رفتن به نوار ابزار

۱۰ مدل گوشواره طلا 【شیک و جدید】

همانطور که می­دانید طلا یکی از با­­ ارزش­ترین فلزاتی است که به طور گسترده در صنعت جواهر سازی مورد استفاده قرار می­گیرد. شما با خرید زیورآلات طلا علاوه بر داشتن زیورآلاتی شیک، در واقع سرمایه­ گذاری هوشمندانه‌ای نیز انجام داده­اید که ارزش آن روز افزون خواهد بود.

از سوی دیگر با پیشرفت دنیای دیجیتال و افزایش فروشگاه­های آنلاین، خرید و فروش آنلاین زیورآلات طلا نیز افزایش یافته است. اما دغدغه اصلی خریداران طلا به صورت آنلاین حصول اطمینان برای خرید است. اگر شما نیز از طرفدران خرید آنلاین طلا هستید، خواندن ادامه این متن به شما برای خرید هوشمندانه‌تر کمک می­کند.

گوشواره طلا ۱۸ عیار زنانه جواهری گاندی

گوشواره طلا 18 عیار زنانه جواهری گاندی مدل 29413

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/13a9978f-1498-44b3-805a-4fc1d3745ce3″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check”]

 • عیار:۱۸ عیار
 • نوع قفل:قلابی
 • نگین:دارد
 • سنگ:دارد

[/wpsm_list]

گوشواره طلا ۱۸ عیار زنانه درسا مدل ۲۵۸۸-۱

گوشواره طلا 18 عیار زنانه درسا مدل 2588-1

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/08951df1-8249-41af-9f27-3109c25954f1″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check”]

 • عیار:۱۸ عیار
 • نوع قفل:سوزنی
 • نگین:ندارد
 • سنگ:دارد

[/wpsm_list]

گوشواره طلا ۱۸ عیار زنانه درسا مدل ۲۳۴۱-۱

گوشواره طلا 18 عیار زنانه درسا مدل 2341-1

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/aafe0221-30f6-4bf1-a16d-c9fcacd19860″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check”]

 • عیار:۱۸ عیار
 • نوع قفل:سوزنی
 • نگین:ندارد
 • سنگ:دارد

[/wpsm_list]

گوشواره طلا ۱۸ عیار زنانه جواهری گاندی مدل ۲۰۹۶۷

گوشواره طلا 18 عیار زنانه جواهری گاندی مدل 20967

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/d529a5fb-cc97-41cb-b27d-9af189ebf93c” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check”]

 • عیار:۱۸ عیار
 • نوع قفل:سوزنی
 • نگین:ندارد
 • سنگ:دارد

[/wpsm_list]

گوشواره طلا 18 عیار زنانه درسا مدل 2463-5

راهنمای خرید آنلاین گوشواره طلا

در میان جواهرات و اکسسوریها، گوشوارهها نقشی پررنگ ایفا میکنند. گوشوارهها انواع مختلفی دارند که می‌توانند برای هر نوع شخصیت و حضور در انواع مهمانی از آنها استفاده کرد. یکی از انواع گوشوارهها، گوشوارههای میخی است که به دلیل سادگی و در عین حال زیبایی، از محبوبیت بسیاری برخوردار هستند. در ادامه، به نکاتی می‌پردازیم که می‌تواند راهنمای شما برای خرید آنلاین گوشواره طلا و به طور خاص گوشواره‌های میخی باشد.

شکل نگین گوشواره مناسب برای هر فرم صورت

با توجه به اینکه شکل نگین گوشوارهها میتوانند برای هر فرم صورت متفاوت باشد، با آگاهی از نوع نگین مناسب برای صورت خود میتوانید در هنگام خرید آنلاین گوشواره طلا، مدل گوشواره مناسبتری برای خود انتخاب کنید.

اگر شما صورتی گرد، بیضی، قلبی و یا مربعی شکل دارید، میتوانید از نگینهایی با برش پرنسس استفاده کنید. این نگینها استخوانهای گونه را کشیدهتر نشان داده و باعث میشود فرم صورت شما بهتر دیدهشود.

برای صورتهای مربعی شکل پرتر و یا مستطیلی، از نگینی با برش کوسن استفاده کنید. گل گوش‌های گرد که با حلقهای از نگینها احاطه شدهاست نیز باعث می‌شود صورت شما باریکتر دیده شود.

شکلهای مختلف قرارگیری نگین در گوشوارهها

نحوه قرارگرفتن نگین در گوشوارههای میخی تاثیر بسیار زیادی در ظاهر نهایی آن دارد. به طور سنتی و معمول چنگکی چهارشاخه برای نگهداری نگین گوشواره طلا، طراحی می‌شود که میتواند انواع مختلف نگین را نگه دارد. مخصوصاً برای نگینهایی با برش پرنسس که گوشههای تیزتری دارد بسیار مناسب است.

اما انواع دیگری از طراحیها برای نگهداری نگین گوشواره طلا وجود دارد. مثلا چنگکهایی که سهشاخه هستند، اجازه میدهند نور بیشتری به نگین وارد شود و نگین درخشش بیشتری داشتهباشد. این نوع برای نگینهای گرد و قلبی شکل مناسب است، اما محافظت کمتری از نگین میکند. اگر محافظت از نگین برای شما معیاری مهم در خرید آنلاین گوشواره طلا باشد، باید از طراحی استفاده کنید که کاملاً نگین را در بر می‌گیرد. اگرچه در این نوع طراحی نور کمتری به نگین وارد می‌شود و درخشش نگین کمتر خواهد بود، اما نگین گوشواره طلا شما از شکستگیها و سایر آسیبها در امان خواهدبود، و کمتر به مو و لباس گیر میکند.

خرید آنلاین گوشوارههای طلا و بدون نگین

موقعیتهای مختلف نیازمند استفاده از انواع مختلفی از گوشوارهها هستند. اگر میخواهید برای یک مراسم مذهبی یا رسمی از گوشوارههای میخی طلا استفاده کنید، گوشوارههای بدون نگین میتواند انتخاب مناسب باشد.

در ادامه این مطلب به طور دقیقتر به ویژگی‌های مهمی که در خرید آنلاین گوشواره طلا باید در نظر داشته باشید، می‌پردازیم:

شناخت انواع عیار طلا برای خرید آنلاین گوشواره طلا

طلای خالص فلزی تقریباً نرم است. نرمی این فلز باعث میشود، استفاده از طلای خالص در زیورآلات به دلیل استحکام ناکافی مناسب نباشد. از این رو جواهرسازان برای افزایش استحکام طلا، آن را در درصدهای مشخص با فلزهای دیگر آلیاژ می‌کند، که این عمل عیارهای مختلف طلا را بهوجود می‌آورد. طلای با عیار ۲۴، خالص‌ترین طلاست. سایر عیارهایی که بیشتر در جواهر سازی مورد استفاده قرار میگیرد عیار ۱۸ و ۱۴ است. هرچه عیار طلا بالاتر باشد گران‌تر، نرمتر و آسیب پذیرتر خواهد بود. به همین دلیل با وجود خالص بودن طلای ۲۴ عیار، خریداران طلا عیار ۱۸ را برای جواهرات ترجیح می‌دهند.

استفاده از طلای ۲۴ عیار در جواهرات پیشنهاد نمی‌شود. اگرچه خرید طلای مناسب الزاماً به معنی طلا با خلوص بالاتر نیست، اما اگر مقدار طلای استفاده شده در آلیاژ طلای استفاده شده در گوشواره طلا، کمتر از ۵۰ درصد باشد نیز میتواند به دلیل محتوای بیشتر سایر فلزات، باعث ایجاد حساسیت شود. بنابراین با وجود قیمت پایین تر جذابیت کمتری برای خرید خواهند داشت.

توجه به نکات زیر در انتخاب عیار مناسب میتواند راهنمای شما در خرید آنلاین گوشواره طلا باشد:

 • طلای خالص بسیار نرم و آسیب پذیر است. اگر میخواهید گوشواره طلای خود را روزانه بپوشید از عیارهای پایینتر استفاده کنید. برای گوشوارهها و گردنبندهایی که از ضربه و اصطکاک شدید در امان هستند، عیار ۱۸ میتواند عیار مناسبی باشد. از گوشوارههای طلای ۲۴ عیار، برای موقعیت های خاص، مهمانی ها و مراسم ها به ندرت استفاده کنید، زیرا بسیار آسیب پذیرتر خواهند بود.
 • نکته دیگر در انتخاب عیار طلا در خرید آنلاین گوشواره طلا، این است که بدانید، آلیاژ طلا حاوی فلزات دیگری به غیر از طلا است. یکی از متداول‌ترین فلزاتی که در آلیاژ طلا استفاده می‌شود، نیکل است که باعث استحکام بیشتر آن می‌شود. اما نیکل برای بعضی از افراد آلرژی زا است. اگر شما به نیکل حساسیت دارید، بهتر است از گوشوارههایی استفاده کنید که درصد طلای آن بالاتر باشد. طلای ۱۸ عیار برای شما پیشنهاد می‌شود.

رنگهای مختلف طلا را بشناسید

طلایی‌ترین رنگ طلا، مربوط به طلای ۲۴ عیار است؛ اما استفاده از این طلا به دلیل کم بودن استحکام در جواهرات منطقی نیست. رنگ طلا تنها محدود به رنگ طلایی نیست و انواع دیگری از رنگ‌‌های طلا وجود دارد که در زیر به آنها اشاره می‌شود:

طلای زرد

این رنگ، رنگی است که وقتی صحبت از طلا به میان می‌آید در ذهن نقش می‌بندد. در واقع رنگ طلایی در ذهن ما شبیه به رنگ عسل و رنگ طلایی تابش آفتاب است. البته هر فلز طلایی رنگ، طلای واقعی نیست و ممکن است فلزی دیگر با روکش طلایی باشد.

طلای سفید

این رنگ از طلا، گونه‌ای درخشانتر از رنگ نقره‌ای است. این رنگ به اندازه طلای زرد در حلقههای نامزدی مرسوم است و در بسیاری اوقات طلای سفید در کنار طلای زرد، به صورت دو رنگ استفاده می‌شود. طلای سفید آلیاژی از طلا و فلزهای سفید مثل پالادیوم، نیکل و منگنز که استحکام بیشتری نسبت به طلا دارند.

رزگلد

برای رسیدن به طلای صورتی (رزگلد) مس به طلا اضافه می شود. غالباً مس را با ۵۸.۵ درصد خلوص به طلا اضافه می‌کنند. آلیاژی به عنوان crown gold وجود دارد که ۷۵ درصد طلا و ۲۵ درصد مس است.

طلای سبز

این رنگ از طلا، کمیابترین نوع آن است که از ترکیب طلا با نقره به دست می‌آید و رنگی سبز مایل به زرد دارد. این رنگ از طلا که در آزمایشگاهها تولید میشود، بسیار کمیاب و گرانقیمت است. فقط مقداری کمی از جواهرات به رنگ طلای سبز هستند، پس چیزی نیست که شما بتوانید به طور معمول در یک طلافروشی آن را ببینید.

گوشواره طلای خود را از فروشگاههای معتبر آنلاین بخرید

یکی از آسانترین راهها، برای یافتن طلای با کیفیت و کسب اطمینان خاطر، خرید طلا از فروشگاههای آنلاین معتبر است. اما باید به این مورد نیز توجه داشته باشید که این فروشگاهها دستمزد بیشتری روی طلاها اعمال می کنند که باعث افزایش قیمت طلا می‌شود. اگر بودجه کمتری دارید می‌توانید از طلافروشیهای کمتر شناخته شده استفاده کنید، اما حتماً جواز کسب و سایر جوازهای آن را چک کنید.

همیشه از اول فروشگاه خرید نکنید

طلا فروشیهای آنلاین مختلف را برای یافتن قیمت مناسب تر سربزنید. شاید شما در نگاه اول دلتان بخواهد گوشواره طلایی را که دوست دارید از اولین فروشگاه بخرید اما احتمالا بتواند با سر زدن به سایر فروشگاه‌های آنلاین، دقیقا همان را با قیمتی اقتصادی تر پیدا کنید.

علامت گذاری های مخصوص راهنمای شما در خرید آنلاین گوشواره طلا است

برای تشخیص طلای اصل، با توجه به اینکه شما به آزمایشگاه یا قدرت بینایی میکروسکوپی دسترسی ندارید، می‌توانید به دنبال علامت‌هایی که به طور مشخص و منحصر به فرد، در قسمت‌هایی مانند قسمت داخلی دایره حلقه و پشت گوشواره ها حک می‌شود باشید. این علامت گذاری‌ها نشان دهنده خلوص و اصل بودن آن طلا است.

چطور بفهمیم قیمت گوشواره طلایی که می‌خریم عادلانه است یا خیر؟

برای منظور می‌توانیم از ریاضیات کمک بگیریم. برای دانستن قیمت اصلی گوشواره طلای خود گام‌های زیر را دنبال کنید:

ابتدا ببینید قیمت روز طلا چقدر است. قیمت طلا به بازار طلای جهانی بستگی دارد و طلا فروشیها نیز قیمت روزانه طلا را برای اطلاع مشتریان در سایت خود قرار می دهند. ۲۴ عیار طلای خالص است.

در گام دوم قیمت قطعه طلای مورد نظر خود را در تناسب با عیار ۲۴ عیار محاسبه کنید.

برای مثال ۲۰ گرم از گوشواره طلای ۱۸ عیار شما ۱۳۰۰ دلار قیمت دارد. قیمت طلای ۲۴ عیار در آن لحظه ۴۲.۱۹ دلار است به روش زیر قیمت اصلی طلای خود را به دست آورید:

(۱۸/۲۴)*۲۰*۴۲.۱۹=۶۳۲.۸۵

قیمت واقعی گوشواره طلای شما، ۶۳۲ دلار است. اما فروشنده آن را به شما ۱۳۰۰ دلار می‌فروشد. آیا قیمت منصفانه است؟

انتظار می‌رود که جواهرفروش قیمت فلزهای دیگری که در آلیاژ طلا به کار رفتهاست و همچنین دستمزد کار را به آن اضافه کند. بنابراین با حاشیه سود مناسب جواهرفروشها، حداقل دو برابر قیمت محاسبه شده مناسب است و ۱۳۰۰ دلار قیمت تقریباً منصفانهای خواهد بود.

اگر شما قصد ساخت طلای سفارشی را داشته باشید، این مقدار برای شما بسیار بیشتر خواهد بود. به این دلیل که شما علاوه بر اینکه بهای طلا را می‌پردازید، بایستی هزینههای دیگر مربوط به طراحی جواهر خود و سایر دستمزدها را نیز پرداخت کنید؛ که دستمزد ساخت طلا، با توجه به ظرافت و طرح آن می‌تواند متفاوت باشد.

حرف آخر

گوشوارههای طلا پای ثابت زیورآلات برای حضور در انواع مختلف مراسمها و حتی در استایلهای روزانه هستند. با افزایش فروشگاههای آنلاین و آسانتر بودن خرید، علاقه به خرید آنلاین گوشواره‌های طلا نیز بیشتر شدهاست. اما طرفداران خرید آنلاین همواره با دغدغه های فراوانی روبرو هستند که این دغدغهها در هنگام خریدهای گرانبها مانند، خرید آنلاین گوشواره طلا، مهمتر جلوه می‌کنند. اما آگاهی از موارد تعیین کننده در خرید می تواند راهنمای شما در خرید آنلاین گوشواره طلا باشد.

برای خرید آنلاین گوشواره طلا موراد زیر را در نظر داشتهباشید:

 • با توجه به فرم صورت، گوشواره متناسب با صورت خود را پیدا کنید.
 • از انواع عیار طلا و ویژگیهای آنها آگاه باشید تا بتوانید عیار مناسب خود را انتخاب کنید.
 • رنگ طلای مورد علاقه خود را بیابید.
 • از فروشگاه های آنلاین معتبر خرید کنید و در صورت خرید از سایر فروشگاهها، حتما جوازهای کسب آن را بررسی کنید.
 • برای تشخیص اصل بودن طلا، حتما علامت گذاریهای نشان دهنده اصل بودن آن را دنبال کنید.
 • قیمت منصفانه برای گوشواره طلای خود را محاسبه کنید.

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

   اگر سوالی دارید همین‌جا بپرسید!