رفتن به نوار ابزار

راهنمای خرید کرم لایه بردار

امتیازدهی+6
امتیازدهی+6

راهنمای خرید کرم لایه بردار یعنی رهایی از سلول‌های مرده و تنفس پوست

در جوانی پوست همواره فرصت ترمیم خود را داشته و در دوره‌‌ای ۲۸ روزه بازسازی می‌شود. اما با افزایش سن، فرآیند کلاژن‌سازی و ساخت سلول‌های جدید کند شده و در نتیجه پوست ما برای قرار گرفتن در این چرخه، نیازمند کمک است. تنها با استفاده از کرم‌های لایه بردار است که می‌توانیم سلول‌های مرده را از بین برده و شانسی دوباره برای تنفس پوست فراهم کنیم. در غیر این صورت، این سلول‌ها بر روی سطح پوست تجمع پیدا کرده و در نتیجه منافذ پوستی را مسدود می‌کنند. بسته شدن منافذ، منجر به بروز مشکلات پوستی مانند جوش و آکنه می‌شود. ما در این مقاله به راهنمای خرید کرم لایه بردار می‌پردازیم، بنابراین برای حفظ سلامت و شادابی پوست خود با ما همراه باشید.

لایه برداری پوست چیست؟

به حذف یا برداشتن سلول‌های مرده از سطح پوست طی فرآیند Peeling، لایه‌برداری پوست گفته می‌شود. سلول‌های مرده با افزایش سن بیشتر می‌شوند چون پروسه طبیعی حذف این سلول‌ها و ایجاد سلول‌های جدید کند می‌شود. در نتیجه سلول‌های مرده بر روی سطح پوست تجمع پیدا می‌کنند و با بستن منافذ پوست باعث کدر شدن و ایجاد جوش‌ خواهند شد. فرآیند لایه‌برداری پوست به طور کلی به ۴ دسته زیر تقسیم می‌شوند:

 1. لایه برداری عمیق
 2. لایه برداری متوسط
 3. لایه برداری سطحی
 4. لایه برداری شیمیایی

دلایل استفاده از کرم لایه بردار

پوست ما در طی یک دوره ۲۸ روزه سلول‌های جدید را جایگزین سلول‌های مرده می‌کند و این امر باعث شفافیت، لطافت، سلامت و شادابی پوست می‌شود. اما به مرور زمان و با افزایش سن، روند ساخت سلول‌های جدید کند شده و در نتیجه پوست‌های مرده بر روی سطح پوست جمع شده و باعث انسداد منافذ باز پوست می‌شوند. این امر در نهایت به کدر شدن و ایجاد جوش‌های سر سیاه و سر سفید منجر می‌شود. بنابراین برای داشتن پوستی شفاف، سالم و شاداب باید از کرم لایه بردار برای از بین بردن سلول‌های مرده پوست استفاده کنید.

راهنمای خرید کرم لایه بردار

با توجه به اینکه این محصول مستقیماً با پوست شما در ارتباط بوده و انتخاب و استفاده صحیح از آن سلامت و شادابی پوستتان را تضمین می‌کند، با کمک معیارها و فاکتورهایی که در ادامه و در قالب راهنمای خرید کرم لایه بردار به آن‌ها اشاره می‌کنیم می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

تعیین نوع پوست

بر روی تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی نوع پوست ذکر شده است بنابراین با تعیین و شناخت نوع پوست خود بهترین لایه بردار را خریداری کنید. فراموش نکنید که تعیین نوع پوست شما تأثیر زیادی در میزان اثرگذاری محصول مورد نظرتان داشته و از طرفی انتخاب محصولی نامناسب می‌تواند آسیب‌های جدی به پوست وارد کند.
پوست چرب: سطح پوست چرب براق است و منافذ پوستی آن بزرگتر و قابل دیدن هستند. بافت پوست چرب معمولاً ضخیم بوده و دارای آکنه، جوش سر سفید و سر سیاه است. برای حفظ تعادل چربی و از بین بردن سلول‌های مرده می‌توانید از کرم لایه‌ بردار استفاده کنید.
پوست مختلط: این نوع پوست ترکیبی از پوست چرب و معمولی است که در ناحیه پیشانی، بینی و چانه (ناحیه T) چرب و در ناحیه گونه‌ها و دور چشم خشک است. در این نواحی چرب، جوش‌های سر سیاه و سر سفید وجود دارند که با کمک کرم لایه‌ بردار می‌توان جوش‌های سر سیاه را از بین برد.
پوست خشک: پوست خشک فاقد چربی طبیعی بوده، منافذ آن ریز هستند و برخلاف پوست چرب قابل رؤیت نیستند. به دلیل خشکی و دهیدراته بودن این نوع پوست، احتمال بروز قرمزی و التهاب بالا بوده و بنابراین باید از محصولات و لوازم بهداشتی متناسب با آن استفاده کرد.
پوست حساس: پوست افراد می‌تواند بنا به شرایطی مانند استفاده از برخی لوازم آرایشی و بهداشتی، شرایط آب و هوایی و ژنتیکی، حساس باشد. پوست حساس می‌تواند خشک یا چرب بوده اما در هر حالت نسبت به عوامل محیطی و لوازم آرایشی و بهداشتی به سرعت واکنش نشان دهد و به همین دلیل باید تنها از محصولات مخصوص این نوع پوست استفاده کنید.
پوست معمولی: پوست معمولی هیچ ‌کدام از مشکلات پوست‌های چرب، مختلط، خشک و حساس را نداشته و در نتیجه با خیال راحت می‌توانید از بسیاری از محصولات زیبایی و سلامت استفاده کنید. لازم به ذکر است که این نوع پوست چرب و خشک نیست و بافت سالمی داشته و منافذ آن نیز بسیار ریز هستند.

درصد غلظت کرم های لایه بردار

کرم‌های لایه‌برداری که در داروخانه موجود هستند و آن‌ها را می‌توانید بدون تجویز پزشک متخصص پوست خریداری کنید، معمولاً دارای غلظت ۱۰ درصد هستند. اما بیشتر از این غلطت به عنوان مثال ۱۵ درصد باید توسط پزشک تجویز شوند. برخی از کرم‌های لایه بردار در ترکیبات خود حاوی ویتامین A و ویتامین E هستند و در نتیجه علاوه بر خاصیت لایه‌برداری باعث رطوبت پوست و کاهش چین و چروک‌های سطحی می‌شوند.

انواع کرم‌ های لایه بردار

لایه‌بردارها به طور کلی به ۲ دسته لایه‌بردارهای شیمیایی و فیزیکی تقسیم می‌شوند که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم:
لایه بردار شیمیایی: لایه بردارهای شیمیایی برای لایه‌برداری عمقی پوست، درمان تغییر رنگ پوست و آفتاب سوختگی، باز کردن منافذ بسته شده پوست، از بین بردن سلول‌های مرده، کاهش عمق چروک‌ها، کم رنگ کردن لکه‌های پوستی ناشی از انواع جوش‌ها، از بین بردن جوش‌های سر سیاه، درمان آکنه و جوانسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. لایه‌ بردارهای شیمیایی به ۴ دسته زیر تقسیم می‌شوند.
لایه بردارهای آنزیمی: لایه‌بردارهای آنزیمی یکی از ضعیف‌ترین لایه‌بردارها هستند. این محصولات از آنزیم‌های میوه‌ها تهیه می‌شوند و تنها سلول‌های مرده را از بین برده و پوست را به خوبی پاکسازی می‌کنند اما برخلاف سایر لایه‌بردارهای شیمیایی نمی‌توانند تغییرات آنچنانی مانند از بین بردن کک و مک و لکه‌های پوستی و درمان آفتاب سوختگی را در پوست ایجاد کنند.
رتینوئیدها: بسیاری از متخصصان پوست معتقدند که رتینوئیدها از جمله بهترین لایه‌بردارهای پوست هستند. این محصولات از مشتقات ویتامین A بوده و از زمان‌های گذشته برای درمان آکنه و جای جوش مورد استفاده قرار می‌گرفتند. لازم به ذکر است که این لایه‌بردارها برای افراد بالای ۳۰ سال مناسب بوده و بهتر است از ترکیبات رتینیل پالمیتیت و رتینول برای لایه برداری استفاده کنید.
بتا هیدروکسی اسیدها یا BHA: از متداول‌ترین لایه‌بردارهای بتا هیدروکسی اسید می‌توان به سالیسیلیک اسید اشاره کرد که در درمان آکنه بسیار مؤثر است. علت این امر، حل شدن چربی پوست در این اسید است. سالیسیلیک اسید به درون منافذ پوست صورت نفوذ کرده و در نتیجه چربی اضافی آن را از بین می‌برد. این لایه‌بردارها برای از بین بردن کک و مک، جای جوش و آکنه، لکه‌های پوستی و تغییر رنگ، ملاسما، جای آفتاب سوختگی و لک‌های کبدی مفید هستند. سالیسیلیک اسید یکی از بهترین لایه‌بردارها برای پوست‌های چرب است. لایه‌بردارهای خانواده بتا هیدروکسی اسید، مانند لایه‌بردارهای آلفا هیدروکسی اسید، باعث حساسیت پوست در برابر نور نمی‌شوند.
آلفا هیدروکسی اسیدها یا AHA: از متدوا‌ل‌ترین لایه‌بردارهای آلفا هیدروکسی اسیدها، گلیکولیک اسید است که یکی از لایه‌بردارهای شیمیایی قوی است. گلیکولیک اسید بافت پوست را تمیز کرده و در نتیجه باعث شادابی و شفافیت و کلاژن سازی آن می‌شود. تنها عیب گلیکولیک اسید این است که حساسیت پوست نسبت به نور خورشید را افزایش می‌دهد.
لایه بردار فیزیکی: این نوع لایه‌بردارها معمولاً شامل مواردی چون لیف صورت یا حوله هستند که به صورت فیزیکی سلول‌های مرده پوست را جدا می‌کنند.

قدرت کرم لایه بردار

اگر برای اولین بار است که از کرم لایه بردار استفاده می‌کنید بهتر است نوع ضعیف آن را خریداری کنید چون لایه‌بردارهای قوی معمولاً برای درمان و در موارد نادری توسط پزشک متخصص پوست تجویز می‌شوند.

برند و سازنده کرم لایه بردار

در حال حاضر محصولات لایه‌ بردار پوست توسط اکثر برندهای آرایشی و بهداشتی تولید و عرضه می‌شوند. بنابراین تلاش کنید کرم لایه‌برداری انتخاب کنید که از یک شرکت نام آشنا و مورد تأیید وزارت بهداشت باشد.

قیمت کرم لایه بردار

قیمت کرم لایه‌بردار بیشتر بستگی به برند تولیدکننده، نوع کرم لایه‌بردار، کیفیت تولید و حجم آن دارد. در نتیجه محصولات موجود در بازار از ایرانی گرفته تا خارجی، حدود قیمتی بین ۳۰ هزار تومان تا بیشتر از ۸۰۰ هزار تومان دارند.

مزایای استفاده از کرم لایه بردار

همانطور که تا اینجای مقاله مطالعه کردید، یکی از مهمترین مزایای محصولات لایه‌ بردار از بین بردن سلول‌های مرده و کمک به روند تولید سلول‌های جدید پوست است. از دیگر مزایای لایه ‌بردارها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش رطوبت، نرمی، لطافت، شادابی و شفافیت پوست
 • کمک به کلاژن سازی و کاهش چین و چروک
 • باز کردن منافذ بسته و در نتیجه کمک به تنفس پوست
 • فاقد عطر و رنگ
 • بی‌رنگ کردن و از بین بردن لکه‌های پوستی، جای جوش و کک و مک
 • عدم ایجاد حساسیت پوستی
 • کمک به حفظ تعادل چربی طبیعی پوست

معرفی بهترین کرم‌های لایه بردار ایرانی و خارجی

کرم لایه بردار سینره ده درصد AHA حجم ۴۰ میلی‌لیتر

کرم لایه بردار سینره ده درصد AHA حجم 40 میلی لیتر

کرم آلفا هیدروکسی اسید سینره با نفوذپذیری بالا به داخل لایه ی شاخی نفوذ می کند و با سست کردن اتصالات بین سلولی، سبب جدا شدن سلول های کهنه از سطح پوست می شود.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


کرم سینره با آلفا هیدروکسی اسید ده درصد سبب لایه برداری پوست شده و روند پیری پوست را کند می‌کند. این مقدار از آلفا هیدروکسی اسید لایه‌ برداری ملایمی انجام می‌دهد و باعث تحریکات پوستی نمی‌شود. این محصول به این گونه عمل می‌کند که به لایه‌های شاخی پوست نفوذ کرده و اتصالات بین سلولی را سست می‌کند و سلول‌های قدیمی و مرده را از سطح پوست جدا می‌کند، این کار باعث روشن شدن پوست و بهبود روند نوسازی پوست می‌شود. افزایش ساخت کلاژن و الاستین،‌ کاهش چین و چروک‌های پوست، جلوگیری از ایجاد جوش‌های سرسیاه و سرسفید، از بین رفتن لک‌ها از جمله فواید استفاده از کرم لایه بردار سینره است.

مشخصات محصول

 • حجم: ۴۰ میلی‌لیتر
 • مخصوص: صورت
 • AHA: دارد
 • میزان AHA: 10 درصد
 • مناسب: پوست چرب، انواع پوست
 • دارای خاصیت: پاک کننده، نرم کننده
 • عصاره: دارد
 • نوع عصاره: اسید میوه‌های لیمو، آناناس، انگور و گل ساعتی
 • ویتامین: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران
 • راهنمای استفاده: شب‌ها پس از تمیز کردن پوست صورت، بر روی پوست مالیده شود. در افراد دارای پوست‌های حساس به صورت یک شب در میان استفاده شود. هشدار: کرم‌های حاوی آلفا هیدروکسی اسید موجب حساس شدن پوست می‌گردند. لذا استفاده از کرم ضد آفتاب به همراه این محصول ضروری است. پیش از مصرف مقداری از محصول را روی پوست تست نمایید و در صورت عدم ایجاد حساسیت استفاده نمایید. از مصرف کرم در نواحی اطراف چشم خودداری نمایید.

سایر توضیحات:

 • · لایه برداری ملایم پوست و کمک به رفع چروک‌های سطحی
 • · محو و بی رنگ نمودن تدریجی جای جوش و لک‌های پوستی
 • · افزایش رطوبت و ایجاد نرمی و لطافت در پوست
 • · حاوی اسیدهای میوه جهت حفظ جوانی و شادابی پوست
 • · فاقد عطر و رنگ و بو

بازگشت به منو ↑

کرم لایه بردار نئودرم مدل Renewal AHA 13% حجم ۵۰ میلی‌لیتر

کرم لایه بردار نئودرم مدل Renewal AHA 13% حجم 50 میلی لیتر

عملکرد این محصول به گونه‌ای است که ضمن لایه‌‌برداری با افزایش رطوبت پوست، نمایی شفاف، نرم و سالم به آن ببخشد. یکی از مزایای این محصول، نبود پارابن در ترکیب آن است.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


اسیدهای طبیعی میوه و شیر، ویتامین‌های A و E و آلفابیزابولول موجود در کرم لایه بردار نئودرم مدل Renewal، باعث لایه برداری و پاکسازی سطحی پوست بدون ایجاد تحریکات و التهابات پوستی می‌شوند. این محصول علاوه بر لایه برداری، رطوبت پوست را افزایش می‌دهد و پوست را نرم و شفاف و شاداب می‌کند.

مشخصات محصول

 • حجم: ۵۰ میلی‌لیتر
 • AHA: دارد
 • میزان AHA: 13 درصد
 • عصاره: ندارد
 • ویتامین: دارد
 • نوع ویتامین: ویتامین A، ویتامین E
 • کشور مبدا برند: ایران

سایر توضیحات:

 • · جلوگیری از ایجاد چین و چروک
 • · کمک به درمان آکنه، جوش سرسیاه و از بین برنده لک ناشی از جوش
 • · از بین برنده سلول‌های زبر و مرده پوست
 • · نرم و لطیف کننده پوست همراه با رطوبت رسانی مناسب
 • · فاقد پارابن

بازگشت به منو ↑

کرم لایه بردار پوست مدیلن مدل AHA10 حجم ۵۰ میلی‌لیتر

کرم لایه بردار پوست مدیلن مدل AHA10 حجم ۵۰ میلی لیتر

کرم لایه بردار AHA مدیلن مناسب برای انواع پوست است که خاصیت مرطوب کنندگی، لایه بردار، ضد چروک، شفاف کننده و ضد لک را دارد.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


کرم لایه بردار پوست مدیلن مدل AHA10، با لایه برداری ملایمی که از پوست انجام می‌دهد باعث می‌شود که سلول‌های مرده و کهنه از پوست برداشته شود و جوش‌های سرسیاه و حتی سر سفیدی که بر اثر مسدود شدن منافذ به وجود آمده‌‌اند به مرور زمان از بین می‌روند و پس از مدتی صاحب پوستی جوان و شفاف و شاداب خواهید شد. این محصول با تحریک تولید سلول‌های جدید و همچنین افزایش کلاژن سازی پوست، چین و چروک و خطوط پوست را کاهش می‌دهد. کرم لایه بردار مدیلن حاوی آلفا هیدروکسی اسید خاصیت ضد لک، روشن کنندگی و مرطوب کنندگی پوست را دارد.

مشخصات محصول

 • حجم: ۵۰ میلی‌لیتر
 • مخصوص: صورت
 • AHA: دارد
 • میزان AHA: 10 درصد
 • مناسب: پوست چرب، انواع پوست
 • دارای خاصیت: درخشان کننده، ضد آکنه
 • عصاره: ندارد
 • ویتامین: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران

سایر توضیحات:

 • · ضد چروک و لایه بردار
 • · ضد لک و شفاف کننده پوست
 • · غیر کومدون‌زا در پوست‌های چرب و آکنه‌ای
 • · مناسب برای انواع پوست‌ها (حتی پوست‌های حساس و چرب)
 • · مرطوب کننده پوست

بازگشت به منو ↑

کرم لایه بردار پوست درمالیفت مدل Glycolift حجم ۴۰ میلی‌لیتر

کرم لایه بردار پوست درمالیفت مدل Glycolift حجم 40 میلی لیتر

افزایش دهنده روند نوسازی سلول های پوست

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


کرم لایه بردار پوست درمالیفت مدل Glycolift،‌ قابل استفاده برای انواع پوست، محصولی مناسب برای لایه برداری شیمیایی پوست صورت است که با استفاده از آن پوستتان را از سلول‌های مرده و قدیمی پاک می‌کنید. این کرم با فرمولاسیون پیشرفته برای رفع جوش و لک‌های پوستی بسیار موثر بوده و نوسازی سلول‌های پوستی را افزایش داده و سبب جوانسازی و شادابی پوست صورت می‌شود.

مشخصات محصول

 • حجم: ۴۰ میلی‌لیتر
 • مخصوص: صورت
 • AHA: دارد
 • مناسب: انواع پوست
 • دارای خاصیت: پاک کننده، درخشان کننده
 • عصاره: ندارد
 • ویتامین: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران
 • راهنمای استفاده: شب‌ها پس از شستشوی پوست با یک شوینده مناسب، کرم لایه بردار را بر روی پوست صورت زده و به آرامی ماساژ دهید. در طی روز حتماً از کرم ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی مناسب استفاده نمایید.

سایر توضیحات:

 • · لایه برداری شیمیایی و آنزیماتیک سلول‌های مرده پوست
 • · کمک کننده به رفع جای جوش‌ها و لک‌های پوستی
 • · افزایش دهنده روند نوسازی سلول‌های پوست
 • · مناسب انواع پوست

بازگشت به منو ↑

کرم لایه بردار آردن مدل AHA %12 حجم ۵۰ میلی‌لیتر

کرم لایه بردار آردن مدل AHA %12 حجم 50 میلی لیتر

حاوی آلوئه ورا، بیزابولول و رتینیل پالمات

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


کاهش تدریجی آثار به جای مانده از انواع آکنه و جوش‌های پوستی، محو و بی رنگ نمودن تدریجی لک‌های پوستی، کاهش قابل ملاحظه چین و چروک‌های سطح پوست از جمله ویژگی‌های کرم لایه بردار آردن مدل AHA %12 است.

مشخصات محصول

 • حجم: ۵۰ میلی‌لیتر
 • مخصوص: صورت
 • AHA: دارد
 • میزان AHA: 12 درصد
 • مناسب: پوست معمولی
 • دارای خاصیت: پاک کننده
 • عصاره: ندارد
 • ویتامین: دارد
 • نوع ویتامین: ویتامین C
 • کشور مبدا برند: ایران

سایر توضیحات:

 • · حذف لایه‌های فرسوده
 • · تسریع روند بازسازی سلولی
 • · حاوی آلوئه‌ ورا، بیزابولول و رتینیل پالمات

بازگشت به منو ↑

کرم لایه‌ بردار هیدرودرم مدل AHA

کرم لایه بردار هیدرودرم مدل AHA

با کرم لایه بردار هیدرودرم، لایه‌ی مرده و تیره‌ی پوست به ملایمت برداشته و راه برای تنفس پوست جوان باز و رنگ چهره روشن‌تر خواهد شد.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


کرم لایه بردار AHA ده درصد هیدرودرم، با لایه برداری سطحی و ملایم از پوست باعث روشن شدن و از بین رفتن لک‌های ناشی از جوش و شادابی پوست می‌شود. از آنجا که لایه برداری پوست ممکن است سبب التهابات و یا تحریکات پوستی شود در ترکیبات این کرم از روغن کالاندولا استفاده شده است که باعث التیام و ترمیم پوست می‌شود و همچنین خاصیت آنتی باکتریالی دارد، بنابراین استفاده از کرم لایه بردار هیدرودرم هیچگونه اثر التهابی بر روی پوست ایجاد نمی‌کند. یکی دیگر از ترکیبات این کرم، آسکوربیل پالمیتات است این ترکیب که فرم فعال ویتامین C است باعث افزایش تولید کلاژن، انعطاف پذیری، استحکام پوست و کاهش چین و چروک می‌شود. از دیگر خاصیت‌های کرم لایه بردار هیدرودرم محافظت در برابر رادیکال‌های آزاد است که این امر نیز به دلیل وجود ویتامین E موجود در این کرم است که خاصیت آنتی اکسیدانی قوی دارد. این نکته را مد نظر داشته باشید که در دوره درمان با کرم لایه بردار حتما از کرم ضد آفتاب استفاده ‌کنید و نسبت به زمان‌های دیگر استفاده از کرم ضد آفتاب در این دوره بسیار اهمیت دارد.

مشخصات محصول

 • حجم: ۵۰ میلی‌لیتر
 • مخصوص: صورت
 • AHA: دارد
 • میزان AHA: 10 درصد
 • مناسب: انواع پوست
 • دارای خاصیت: پاک کننده
 • عصاره: ندارد
 • ویتامین: دارد
 • نوع ویتامین: ویتامین E
 • کشور مبدا برند: ایران

سایر توضیحات:

 • · کرم لایه بردار هیدرودرم حاوی ۱۰% اسید گلیکولیک
 • · جهت کاهش چین و چروک‌ها، لک‌ها و تیرگی‌های سطح پوست
 • · حاوی رتینیل پالمیتات برای کاهش چین و چروک‌ها

بازگشت به منو ↑

کرم لایه بردار ام کیو مدل AHA 20% NIGHT CREAM حجم ۳۰ میلی‌لیتر

کرم لایه بردار ام کیو مدل AHA 20% NIGHT CREAM حجم 30 میلی لیتر

این کرم که یک لایه بردار قوی است ضخامت لایه شاخی پوست را کنترل می کند و عمق چروک ها را تا ۵۵% کاهش می دهد.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


این محصول یک کرم شب لایه بردار قوی و با AHA 20 درصد است. این کرم یکی از با کیفیت‌ترین کرم‌های لایه بردار است که تاثیر چشمگیری در کاهش چین و چروک (تا ۵۵%) دارد. کرم لایه بردار ام کیو مدل AHA 20% NIGHT CREAM دارای خاصیت روشن کنندگی و افزایش دهنده شفافیت و شادابی پوست است، همچنین با تحریک تولید کلاژن از افتادگی پوست جلوگیری کرده و جوانی و لطافت را به پوست بازمی‌گرداند.

مشخصات محصول

 • حجم: ۳۰ میلی‌لیتر
 • مخصوص: صورت
 • AHA: دارد
 • میزان AHA: 20 درصد
 • عصاره: دارد
 • نوع عصاره: لیمو
 • کشور مبدا برند: فرانسه
 • راهنمای استفاده: شب‌ها مقدار کمی از کرم را بر روی پوست تمیز استفاده کنید.

سایر توضیحات:

 • · لایه بردار قوی و کنترل کننده ضخامت لایه شاخی پوست
 • · ضد چروک قوی
 • · افزایش شفافیت و روشن شدن رنگ پوست
 • · محرک ساخت کلاژن و پیشگیری از افتادگی پوست
 • · حاوی ترکیبات مغذی و رطوبت رسان قوی و تنظیم pH پوست
 • · نرم کننده پوست

بازگشت به منو ↑

کرم لایه بردار صورت کیووی مدل Exfoliating Polish وزن ۱۵۰ گرم

کرم لایه بردار صورت کیووی مدل Exfoliating Polish وزن 150 گرم

این کرم با جدا کردن سلول‌های کدر و مرده باعث شفافیت پوست شده و جوش‌های سرسیاه و چین و چروک‌های پوست را نیز برطرف می‌کند.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


کرم لایه بردار صورت کیووی مدل Exfoliating Polish، لایه برداری ملایم بوده و برای انواع پوست حتی پوست‌های خشک و حساس مناسب است. این کرم با جدا کردن سلول‌های کدر و مرده باعث شفافیت پوست شده و جوش‌های سرسیاه و چین و چروک‌های پوست را نیز برطرف می‌کند. وجود روغن گل در ترکیبات محصول رطوبت مورد نیاز پوست را تامین کرده و پوست را نرم و لطیف می‌کند.

مشخصات محصول

 • وزن: ۱۵۰ گرم
 • مخصوص: صورت
 • AHA: ندارد
 • عصاره: ندارد
 • ویتامین: دارد
 • نوع ویتامین: ویتامین E
 • کشور مبدا برند: استرالیا
 • راهنمای استفاده: مقداری از کرم را بر روی پوست تمیز و نمناک ماساژ دهید و سپس با آب گرم بشویید.

سایر توضیحات:

 • · شفافیت و شادابی پوست با پولیش لایه بردار
 • · کاهش خطوط و چروک‌های پوست
 • · تسکین و التیام پوست
 • · بسیار ملایم
 • · حاوی روغن گل جهت تجدید رطوبت پوست
 • · دارای ترکیبات نرم کننده
 • · مناسب انواع پوست حتی پوست‌های خشک و حساس
 • · برای استفاده روزانه

بازگشت به منو ↑

کرم لایه بردار آیسیس فارما مدل گلایکو A حجم ۳۰ میلی‌لیتر

کرم لایه بردار آیسیس فارما مدل گلایکو A حجم30 میلی لیتر

کرم گلایکو.آ آیسیس، حاوی گلایکولیک اسید آزاد با قدرت نفوذپذیری سریع و عمقی در بافت اپیدرم پوست بوده و با تحریک سنتز کلاژن و کنترل ضخامت لایه شاخی پوست در کاهش چین و چروک صورت نقش عمده ای ایفا می کند.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


کرم لایه بردار آیسیس فارما مدل گلایکو A، کرم مخصوص استفاده در شب است. گلیکولیک اسید به عمق لایه‌های شاخی پوست نفوذ کرده و باعث جدا شدن سلول‌های مرده و فرسوده سطح پوست می‌شود و با این لایه برداری لک‌ها و جوش‌های روی پوست نیز از بین می‌روند.

مشخصات محصول

 • حجم: ۳۰ میلی‌لیتر
 • AHA: دارد
 • میزان AHA: 12 درصد
 • عصاره: ندارد
 • ویتامین: ندارد
 • کشور مبدا برند: فرانسه

سایر توضیحات:

 • · تحریک سنتز کلاژن سازی و کاهش چین و چروک
 • · از بین برنده لک و آکنه
 • · روشن کننده پوست
 • · مخصوص استفاده در شب

بازگشت به منو ↑

کرم لایه بردار پوست گینو مدل éclat حجم ۵۰ میلی‌لیتر

کرم لایه بردار پوست گینو مدل eclat حجم 50 میلی لیتر

کرم لایه بردار پوست گینو مدل éclat، یک لایه بردار ملایم و پاک کننده عمیق پوست است که علاوه بر خاصیت پاک کنندگی و لایه برداری، خاصیت مرطوب کنندگی پوست را نیز دارد.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


شرکت گینو یکی از با سابقه‌ترین شرکت‌ها در زمینه تولید محصولات زیبایی است. کیفیت محصولات این برند ثابت شده است. گینو اولین برندی است که در تولید محصولات خود از کمپلکس فعال حیات سلولی حاوی ۵۶ ماده موثر فعال مورد نیاز پوست استفاده می‌کند. این کمپلکس حیات سلولی در بازسازی و درمان پوست بسیار موثر است. کرم لایه بردار پوست گینو مدل éclat، یک لایه بردار ملایم و پاک کننده عمیق پوست است که علاوه بر خاصیت پاک کنندگی و لایه برداری، خاصیت مرطوب کنندگی پوست را نیز دارد. این کرم سبب روشن و شفاف شدن و از بین رفتن سلول‌های مرده پوست می‌شود.

مشخصات محصول

 • حجم: ۵۰ میلی‌لیتر
 • مخصوص: صورت
 • مناسب: انواع پوست
 • دارای خاصیت: پاک کننده، نرم کننده، درخشان کننده
 • عصاره: ندارد
 • ویتامین: ندارد
 • کشور مبدا برند: فرانسه


علاوه بر لایه‌بردارهای شیمیایی و فیزیکی و انواع کرم‌ها، راه‌حل‌هایی طبیعی برای ساخت سلول‌های جدید پوست وجود دارد که از آن جمله می‌توان به مصرف آب کافی، گنجاندن میوه و سبزیجات در رژیم غذایی، کرم‌های حاوی ویتامین C، محصولات آبرسان، نرم کننده پوست و سرم‌ها اشاره کرد. ما در این مقاله به راهنمای خرید کرم لایه بردار پوست پرداختیم و امیدواریم با مطالبی که ارائه شد بتوانید بهترین لایه بردار را انتخاب کنید. شما بین لایه‌بردارهای طبیعی و شیمیایی کدامیک را ترجیح می‌دهید؟

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

اگر سوالی دارید همین‌جا بپرسید!

ببین ببر