رفتن به نوار ابزار

راهنمای خرید آبمیوه گیری

راهنمای خرید آبمیوه گیری، بهترین راه جذب ویتامین‌ها

ما برای تأمین انرژی روزانه و البته سلامت بدن خود نیازمند دریافت ویتامین هستیم. این ویتامین‌ها از طریق خوردن انواع میوه‌ها و سبزیجات جذب می‌شوند و به همین دلیل باید این مواد را در رژیم غذایی خود قرار دهیم. صبحانه وعده بسیار مهمی است و می‌توانیم آب انواع میوه را در این وعده بگنجانیم تا هم در طول روز شاداب و سرزنده باشیم و هم ویتامین‌های مورد نیاز بدن خود را تأمین کنیم. برای تهیه آبمیوه تازه نیازمند تهیه یک دستگاه آبمیوه گیری هستیم. به همین دلیل نیز ما در این مقاله در مورد فاکتورها و معیارهایی صحبت می‌کنیم که برای انتخاب بهترین دستگاه ضروری هستند. این فاکتورها در قالب راهنمای خرید آبمیوه گیری ارائه می‌شوند و شما با توجه به این موارد، نیاز و بودجه خود می‌توانید بهترین خرید را داشته باشید.

راهنمای خرید آبمیوه گیری

برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب را برای تهیه یک آبمیوه تازه داشته باشید، باید دستگاه مناسبی را انتخاب کنید. ما در ادامه به معرفی معیارها و فاکتورهایی می‌پردازیم که می‌توانند به عنوان راهنمای خرید آبمیوه گیری مورد استفاده قرار بگیرند. بنابراین با کمک این راهنما و با توجه به نیاز و بودجه‌ای که برای این کار در نظر گرفته‌اید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 • میزان توان دستگاه آبمیوه گیری

منظور از توان آبمیوه گیری در واقع همان میزان قدرت دستگاه در واحد وات است. لازم به ذکر است که میزان وات به تنهایی نمی‌تواند معیاری برای تعیین قدرت یک دستگاه باشد به این ترتیب که میزان وات یکسان از دو برند متفاوت به مفهوم میزان قدرت یکسان آن دو دستگاه نیست. از جمله مهمترین مواردی که میزان قدرت یک دستگاه را تعیین می‌کند، کیفیت موتور دستگاه است. بنابراین اگر به دنبال تعیین میزان توان آبمیوه گیری هستید بهتر است به جای میزان وات، قدرت موتور را معیار قرار دهید. در نتیجه میزان توان مصرفی دستگاه همان قدرت موتور است. دستگاه‌های موجود در بازار معمولاً قدرت موتوری بین ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ وات دارند.

 • میزان مصرف انرژی دستگاه آبمیوه گیری

توان مصرفی در واقع همان قدرت موتور بوده و رابطه مستقیمی با میزان مصرف برق دستگاه دارد. برای آگاهی از میزان مصرف انرژی دستگاه آبمیوه گیری مورد نظرتان می‌توانید برچسب انرژی دستگاه را بخوانید.

 • بازده دستگاه آبمیوه گیری

یک دستگاه آبمیوه گیری با کیفیت باید بتواند حداقل ۵۰ درصد از وزن میوه‌ها را به آبمیوه تبدیل کند. برای اندازه‌گیری بازده دستگاه آبمیوه گیری واحد خاصی وجود ندارد و بنابراین بهتر است بیشتر به قدرت دستگاه توجه کنید.

 • جنس تیغه دستگاه آبمیوه گیری

به طور کلی تیغه‌های دستگاه‌های آبمیوه گیری موجود در بازار از دو جنس استیل یا سرامیک هستند. تیغه‌های سرامیکی یکی از بهترین تیغه‌ها برای دستگاه آبمیوه گیری بوده و خیلی دیرتر از تیغه‌های استیل کند می‌شوند. بنابراین نیازی نیز هر چند وقت یکبار تیغه‌ها را تیز کنید و دیگر نگران خرابی تیغه و له شدن میوه‌ها نخواهید بود.

 • سرعت دستگاه آبمیوه گیری

سرعت آبمیوه گیری رابطه مستقیمی با قدرت موتور دستگاه دارد. به این ترتیب هر چقدر بازده دستگاه افزایش پیدا کند در اصل با سرعت بالاتری می‌توان آبمیوه را آماده کرد.

 • کلیدهای کنترل سرعت دستگاه آبمیوه گیری

برخی از دستگاه‌های آبمیوه گیری دارای کلیدهای مختلفی برای کنترل سرعت هستند و به کمک آن‌ها می‌توان سرعت چرخش موتور و تیغه‌ها را بر اساس نوع میوه انتخاب کرد. به عنوان مثال برای میوه‌های سفت مانند سیب می‌توانید از سرعت بالاتر و برای میوه‌های نرم مانند توت فرنگی و هندوانه از سرعت پایین‌تر استفاده کنید.

 • جنس بدنه دستگاه آبمیوه گیری

جنس بدنه دستگاه آبمیوه گیری می‌تواند از استیل، پلاستیک یا ترکیبی از این دو باشد. لازم به ذکر است که از نظر استحکام و وزن، تفاوت آنچنانی بین استیل و پلاستیک نیست و بنابراین جنس بدنه‌ای که بیشتر می‌پسندید را انتخاب کنید.

 • دهانه ورودی دستگاه آبمیوه گیری

دهانه ورودی دستگاه‌های آبمیوه گیری در برندهای متنوع، اندازه متفاوتی دارد. دهانه ورودی همان بخشی است که شما میوه‌ها را وارد دستگاه می‌کنید و بیشتر به شکل دایره است. اگر دستگاه شما دارای یک دهانه ورودی بزرگ باشد دیگر نیازی نیست میوه و سبزیجات را به قطعات کوچکتر تقسیم کنید و برای گرفتن آب میوه زمان کمتری از شما گرفته خواهد شد. اما به این موضوع دقت کنید که دستگاه با دهانه بزرگتر به مفهوم استفاده از میوه با قطعات بزرگتر است پس باید توان و قدرت دستگاه و تیزی تیغه‌ها نیز به حدی باشد که توانایی تهیه آبمیوه از یک قطعه بزرگ میوه را داشته باشد.

 • میزان سر و صدای دستگاه آبمیوه گیری

میزان صدای دستگاه آبمیوه گیری با میزان قدرت آن و میزان سرعت چرخش دستگاه رابطه مستقیمی دارد. اگر امکان تست کردن دستگاه در فروشگاه وجود دارد، حتماً قبل از خرید صدای آن را در حین کار بررسی کنید.

 • سیستم ضد چکه دستگاه آبمیوه گیری

همه دستگاه‌های قدیمی یک مشکل داشتند که چکه کردن باقیمانده آبمیوه از دستگاه آبمیوه گیری بود. در این شرایط برای رفع این مشکل معمولاً یک لیوان زیر دهانه خروجی دستگاه قرار می‌دانند تا آبمیوه اضافی را جمع کند. در حال حاضر دستگاه‌های آبمیوه گیری موجود در بازار دارای سیستم ضد چکه هستند و دیگر نیازی به قرار دادن لیوان نیز نخواهد بود. لازم به ذکر است که روند این کار بسیار ساده است اما تمامی برندهای موجود در بازار چنین قابلیتی ندارند.

 • مخزن تفاله دستگاه آبمیوه گیری

مخزن آبمیوه گیری‌ها به دو صورت جدای از دستگاه و داخل دستگاه طراحی و تولید می‌شوند. در مورد مخزن تفاله جدا به راحتی و حتی در بین کار دستگاه نیز می‌توانید ظرف جمع‌آوری تفاله را از دستگاه آبمیوه گیری جدا کرده و محتویات آن را خالی کنید. لازم به ذکر است که حجم این مخزن‌ها معمولاً بین ۲ تا ۳ لیتر است. اما در مورد برندهایی که ظرف یا مخرن جمع‌آوری تفاله در داخل دستگاه قرار دارد باید پس از اتمام کار آبمیوه گیری، دستگاه را باز کرده و مخزن را تمیز کنید که این کار بیشتر از دستگاه‌های با مخزن تفاله جدا از شما زمان می‌گیرد.

 • قابلیت شستشوی دستگاه آبمیوه گیری

برای شستشوی قطعات دستگاه آبمیوه گیری باید بتوانید به راحتی آن را باز کنید. شستشو و تمیز کردن قطعات دستگاه باعث افزایش طول عمر آن خواهد شد و راندمان دستگاه آبمیوه گیری را افزایش می‌دهد. بنابراین دستگاهی را انتخاب کنید که به راحتی بتوان آن را باز کرد.

 • چند کاره بودن دستگاه آبمیوه گیری

برخی از دستگاه‌های آبمیوه گیری به عنوان بخشی از دستگاه غذا ساز عرضه می‌شوند به این ترتیب شما می‌توانید علاوه بر غذاساز یک دستگاه آبمیوه گیری نیز داشته باشید. بنابراین اگر می‌خواهید چندین دستگاه خریداری نکنید و از طرفی نیز فضای کمتری از آشپزخانه شما اشغال شود، می‌توانید یک دستگاه چند کاره خریداری کنید که آبمیوه گیری هم دارد. فقط به این موضوع دقت داشته باشید که به دلیل چند کاره بودن نباید انتظار داشته باشید آبمیوه گیری آن مانند یک دستگاه تک کاره عمل کند.

 • محفظه نگهداری سیم دستگاه آبمیوه گیری

بعضی از دستگاه‌های آبمیوه گیری دارای محفظه‌ای هستند که پس از اتمام کار می‌توانید سیم دستگاه را جمع کرده و در این محفظه قرار دهید. برخی از مدل‌ها نیز دارای سیستم جمع‌ کننده سیم هستند و به این ترتیب به راحتی و تنها با فشردن یک دکمه، سیم دستگاه آبمیوه گیری جمع خواهد شد.

 • محافظت از موتور دستگاه آبمیوه گیری در برابر حرارت

در برخی از دستگاه‌های آبمیوه گیری سیستمی تعبیه شده تا در صورت بالا رفتن دمای موتور در حین کار، برق موتور را قطع می‌کند تا مجدد خنک شود. لازم به ذکر است که تمامی دستگاه‌های آبمیوه گیری دارای چنین قابلیتی نیستند.

 • قیمت دستگاه آبمیوه گیری

در حال حاضر دستگاه‌های آبمیوه گیری موجود در بازار توسط برندهای مختلف ایرانی و خارجی و در مدل‌های متنوع طراحی و تولید می‌شوند و هر کدام قیمت متفاوتی دارند. در این شرایط تعیین بازه قیمت کمی دشوار می‌شود. بنابراین قبل از اقدام به خرید با کمک این راهنمای خرید آبمیوه گیری، معیارها و فاکتورهای مهم را ارزیابی کرده و سپس بر طبق بودجه خود دستگاه مورد نظر را انتخاب کنید.

 • نحوه کار با دستگاه آبمیوه گیری

برای اینکه دستگاه آبمیوه گیری شما کارایی و عمر بیشتری داشته باشد باید موارد زیر را رعایت کنید:
میوه و قطعات را به اندازه‌های کوچک برش دهید تا برای تهیه آب میوه انرژی کمتری از دستگاه گرفته شود.
قبل از شروع به کار با دستگاه، پارچ یا لیوان جمع‌آوری آبمیوه را زیر خروجی دستگاه قرار دهید.
از فشار دادن هُل دهنده دستگاه خودداری کنید چرا که باعث گرفتگی فیلتر آبمیوه گیری شده و ممکن است موتور داغ کند.
پس از هر بار استفاده قطعات دستگاه را به آرامی و با دقت باز کرده و بشویید تا عمر و کارایی دستگاه آبمیوه گیری افزایش پیدا کند.

معرفی ۱۲ آبمیوه گیری از بهترین برندها

آبمیوه گیری بوش مدل MES3500

آبمیوه گیری بوش مدل MES3500

آبمیوه‌گیری بوش مدل «MES3500» محصولی با طراحی زیبا از این شرکت است که دارای دو مخزن آبمیوه و تفاله است که هر کدام به گونه‌ای مجزا از دستگاه در کنار آن قرار گرفته‌اند.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/3635f4c8-5a9d-4a90-aab1-2f94bbdd8fa8″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


آبمیوه گیری بوش مدل MES3500، دستگاهی تک کاره و دو سرعته است. این آبمیوه گیری دارای دو مخزن آبمیوه و تفاله است. مخزن آبمیوه از جنس پلاستیک شفاف و با کیفیت بوده که دارای درجه بندی است و گنجایش ۳ تا ۴ لیوان کوچک و یا متوسط آبمیوه را دارد. مخزن تفاله نیز از جنس پلاستیک است که بعد از پر شدن می‌توان آن را از دستگاه جدا کرد و مجددا روی دستگاه نصب شود. تیغه اصلی آبمیوه گیری از جنس استیل ضد زنگ است و فیلتر آن نیز به راحتی از دستگاه جدا می‌شود، تمام لوازم جانبی آبمیوه گیری بوش مدل MES3500 قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارند. برای جلوگیری از لغزش و جا به جایی دستگاه حین فعالیت، در زیر آن پایه‌های ضد لغزشی تعبیه شده‌اند.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۳۱۰×۱۸۰×۳۱۲ میلی‌متر
 • وزن: ۴.۴ کیلوگرم
 • نوع آبمیوه گیری: برقی
 • کارکرد: تک کاره
 • جنس بدنه: پلاستیک و استیل
 • مخزن آبمیوه گیری: دارد
 • گنجایش مخزن آبمیوه گیری: ۱.۲۵ لیتر
 • مخلوط کن: ندارد
 • آسیاب: ندارد
 • مخزن تفاله: دارد
 • توضیحات مخزن تفاله: ۲ لیتری
 • جنس تیغه (صافی): استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت: دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت: ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی: ۷۳ میلی‌متر
 • نمایشگر: ندارد
 • سیستم ضد چکه: دارد
 • توان مصرفی: ۷۰۰ وات
 • پایه ضد لغزش: دارد

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31

آبمیوه‌گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31 از تیغه‌ها و فیلتر استیل ضدزنگ بهره‌مند است که به‌خوبی آبگیری را انجام می‌دهد. زاویه‌ی تیغه‌ها با طراحی ویژه پاناسونیک، راندمان دستگاه را به نحو چشمگیری بالا می‌برد.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/aba1ca68-769a-4653-ab4d-ab61da8f2280″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31 علاوه بر کارایی آبمیوه گیری دارای دو کاربرد دیگر است و به عنوان مخلوط کن و آسیاب نیز می‌توان از این دستگاه استفاده کرد. آبمیوه گیری پاناسونیک دارای دو مخزن برای آبمیوه و تفاله است، تیغه‌ آن از جنس استیل ضد زنگ بوده و با طراحی ویژه‌ای که دارد، راندمان کار را افزایش داده است. این محصول از سیستم ضد چکه برخوردار است و محل استفاده را کثیف نمی‌کند. سرعت دستگاه در ۲ سرعت قابل تنظیم است و به سبب پایه‌های ضد لغزش آن، دستگاه حین کار هیچگونه جا به جایی نخواهد داشت. یکی از ویژگی‌های بارز آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31، قطر دهانه ورودی آبمیوه گیری است. از آنجا که قطر دهانه این آبمیوه گیری ۷.۵ سانتی‌متر است می‌توان به راحتی قطعات درشت میوه و با یک میوه کامل داخل آبمیوه گیری انداخت و نیاز به خرد کردن میوه به قطعات خیلی کوچکتر نیست. پارچ مخلوط و آسیاب دستگاه دارای کیفیت بالایی هستند و این دستگاه را به یک دستگاه چند کاره بسیار خوش ساخت و با کیفیت و کاربردی تبدیل کرده است.
نقاط قوت:
· وجود پارچ مخلوط کن
· وجود آسیاب
· وجود مخزن آبمیوه

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: طول ۳۲۰، عرض ۲۳۰، ارتفاع ۳۸۵ میلی‌متر
 • وزن: کل محصول ۷.۱ کیلوگرم، آبمیوه گیری ۴.۴ کیلوگرم
 • نوع آبمیوه گیری: برقی
 • کارکرد: سه کاره
 • جنس بدنه: استیل و پلاستیک
 • مخزن آبمیوه گیری: دارد
 • گنجایش مخزن آبمیوه گیری: ۱.۵ لیتر
 • مخلوط کن: دارد
 • جنس پارچ مخلوط کن: شیشه
 • آسیاب: دارد
 • مخزن تفاله: دارد
 • توضیحات مخزن تفاله: دارای حجم ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی): استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت: دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت: ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی: ۷۵ میلی‌متر
 • سیستم ضد چکه: دارد
 • توان مصرفی: ۸۰۰ وات
 • پایه ضد لغزش: دارد
 • طول سیم برق: ۰.۹ متر

[/wpsm_list]

سایر مشخصات و قابلیت‌ها:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • امکان چرخش دهانه خروجی تا ۱۲۰ درجه
 • دندانه‌های طراحی شده برای رنده کردن و گرفتن آبمیوه

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

آبمیوه گیری کنوود مدل JEM500SS

آبمیوه گیری کنوود مدل JEM500SS

جنس بدنه آبمیوه گیری کنوود مدل JEM500SS از استیل ضد زنگ ساخته شده و ضد لک بوده و به راحتی تمیز می‌شود.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/5d7074b3-ad7a-4da5-a3ee-ff76ad7e1776″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


آبمیوه گیری کنوود مدل JEM500SS، دستگاهی تک کاره با قابلیت آب گیری از انواع میوه و سبزیجات است. توان این آبمیوه گیری ۷۰۰ وات بوده و ۲ سرعته است که تنظیم سرعت از پیچی که در کنار دستگاه قرار دارد انجام می‌شود. جنس بدنه آبمیوه گیری کنوود مدل JEM500SS از استیل ضد زنگ ساخته شده و ضد لک بوده و به راحتی تمیز می‌شود. دستگاه به وسیله پایه‌های ضد لغزش بر روی زمین محکم می‌شود و حرکت و لرزش دستگاه حین کار شما را اذیت نخواهد کرد و تا آخرین قطره را آب گیری می‌کند و با داشتن سیستم ضد چکه هیچگونه کثیفی از آن باقی نمی‌ماند. تمام قطعات آبمیوه گیری قابل جدا شدن هستند و قابلیت شستشو با ماشین ظرفشویی را نیز دارند.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۲۶۰×۱۵۰×۲۱۰ میلی‌متر
 • وزن: ۳.۷ کیلوگرم
 • نوع آبمیوه گیری: برقی
 • کارکرد: تک کاره
 • جنس بدنه: استیل ضد زنگ
 • مخزن آبمیوه گیری: دارد
 • مخلوط کن: ندارد
 • آسیاب: ندارد
 • مخزن تفاله: دارد
 • توضیحات مخزن تفاله: ۲ لیتری
 • تنظیمات سرعت: دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت: ۲ سرعته
 • سیستم ضد چکه: دارد
 • توان مصرفی: ۷۰۰ وات
 • پایه ضد لغزش: دارد

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

آبمیوه گیری مولینکس مدل JU655

آبمیوه‌ گیری مولینکس مدل JU655

طراحی دستگاه به صورتی انجام شده است که میوه‌های درسته بتوانند به راحتی در دهانه آبمیوه‌گیری جای بگیرند.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/4b674b18-242a-4e58-aaba-8ddb96e50c41″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


آبمیوه گیری مولینکس مدل JU655، با قدرت موتور ۱۲۰۰ وات یکی از با کیفیت‌ترین محصولات برند مولینکس است. این دستگاه در دو سرعت تنظیم می‌شود و برای مواد سفت‌تر می‌توانید با افزایش سرعت راندمان کار را افزایش دهید. دو محفظه برای آبمیوه و تفاله در نظر گرفته شده است. مخزن آبمیوه ظرفیت ۱.۳ لیتری دارد و می‌توانید از آن برای نگهداری آبمیوه در یخچال نیز استفاده کنید. یک مزیتی که این دستگاه آبمیوه گیری دارد این است که اگر تمایل به وجود پالپ در آبمیوه خود نداشته باشید می‌توانید از فیلتر جدا کننده پالپ که به صورت جداگانه همراه دستگاه ارائه شده است استفاده کنید. تمام لوازم جانبی آبمیوه گیری مولینکس مدل JU655 قابلیت شستشو با ماشین ظرفشویی را دارند و تمیز کردن دستگاه بسیار راحت خواهد بود.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • نوع آبمیوه گیری: برقی
 • مخزن آبمیوه گیری: دارد
 • گنجایش مخزن آبمیوه گیری: ۱.۲۵ لیتر
 • مخلوط کن: ندارد
 • آسیاب: ندارد
 • مخزن تفاله: دارد
 • توضیحات مخزن تفاله: ظرفیت ۲ لیتر
 • تنظیمات سرعت: دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت: ۲ سرعته
 • توان مصرفی: ۱۲۰۰ وات

[/wpsm_list]

سایر مشخصات و قابلیت‌ها:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • دهانه ورودی بزرگ مناسب میوه‌های درسته
 • مجهز به قفل ایمنی
 • دارای محفظه مخصوص نگهداری سیم دستگاه

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

آبمیوه گیری فلر مدل PJ1000

آبمیوه گیری فلر مدل PJ1000

با آب‌میوه‌گیری فلر مدلPJ1000 ، تهیه‌کردن آب‌میوه‌ی طبیعی بسیار راحت است و نوشیدنی‌های سالم و طبیعی دور از دسترس نیستند

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/cb59f1d5-1c8e-43e8-a507-ed775a3f479d” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


آبمیوه گیری فلر مدل PJ1000 همانند دیگر محصولات برند فلر از کیفیت خوبی برخوردار است. کنترل پنل دیجیتال و نمایشگر رنگی این دستگاه علاوه بر زیباتر کردن ظاهر دستگاه، استفاده از قابلیت‌های آن را نیز آسان‌تر می‌کند. دو مخزن آبمیوه و تفاله این آبمیوه گیری دارای ظرفیت خوبی هستند و پارچ ذخیره آبمیوه به گونه‌ای به لوله خروجی متصل می‌شود که تمام آبمیوه مستقیم به داخل پارچ ریخته و موجب کثیفی سطح کار نخواهد شد. همراه با محصول یک عدد برس مخصوص وجود دارد که به راحتی‌ می‌توانید با آن تیغه و توری دستگاه را تمیز کنید.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۲۳۰×۳۰۰×۴۲۰ میلی‌متر
 • وزن: ۶.۵ کیلوگرم
 • نوع آبمیوه گیری: برقی
 • کارکرد: تک کاره
 • جنس بدنه: پلاستیک و استیل ضد زنگ
 • مخزن آبمیوه گیری: دارد
 • گنجایش مخزن آبمیوه گیری: ۱.۲۵ لیتر
 • مخلوط کن: ندارد
 • آسیاب: ندارد
 • مخزن تفاله: دارد
 • توضیحات مخزن تفاله: گنجایش ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی): استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت: دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت: ۵ سرعته
 • سایز دهانه ورودی: ۹۰ میلی‌متر
 • نمایشگر: دارد
 • سیستم ضد چکه: ندارد
 • توان مصرفی: ۱۰۰۰ وات
 • سوئیچ ایمنی: دارد
 • طول سیم برق: ۱.۲ متر
 • پایه ضد لغزش: دارد

[/wpsm_list]

سایر مشخصات و قابلیت‌ها:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • موتور AC
 • سوئیچ ایمنی قطع خودکار با بالا رفتن دمای موتور
 • صفحه نمایشگر LCD
 • نمایش میزان دمای موتور
 • نمایش میزان سرعت موتور در چند سطح
 • دهانه ورودی بزرگ
 • دارای برس جهت تمیزکاری دستگاه

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

آبمیوه گیری فیلیپس مدل HR1916

آبمیوه گیری فیلیپس مدل HR1916

جنس استیل ضدزنگ فیلتر این دستگاه باعث آب‌گیری کاملا بهداشتی انواع میوه و سبزیجات می‌شود.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/41121249-19eb-4a98-af3b-029b964c547c” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


آبمیوه گیری فیلیپس مدل HR1916، محصولی خوش ساخت و با کیفیت است. از جمله مزایای منحصر به فرد این دستگاه طراحی فیلتر آن بوده که به صورت معکوس است و باعث آب گیری بیشتر می‌شود. توان آبمیوه گیری فیلیپس مدل HR1916، ۹۰۰ وات بوده و از قدرت خوبی برخوردار است. از دیگر ویژگی عالی این دستگاه امکان تمیز کردن راحت فیلتر و تیغه‌ها است. فیلتر از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است و به خاطر سطح صیقلی آن تفاله میوه‌ها کمتر به سطح آن می‌چسبند و به راحتی می‌توان تفاله‌ها را با برس یا اسفنج از سطح فیلتر جدا کرد. همچنین این آبمیوه گیری به سیستم شستشوی خودکار مجهز است به این ترتیب که به اندازه پارچ آبمیوه‌ گیری دستگاه، آب در دهانه دستگاه می‌ریزید و با انتخاب وضعیت سرعت، بعد از یک دقیقه فیلتر و تیغه‌های دستگاه کاملاً تمیز و شسته خواهند شد. تمام قطعات جانبی دستگاه قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارند. دهانه ورودی بزرگ، پایه‌های ضد لغزش، کم بودن صدای دستگاه و سیستم ضد چکه از دیگر ویژگی‌های آبمیوه گیری فیلیپس مدل HR1916 است.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۴۳۲×۲۵۰×۲۹۶ میلی‌متر
 • وزن: ۴.۴ کیلوگرم
 • نوع آبمیوه گیری: برقی
 • کارکرد: تک کاره
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • مخزن آبمیوه گیری: دارد
 • گنجایش مخزن آبمیوه گیری: ۱ لیتر
 • مخلوط کن: ندارد
 • آسیاب: ندارد
 • مخزن تفاله: دارد
 • توضیحات مخزن تفاله: ظرفیت ۲.۱ لیتر
 • جنس تیغه (صافی): استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت: دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت: ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی: ۸۰ میلی‌متر
 • سیستم ضد چکه: دارد
 • توان مصرفی: ۹۰۰ وات
 • طول سیم برق: ۱ متر
 • پایه ضد لغزش: دارد
 • سایر مشخصات و قابلیت‌ها: برنامه پیش تمیز کننده (تکنولوژی تمیز کردن سریع)

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

آبمیوه گیری هاردستون مدل JES8001S

آبمیوه گیری هاردستون مدل JES8001S

این دستگاه ۴ کاره، علاوه‌بر آب‌میوه‌گیری، یک مخلوط، آسیاب و خردکن نیز دارد و می‌تواند بخش زیادی از نیازهای آشپزخانه شما را رفع کند.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/a6dbe29b-20d1-4efa-b113-ce6e6edf8712″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


با خرید آبمیوه گیری هاردستون مدل JES8001S علاوه بر داشتن آبمیوه گیری از وجود سه دستگاه برقی دیگر بهره خواهید برد. این دستگاه ۴ کاره با آبمیوه گیری، مخلوط کن، آسیاب و خرد کن بسیاری از نیازهای شما را در آشپزخانه برطرف می‌کند. آبمیوه گیری دو مخزن مخصوص آبمیوه و تفاله دارد. پارچ آبمیوه گیری مستقیما به خروجی دستگاه متصل می‌شود و هیچ چکه‌ای به اطراف ندارد. جنس بدنه دستگاه از استیل ضد زنگ و با کیفیت بوده که زیبایی آن را دو چندان کرده است. پارچ مخلوط کن از جنس شیشه بوده و ۱.۵ لیتر ظرفیت دارد. دستگاه دو سرعته بوده و پایه‌های ضد لغزش آن از حرکت یا جا به‌ جایی دستگاه حین کار جلوگیری می‌کند.
نقاط قوت:
· چهار کاره
· دارای قابلیت تنظیم سرعت
· دارای سوئیچ ایمنی
· پایه ضد لغزش
نقاط ضعف:
· نداشتن سیستم ضد چکه

[/wpsm_list]

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۳۰۷×۳۰۴×۲۰۴ میلی‌متر
 • وزن: ۳.۸ کیلوگرم
 • نوع آبمیوه گیری: برقی
 • کارکرد: چهار کاره
 • جنس بدنه: استیل
 • مخزن آبمیوه گیری: دارد
 • گنجایش مخزن آبمیوه گیری: ۱ لیتر
 • مخلوط کن: دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن: ۱.۵ لیتر
  جنس پارچ مخلوط کن: شیشه
 • آسیاب: دارد
 • مخزن تفاله: دارد
 • توضیحات مخزن تفاله: پلاستیکی
 • جنس تیغه (صافی): استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت: دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت: ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی: ۷۵ میلی‌متر
 • سیستم ضد چکه: ندارد
 • توان مصرفی: ۸۰۰ وات
 • سوئیچ ایمنی: دارد
 • طول سیم برق: ۱.۲ متر
 • پایه ضد لغزش: دارد

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

آبمیوه گیری متئو مدل MPJ-50

آبمیوه گیری متئو مدل MPJ-50

سرعت کم مناسب برای آب‌گیری میوه‌های نرم مانند هندوانه، انگور، گوجه‌فرنگی و خیار می‌باشد و سرعت زیاد برای آب‌گیری میوه‌های سفت مانند سیب، هویج و چغندر است

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/b2eb35a3-ed77-4661-a128-0efdc001cd38″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


آبمیوه گیری متئو مدل MPJ-50، در رنگبندی‌های زیبا و طراحی جذاب به بازار عرضه شده است. بدنه دستگاه از پلاستیک با کیفیت ساخته شده و قسمت بالای دستگاه به صورت نیمه شفاف است به طوریکه می‌توانید بدون باز کردن در دستگاه بر روند کار نظارت داشته باشید. آبمیوه گیری متئو مدل MPJ-50 در دو سرعت قابل تنظیم است، سرعت کند برای میوه‌های نرم و سرعت تند برای میوه‌های سفت. علاوه بر قابلیت کارکرد در این دو سطح، دستگاه عملکرد پالسی یا لحظه‌ای نیز دارد. قطر دهانه آبمیوه گیری ۸.۴ سانتی‌متر بوده و به گونه‌ای است که دیگر نیازی نیست میوه‌ها را به قطعات کوچکتر خرد کنید. این آبمیوه گیری علاوه بر کیفیت ساخت بالا از ایمنی خوبی برخوردار است و قسمت درپوش به کمک سوئیچ‌های ایمنی در دو طرف به قسمت اصلی بدنه قفل می‌شود.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۳۳۹×۲۲۹×۴۲۹ میلی‌متر
 • وزن: ۵ کیلوگرم
 • نوع آبمیوه گیری: برقی
 • کارکرد: تک کاره
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • مخزن آبمیوه گیری: ندارد
 • مخلوط کن: ندارد
 • آسیاب: ندارد
 • مخزن تفاله: دارد
 • توضیحات مخزن تفاله: ۱.۷ لیتر
 • جنس تیغه (صافی): استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت: دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت: ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی: ۸۴ میلی‌متر
 • سیستم ضد چکه: دارد
 • توان مصرفی: ۵۰۰ وات
 • سوئیچ ایمنی: دارد

[/wpsm_list]

سایر مشخصات و قابلیت‌ها:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • موتور AC
 • دارای عملکرد لحظه‌ای
 • سیستم استخراج میوه گریز از مرکز
 • سیستم محافظت از موتور در برابر گرمای بیش از حد

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

آبمیوه گیری براون مدل SJ3000

https://affstat.adro.co/click/f7599da3-b2f5-4b12-974a-da5d741b9f32

این آبمیوه گیری دارای تیغه‌ی استیل به همراه صافی از همین جنس است که باعث می‌شود تا میوه‌ها آبگیری شده و تفاله آن‌ها به مخزن مربوطه منتقل شوند.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/f7599da3-b2f5-4b12-974a-da5d741b9f32″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


آشپزخانه شما دارای هارمونی رنگ سفید است و به دنبال دستگاه آبمیوه‌ گیری هستید که هم کارایی خوب و با کیفیت داشته باشد هم زیبا وسفید رنگ باشد تا با فضای آشپزخانه شما ست شود، آبمیوه گیری براون مدل SJ3000 را به شما پیشنهاد می‌دهیم. محصولی ساده و در عین حال زیبا و سفید رنگ از جنس پلاستیک مقاوم و با کیفیت است. این آبمیوه گیری تک سرعته بوده و دارای دو مخزن آبمیوه و مخزن تفاله است. یک سینی نگهدارنده میوه دارد که روی ورودی دستگاه نصب می‌شود. تمام قطعات جانبی دستگاه جدا شده و قابل شستشو هستند و پس از تمیز کردن در محفظه پشتی دستگاه جای می‌گیرند، بنابراین کمترین جای ممکن را اشغال می‌کند.
نقاط قوت:
· طراحی زیبا
· کیفیت خوب ساخت

نقاط ضعف:
· تک سرعته

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۲۵۹×۲۳۸×۱۶۰ میلی‌متر
 • وزن: ۲.۸۵ کیلوگرم
 • نوع آبمیوه گیری: برقی
 • کارکرد: تک کاره
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • مخزن آبمیوه گیری: دارد
 • گنجایش مخزن آبمیوه گیری: ۰.۵ لیتر
 • مخلوط کن: ندارد
 • آسیاب: ندارد
 • مخزن تفاله: دارد
 • توضیحات مخزن تفاله: دارای حجم ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی): استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت: ندارد
 • تعداد تنظیمات سرعت: ۱ سرعته
 • سایز دهانه ورودی: ۷۵ میلی‌متر
 • سیستم ضد چکه: ندارد
 • توان مصرفی: ۶۰۰ وات
 • سوئیچ ایمنی: ندارد
 • طول سیم برق: ۱ متر
 • پایه ضد لغزش: دارد

[/wpsm_list]

سایر مشخصات و قابلیت‌ها:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • دارای سینی نگهداری تکه‌های میوه
 • دارای محل نگهداری سیم برق
 • طراحی مناسب برای فضای کم

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

آبمیوه گیری ویداس مدل VIR-3615

آبمیوه گیری ویداس مدل VIR-3615

این آبمیوه گیری در حالت چهار کاره ( دارای خرد کن ، آسیاب ، مخلوط کن شیشه پیرکس) با بدنه‌ی استیل، مخزن تفاله و تیغه‌ی استیل ضد‌زنگ و دارای صفحه کلید تاچ ساخته‌شده است.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/3a8a9a03-8fd4-4bc9-9a57-a5f30e936e7c” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


آبمیوه گیری ویداس مدل VIR-3615، دستگاهی ۴ کاره با کارایی‌های آبمیوه گیری، مخلوط کن، آسیاب و خردکن است. این دستگاه با بدنه‌ای از جنس استیل ضد زنگ بسیار خوش ساخت و با کیفیت بوده و طراحی زیبای آن بسیار چشمگیر است. از ویژگی‌هایی که این آبمیوه گیری را به دستگاهی مدرن و بروز تبدیل کرده داشتن صفحه کلید لمسی است. قابلیت تنظیم سرعت، سیستم ضد چکه، دهانه ضد زنگ، بدنه یکپارچه استیل، فیلتر قابل شستشو و قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی از ویژگی‌های دیگر آبمیوه گیری ویداس مدل VIR-3615 است.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۴۴۰×۲۲۰×۳۱۰ میلی‌متر
 • وزن: ۴.۵ کیلوگرم
 • نوع آبمیوه گیری: برقی
 • کارکرد: چهار کاره
 • جنس بدنه: استیل
 • مخزن آبمیوه گیری: دارد
 • گنجایش مخزن آبمیوه گیری: ۱ لیتر
 • مخلوط کن: دارد
 • جنس پارچ مخلوط کن: شیشه پیرکس
 • آسیاب: دارد
 • مخزن تفاله: دارد
 • جنس تیغه (صافی): استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت: دارد
 • نمایشگر: دارد
 • سیستم ضد چکه: دارد
 • توان مصرفی: ۱۰۰۰ وات
 • سوئیچ ایمنی: دارد
 • طول سیم برق: ۱ متر
 • پایه ضد لغزش: دارد

[/wpsm_list]

سایر مشخصات و قابلیت‌ها:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • دارای موتور با سیم ۱۰۰% مسی با کیفیت
 • پارچ شیشه‌ای ۱.۷ لیتری

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

آبمیوه گیری میگل مدل GPJS 800

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/5fd0fe26-ae27-4d71-932f-3bbdc073b1b3″ icon=”link” class=”” border_radius=”3″ target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]

آبمیوه گیری میگل مدل GPJS 800 محصولی بسیار زیبا با طراحی جذاب و مدرن است. جنس بدنه استیل ضد زنگ بوده و دارای دو مخزن برای آب میوه و مخزن تفاله است. مخزن جمع آوری آب میوه ۱ لیتر و مخزن تفاله ۲ لیتر گنجایش دارد. از آنجا که مخزن تفاله ظرفیت بالایی دارد نیازی نیست به دفعات زیاد خالی شود و این کار را راحت‌تر می‌کند. این آبمیوه گیری دارای صفحه کنترل لمسی است که ظاهر آن را زیباتر کرده است. از دیگر ویژگی‌های این دستگاه طراحی جدید صافی آبگیری است که باعث شده است آب میوه کاملا زلال و صاف در اختیار شما قرار بگیرد.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″ darklink=”1″]

 • ابعاد: ۴۴۰×۲۳۰×۳۹۰ میلی‌متر
 • وزن: ۵.۸ کیلوگرم
 • نوع آبمیوه گیری: برقی
 • جنس بدنه: استیل ضد زنگ
 • مخزن آبمیوه گیری: دارد
 • گنجایش مخزن آبمیوه گیری: ۱ لیتر
 • مخلوط کن: ندارد
 • آسیاب: ندارد
 • مخزن تفاله: دارد
 • توضیحات مخزن تفاله: ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی): استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت: دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت: ۴ سرعته
 • سایز دهانه ورودی: ۸۵ میلی‌متر
 • نمایشگر: دارد
 • سیستم ضد چکه: دارد
 • توان مصرفی: ۸۰۰ وات
 • سوئیچ ایمنی: دارد
 • طول سیم برق: ۱.۳ متر
 • پایه ضد لغزش: دارد

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

آبمیوه گیری گوسونیک مدل ۵۰۶

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/54e91720-0245-4778-96c1-89ca186457b1″ icon=”link” class=”” border_radius=”3″ target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]

آبمیوه گیری گوسونیک مدل ۵۰۶، محصولی چند کاره است که علاوه بر آبمیوه گیری، کاربرد مخلوط کن،‌خردکن و آسیاب نیز دارد. پارچ مخلوط کن این محصول از جنس شیشه بوده و دارای ظرفیت ۱.۵ لیتر است. آبمیوه گیری با توان ۸۰۰ وات، دارای قدرت بالایی در آبگیری انواع میوه و سبزیجات دارد. یک صفحه نمایش دیجیتالی بر روی دستگاه قرار دارد که تنظیمات سرعت و دیگر عملکرد‌ها را می‌توان از طریق آن انجام داد. سیستم ضد چکه، سوئیچ ایمنی، پایه‌های ضد لغزش و عملکرد پالس از جمله قابلیت‌های آبمیوه گیری گوسونیک مدل ۵۰۶ است.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″ darklink=”1″]

 • ابعاد: ۴۰۰×۱۷۰×۲۸۰ میلی‌متر
 • وزن: ۷ کیلوگرم
 • نوع آبمیوه گیری: برقی
 • کارکرد: چهار کاره
 • مخزن آبمیوه گیری: دارد
 • گنجایش مخزن آبمیوه گیری: ۱ لیتر
 • مخلوط کن: دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن: ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن: شیشه
 • آسیاب: دارد
 • مخزن تفاله: دارد
 • توضیحات مخزن تفاله: دارای حجم ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی): استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت: دارد
 • سیستم ضد چکه: دارد
 • توان مصرفی: ۸۰۰ وات
 • سوئیچ ایمنی: دارد
 • طول سیم برق: ۱.۱ متر
 • پایه ضد لغزش: دارد

[/wpsm_list]

سایر مشخصات و قابلیت‌ها:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″ darklink=”1″]

 • دارای صفحه نمایش دیجیتالی بزرگ
 • دارای عملکرد پالس

[/wpsm_list]

در این مقاله به معرفی معیارها و فاکتورهایی پرداختیم که می‌توانند به عنوان راهنمای خرید آبمیوه گیری مورد استفاده قرار بگیرند. یکی از مهمترین این معیارها توان یا قدرت موتور دستگاه است. همانطور که می‌دانید هر چقدر قدرت موتور یک دستگاه بیشتر باشد در زمان کوتاه‌تر و با کیفیت بهتری می‌تواند برای شما آبمیوه آماده کند. شما از بین دستگاه آبمیوه گیری و دستگاه چند کاره دارای آبمیوه گیری، کدامیک را ترجیح می‌دهید؟

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

   اگر سوالی دارید همین‌جا بپرسید!