب کنید که مناسب نوع پوست شما و حاوی ترکیباتی چون نرم‌ کننده و آبرسان باشد. در فصل بهار و تابستان که میزان آلودگی هوا کمتر است محصولاتی با فرمولاسیون سبک خریداری کنید و در فصل سرما نیز محصولاتی را انتخاب کنید که حاوی روغن هستند تا از خشکی پوست در اثر سرمای هوا جلوگیری شود.

 • ژل شستشوی صورت چند منظور

این محصولات به غیر از خاصیت پاک‌کنندگی آلودگی‌ها از سطح پوست، دارای خواص دیگری چون موارد زیر هستند:

 1. مرطوب کننده
 2. ضدعفونی کننده
 3. آرام بخش
 4. لایه بردار
 5. جوانسازی و شادابی
 6. کاهش خستگی پوست

مزایای استفاده از ژل شستشوی صورت

اگر محصول مناسب پوست خود را انتخاب کنید، ژل شستشوی صورت می‌تواند در کوتاه مدت و بلند مدت اثرات بسیار خوبی بر روی سلامت و شادابی پوست شما داشته باشد. در ادامه به برخی از مزایای این محصول اشاره می‌کنیم:

 1. پاکسازی پوست
 2. رفع آلودگی‌ها
 3. حذف چربی‌های اضافه پوست
 4. باز کردن منافذ و در نتیجه کمک به تنفس پوست
 5. نرمی و لطافت پوست
 6. تامین رطوبت و آبرسانی به پوست
 7. جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه

نکات شستشوی صورت

تفاوتی ندارد که از چه محصولی برای شستشوی صورت خود استفاده می‌کنید، در هر حالت با در نظر گرفتن نکات زیر پوستی همواره شاداب و سلامت خواهید داشت.
هرگز پوست خود را با آب داغ نشویید، چون آب داغ باعث خشکی آن می‌شود.
اجازه ندهید محصولات شستشوی صورت بر روی صورت شما خشک شوند.
بعد از شستن صورت، آن را با یک حوله نرم و به آرامشی خشک کنید، حوله را روی صورت خود نکشید.
بلافاصله پس از استفاده از هر نوع شوینده صورت، از کرم مرطوب کننده یا کرم آبرسان استفاده کنید.

معرفی بهترین و پرفروش‌ترین ژل‌های شستشوی صورت ایرانی و خارجی

ژل شستشو صورت کامان مدل Oily حجم ۵۰۰ میلی‌لیتر

ژل شستشو صورت کامان مدل Oily حجم 500 میلی لیتر

ترکیبات موجود در این شوینده با حفظ رطوبت و آبرسانی به پوست از پیری پوست جلوگیری کرده و باعث جوانسازی پوست می‌شود.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


ژل شستشو صورت کامان جزو پرفروش‌ترین محصولات موجود در بازار است. این محصول که مخصوص پوست‌های چرب و مختلط است با دارا بودن هیالورونیک اسید باعث جوانسازی پوست می‌شود. آنتی اکسیدان‌های موجود در ژل شستشو صورت کامان مدل Oily از پیری پوست جلوگیری کرده و با آبرسانی پوست و تنظیم کننده چربی پوست برای پوست‌های مستعد آکنه بسیار مفید خواهد بود. پاکسازی عمیق، روشن شدن پوست، تنظیم چربی سطح پوست، پیشگیری کننده و از بین برنده جوش و آکنه از جمله فواید ژل شستشو صورت کامان مدل Oily است.

مشخصات محصول:

 • حجم: ۵۰۰ میلی‌لیتر
 • مناسب: پوست چرب
 • عصاره: دارد
 • مناسب برای: صورت
 • دارای خاصیت: پاک کننده، ضد آلودگی
 • کشور مبدا برند: ایران

بازگشت به منو ↑

ژل شستشوی صورت سینره مدل Normal To Dry Skin حجم ۲۰۰ میلی‌لیتر

ژل شست و شوی صورت سینره مدل Normal To Dry Skin حجم 200 میلی لیتر

عصاره مورینگا موجود در این فرآورده یک لایه محافظ طبیعی بر روی پوست ایجاد کرده و از جذب آلودگی‌ها به پوست جلوگیری می کند

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


افراد دارای پوست خشک همیشه نگران استفاده از شوینده‌های صورت هستند که مبادا پوست آن‌ها را خشک‌تر کند. ژل شستشوی صورت سینره مدل Normal to dry skin، با فرمولاسیونی ملایم و داشتن مواد نرم کننده و مرطوب کننده از خشکی پوست جلوگیری می‌کند. وجود عصاره مورینگا در این محصول، لایه‌ی محافظتی بر روی پوست ایجاد کرده و از جذب آلودگی ها جلوگیری می‌کند. ژل شستشوی صورت سینره مناسب پوست‌های خشک و معمولی است.

مشخصات محصول:

 • حجم: ۲۰۰ میلی‌لیتر
 • مناسب: پوست خشک، پوست معمولی
 • عصاره: دارد
 • مناسب برای: صورت
 • دارای خاصیت: پاک کننده
 • کشور مبدا برند: ایران

سایر توضیحات:

 • · پاک کننده مواد آرایشی و انواع آلودگی از روی پوست
 • · شوینده ملایم و فاقد مواد صابونی
 • · مرطوب کننده و نرم کننده پوست
 • · تنظیم کننده ترشح پوست
 • · جلوگیری از ایجاد جوش
 • · قابل استفاده به صورت پمپی

بازگشت به منو ↑

ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست‌های چرب و مستعد آکنه مدل Oily Skin حجم ۱۵۰ میلی‌لیتر

ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه مدل Oily Skin حجم 150 میلی لیتر

ژل شستشوی صورت مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه لافارر حاوی اسکراب(دانه‌های لایه‌بردار)، آلانتوئین، بیولین، عصاره آلوئه‌ورا، دکسپانتنول، گلیسیرین، عصاره انانتیا‌کلرانتا، عصاره بید سفید، زینک-PCA و اولئانولیک اسید می‌باشد

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


این محصول حاوی دانه‌های لایه بردار است، هنگامی که صورت با این ژل ماساژ داده می‌شود، سلول‌های مرده و آلودگی ها از سطح پوست حذف می‌شوند و به سبب همین لایه‌ برداری که از پوست انجام می‌شود منافذ مسدود شده پوست باز شده و از ایجاد آکنه جلوگیری می‌کند. تنظیم ترشح چربی، حفظ رشد باکتری‌های مفید، جلوگیری از ایجاد چین و چروک، رطوبت رسانی بالا و لطافت پوست از جمله فواید استفاده از ژل شستشوی صورت لافارر مدل Oily Skin است.

مشخصات محصول:

 • حجم: ۱۵۰ میلی‌لیتر
 • عصاره: دارد
 • مناسب برای: صورت
 • دارای خاصیت: پاک کننده، لایه بردار
 • کشور مبدا برند: ایرانسایر توضیحات:
 • · حاوی ترکیبات: آلانتوئین، بیولین، دکسپانتنول، عصاره انانتیاکلرانتا، عصاره بید سفید، عصاره آلوئه ورا، اولئانولیک اسید، زینک- PCA، گلیسیرین و دانه‌های لایه بردار (اسکراب)
 • · تنظیم ترشح چربی و جلوگیری از ایجاد آکنه
 • · مات کننده و کاهش براقیت پوست

بازگشت به منو ↑

ژل شستشو صورت آقایان آردن

ژل شستشوی صورت آقایان آردن

مناسب برای انواع پوست،پاک کننده غیر صابونی ملایم،با pH سازگار با پوست صورت آقایان،دارای خواص ضد باکتریایی،ضد قارچی و ضد فعالیت اضافی غدد مترشحه چربی و همچنین خواص مرطوب کنندگی التیام بخشی و نرم کنندگی طبیعی می باشد.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


ژل شستشوی صورت آردن مخصوص آقایان علاوه بر پاک کنندگی عمیق پوست و تنظیم ترشح چربی پوست، باعث التیام خراشیدگی احتمالی ایجاد شده بر اثر اصلاح صورت می‌شود. این محصول با بهبودی سریع جوش‌ها و تنظیم کننده ترشح چربی از ایجاد آکنه‌ جلوگیری می‌کند و با داشتن خاصیت ضد باکتریایی و ضد قارچی، پوستی بدون آکنه، صاف و لطیف را برای آقایان به ارمغان می‌آورد.

مشخصات محصول:

 • حجم: ۱۵۰ میلی‌لیتر
 • مناسب: انواع پوست
 • دارای خاصیت: پاک کننده، ضد باکتری و ضد قارچ
 • مناسب برای: صورت
 • کشور مبدا برند: ایران

سایر توضیحات:

 • · قدرت پاک کنندگی بالا
 • · دارای فرمولاسیون ضد جوش و آکنه
 • · پاک کننده اثرات آلودگی هوا و سایر آلودگی‌های محیطی
 • · باز کننده منافذ پوستی و کنترل کننده ترشح چربی پوست
 • · التیام دهنده پوست‌های زبر و خشن
 • · pH سازگار با پوست آقایان ( pH~5.5 )
 • · فاقد مواد صابونی
 • · مرطوب کننده و نرم کننده پوست

بازگشت به منو ↑

ژل شستشوی صورت نئودرم مدل Gentle Purifier حجم ۲۰۰ میلی‌لیتر

ژل شستشوی صورت نئودرم مدل Gentle Purifier حجم 200 میلی لیتر

با استفاده از ژل شستشوی صورت نئودرم ضمن رفع التهابات پوست می‌توانید لطافت و نرمی آن را کاملا احساس کنید.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


پاک کنندگی عمیق منافذ پوست، حذف آلودگی ها از سطح پوست و کنترل کننده ترشح چربی پوست از جمله خواص ژل شستشوی صورت نئودرم مدل Gentle Purifier است. این محصول گزینه مناسبی برای افرادی با پوست چرب و مستعد آکنه و جوش است.

مشخصات محصول:

 • حجم: ۲۰۰ میلی‌لیتر
 • مناسب: پوست چرب
 • عصاره: دارد
 • مناسب برای: صورت
 • دارای خاصیت: شاداب کننده، پاک کننده، تسکین دهنده، آبرسان، ضد آلودگی
 • کشور مبدا برند: ایران

سایر توضیحات:

 • · شوینده ملایم
 • · کنترل کننده ترشح چربی پوست
 • · رفع التهابات پوست
 • · فاقد مواد صابونی
 • · نرم کننده پوست

بازگشت به منو ↑

ژل شستشوی صورت آدرا مخصوص پوست‌های حساس حجم ۱۵۰ میلی‌لیتر

ژل شستشوی صورت آدرا مخصوص پوست های حساس حجم 150 میلی لیتر

ژل شستشوی صورت آدرا مناسب پوست های خشک و حساس می باشد.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


ژل شستشوی صورت آدرا با پاکسازی چربی، آلودگی و سلول‌های مرده پوست، pH پوست را متعادل کرده و سبب شادابی و لطافت پوست صورت می‌شود. اسید سالیسیلیک موجود در ترکیبات این محصول باعث لایه‌ برداری پوست شده و مانع مسدود شدن منافذ و ایجاد آکنه می‌شود. از دیگر ترکیبات ژل شستشو صورت آدرا عصاره‌های آلوئه ورا و انجیر بوده که رطوبت رسان و ضد التهاب هستند و از ایجاد خشکی پوست جلوگیری می‌کنند. بنابراین افراد با پوست‌های خشک و حساس با خیال راحت می‌توانند از این محصول استفاده کنند بدون اینکه نگران خشکی و یا التهابات و حساسیت پوست صورت خود باشند.

مشخصات محصول:

 • حجم: ۱۵۰ میلی‌لیتر
 • مناسب: پوست خشک، پوست حساس
 • عصاره: دارد
 • مناسب برای: صورت
 • دارای خاصیت: پاک کننده، ضد التهاب
 • کشور مبدا برند: ایران

سایر توضیحات:

 • · تنظیم pH پوست
 • · سرشار از ویتامین‌های A, C, E, B1, B2, B6, B12
 • · حاوی فولیک اسید، نیاسین، کلسیم، سدیم، آهن، پتاسیم، کروم، منگنز، مس و روی
 • · ضد پیری و ضد چروک
 • · ضد التهاب
 • · روشن کننده پوست
 • · نرم کننده و آبرسان

بازگشت به منو ↑

ژل شستشوی صورت الارو مدل AKNE WASH حجم ۱۵۰ میلی‌لیتر

ژل شستشوی صورت الارو مدل AKNE WASH حجم 150 میلی لیتر

استفاده از این ژل برای شستشو باعث پیشگیری از بروز آکنه و درمان آن می شود.مانع ایجاد آکنه و جوش های سرسیاه می شود.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


ژل شستشوی صورت الارو مدل AKNE WASH مناسب استفاده روزانه است که با پاکسازی عمقی پوست منافذ آن را کوچک کرده و سبب لطافت و یکدست شدن و شادابی پوست صورت می‌شود. این محصول از وجود دو ترکیب سالیسیلیک اسید و اسید اولینولیک بهره می‌برد، سالیسیلیک اسید نقش پیشگیری و بهبود آکنه را دارد و اسید اولینولیک کوچک کننده منافذ باز پوست، ضد باکتریال و ضد التهاب است.

مشخصات محصول:

 • حجم: ۱۵۰ میلی‌لیتر
 • مناسب: پوست‌های چرب، آکنه‌ای و مختلط
 • مناسب برای: صورت
 • دارای خاصیت: پاک کننده، آنتی باکتریال و ضد التهاب
 • کشور مبدا برند: فرانسه

سایر توضیحات:

 • · کوچک کننده منافذ باز پوست
 • · پیشگیری و بهبود آکنه
 • · پیشگیری از جوش‌های سرسیاه
 • · مات کننده
 • · بدون ایجاد حس خشکی بعد از شستشو
 • · مانع حساسیت و سوزش پوست
 • · فاقد الکل و پارابن

بازگشت به منو ↑

ژل شستشو اون مدل Cleanance حجم ۲۰۰ میلی‌لیتر

ژل شستشو اون مدل Cleanance حجم 200 میلی لیتر

از بین بردن آلودگی‌ها و سبوم اضافی پوست

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


این محصول عملکرد سه گانه آنتی باکتریال، ضد التهاب و کنترل چربی دارد. زینک گلوکونات و گلیسیرین لورات، CTAB و آب اون ترکیبات اصلی تشکیل دهنده ژل شستشو اون هستند. وجود آب اون در این محصول باعث رطوبت رسانی و رفع کدری پوست شده و املاح مورد نیاز پوست را تامین‌ می‌کند.

مشخصات محصول:

 • حجم: ۲۰۰ میلی‌لیتر
 • مناسب: پوست چرب و آکنه‌ای
 • مناسب برای: صورت، بدن
 • کشور مبدا برند: فرانسه

سایر توضیحات:

 • · حفظ تعادل طبیعی پوست
 • · کنترل کننده چربی اضافی پوست
 • · از بین بردن آلودگی‌ها و سبوم اضافی پوست
 • · ضد التهاب
 • · فاقد صابون و پارابن

بازگشت به منو ↑

ژل شستشوی صورت دوکری مدل کراکنیل حجم ۲۰۰ میلی‌لیتر

ژل شستشوی صورت دوکری مدل کراکنیل حجم 200 میلی لیتر

این ژل مکمل درمان انواع آکنه است که با رفع قرمزی و التهاب ناشی از آکنه به درمان آکنه کمک می کند.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


ژل شستشوی صورت دوکری مدل کراکنیل بر پایه ترکیبات گیاهی ساخته شده است. این شوینده غیر صابونی کنترل کننده pH طبیعی پوست است. درمان آکنه، رفع التهاب و قرمزی ناشی از آکنه، تنظیم ترشح چربی پوست برخی از ویژگی‌های این محصول است.

مشخصات محصول:

 • حجم: ۲۰۰ میلی‌لیتر
 • مناسب: پوست چرب
 • عصاره: دارد
 • مناسب برای: صورت
 • دارای خاصیت: پاک کننده
 • کشور مبدا برند: فرانسه

بازگشت به منو ↑

ژل شستشوی صورت کلیون همراه با مرطوب کننده حجم ۲۰۰ میلی‌لیتر

ژل شستشوی صورت کلیون همراه با مرطوب کننده حجم 200 میلی لیتر

باعث ایجاد طراوت و حس خوشایندی بر روی پوست می شود.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button


عصاره گل‌های ژاپنی و روغن هسته هلو و روغن‌های طبیعی مواد اصلی تشکیل دهنده ژل شستشوی صورت کلیون هستند. این محصول با خاصیت پاک کنندگی و نفوذ بالا سبب شستشوی عمیق پوست شده و آن را از هرگونه آلودگی و چربی پاک می‌کند.

مشخصات محصول:

 • حجم: ۲۰۰ میلی‌لیتر
 • مناسب برای: صورت
 • دارای خاصیت: پاک کننده
 • کشور مبدا برند: ایتالیا

سایر توضیحات:

 • · خاصیت پاک کنندگی بالا
 • · همراه با بوی ملایم گل‌های ژاپنی
 • · نرم کننده پوست
 • · ایجاد طراوت و حس خوشایند بر روی پوست

صورت ما بیشتر از هر نقطه‌ای در بدن در معرض آلودگی‌های محیطی و اشعه مضر آفتاب است. تنها با مراقبت اصولی و صحیح است که می‌توانیم پوستی شاداب و سلامت داشته و از ایجاد چین و چروک جلوگیری کنیم. ما در این مقاله به معرفی یکی از محصولات زیبایی و سلامت پرداختیم. راهنمای خرید ژل شستشوی صورت می‌تواند به شما در انتخاب بهترین لوازم بهداشتی برای از بین بردن آلودگی‌ها کمک کند. شما برای پاکسازی پوست خود از چه نوع شوینده صورتی استفاده می‌کنید؟

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

اگر سوالی دارید همین‌جا بپرسید!

ببین ببر