رفتن به نوار ابزار

راهنمای خرید اتو مو

لذت داشتن موهایی صاف و زیبا

کسانی که دارای موهای فر و موج‌دار هستند، دوست دارند با صاف کردن موهایشان یک تغییر هر چند کوتاه را تجربه کنند. اتو مو دستگاهی است که به وسیله آن می‌توانید موها را صاف و لخت کنید. موهای صاف همیشه جذاب بوده و یک مدل موی بسیار زیبا است که با همه استایلی تناسب دارد. از آنجا که اتو مو به سبب حرارت و ارتباط مستقیمی که با مو دارد ممکن است باعث آسیب مو شود بنابراین در خرید اتو مو مناسب بایستی دقت لازم را به عمل بیاورید و بتوانید بهترین و با کیفیت‌ترین اتو مو را خریداری نمایید که نتیجه دلخواه را بدون ایجاد مشکلی برای شما به ارمغان بیاورد.
برای خرید بهترین اتو مو بهتر است محصولاتی را خریداری نمایید که جزو بهترین برندهای اتو مو هستند زیرا این برندها محصولات باکیفیتی را روانه بازار می‌کنند و بهترین کارایی با طول عمر بالا را دارند، بنابراین ارزش هزینه کردن را دارند و تا سال‌ها می‌توانید از آن استفاده کنید اما اگر اتو مویی ارزان انتخاب کنید بعد از مدتی به علت نداشتن کارایی لازم و یا خرابی مجبور به عوض کردن آن می‌شوید.


اصلی‌ترین کار اتو مو صاف کردن مو است، اما می‌توان با این دستگاه موها را به صورت فر و یا حالت‌دار دربیاورید که بسیار نیز زیبا می‌شود و حتی بسیاری به جای استفاده از دستگاه‌ فر کننده مو از اتو مو برای فر کردن موهای خود استفاده می‌کنند، البته این کار به تبحر و تمرین نیاز داشته و روش مخصوص به خود را دارد.

انواع اتو مو

اتو مو براساس جنس صفحه به انواع مختلفی تقسیم بندی می‌شود، انواع اتو مو از نظر جنس صفحه یا کفی عبارتند از:
اتو مو فلزی (معمولی)
اتو مو سرامیکی
اتو مو تورمالین
اتو مو تیتانیومی
اتو مو کراتینه
اتو مو آیونیک

 • اتو مو فلزی

اتو مو فلزی از ابتدایی‌ترین نوع اتو مو هستند و جنس صفحه آن‌ از فلز تشکیل شده است. به علت اینکه این نوع اتو مو نسبت به بقیه اتو موها ممکن است آسیب بیشتری به مو وارد کند امروزه کمتر از آن استفاده می‌شود و برای افرادی مناسب است که از اتو مو گهگاهی و با فاصله زمانی زیاد استفاده می‌کنند. اتو موهای فلزی یا معمولی فاقد تنظیم درجه حرارت هستند و حرارت آن‌ها در سه حالت کم، متوسط و زیاد تنطیم می‌شوند.

 • اتو مو سرامیکی

اتو مو سرامیکی به واسطه پخش یکنواخت حرارت در سرتاسر صفحه به مو کمتر آسیب وارد می‌کند و اگر نکات مراقبتی از مو را رعایت کنید موها را به خوبی و بدون اینکه دچار سوختگی شوند صاف می‌کند. این نوع اتو مو با توجه به کیفیت خوبی که دارد از قیمت مناسبی نیز برخوردار است که طرفداران زیادی دارد و جزو پرفروش‌ترین اتو مو بازار محسوب می‌شوند. اتو موهای سرامیکی از قابلیت‌های دیگر نظیر تنظیم درجه حرارت نیز برخوردارند که برای انواع موها از جمله موهای نازک و آسیب پذیر و یا موهای ضخیم و پرپشت مناسب هستند.

 • اتو مو تورمالین

در ساخت اتو مو تورمالین، روی صفحه اتو مو را (معمولاً صفحه سرامیکی) با پودر تورمالین روکش می‌کنند. تورمالین سنگی قیمتی است و زمانی که در اتو مو استفاده می‌شود باعث به تدریج گرم شدن صفحه اتو مو می‌شود و همچنین حرارت را در خود نگه می‌دارد و آن را به صورت یکنواخت به مو منتقل می‌کند. اثر دیگری که اتو موی تورمالین دارد این است که یون‌های منفی تولید می‌کند. این یون‌ها اثر یون‌های مثبت موهای آسیب دیده را خنثی می‌کند و باعث کاهش الکتریسیته ساکن موها می‌شود در نتیجه وز موها را از بین می‌برد و موها را صاف و لخت می‌کند. اتو مو تورمالین برای موهای آسیب دیده و وز بسیار مناسب است و با حفظ رطوبت طبیعی مو، آن‌ را صاف و درخشان می‌کند.

 • اتو مو تیتانیومی

از جمله خاصیت‌های فلز تیتانیوم رسانش گرمایی بالای آن است. استفاده از این فلز در اتو مو باعث می‌شود که اتو مو تیتانیومی نسبت به سایر اتو موها سریع‌تر گرم شوند. از آنجا که این نوع اتو موها به سرعت داغ می‌شوند و گرما را حفظ می‌کنند پیشنهاد می‌شود در سالن‌های زیبایی و توسط افراد حرفه‌ای استفاده شود زیرا چنانچه عکس‌العمل سریع با این اتو مو نداشته باشید موهایتان دچار سوختگی و آسیب می‌شوند. هرگز موهای نازک و آسیب دیده را با اتو مو تیتانیومی اتو نکنید، این اتو موها برای موهای پرپشت و ضخیم مناسب هستند.

 • اتو مو کراتینه

کراتین پروتئینی است که به طور طبیعی در ساختمان مو وجود دارد و باعث نرمی و صافی مو می‌شود. در اتو مو کراتینه، کفی سرامیکی اتو مو به صفحات تزریق کراتین مجهز شده‌اند. از آنجا که کراتین سبب حفظ رطوبت، تغذیه و نرم کنندگی قوی مو می‌شود، بنابراین اتو مو کراتینه برای طولانی مدت موهای شما را احیا، صاف، نرم و براق می‌کند.

 • اتو مو آیونیک

اتو مو آیونیک از خشک شدن مو و از دست رفتن رطوبت مو جلوگیری می‌کند، پس برای افرادی با موهای خشک بسیار مناسب است. چنانچه موهایتان خشک، وز و مستعد موخوره است؛ برای حفظ و بازگرداندن رطوبت مو تنها از اتو مو آیونیک استفاده کنید تا مشکل خشکی موهایتان بیشتر نشود.

حال که با انواع اتو مو از نظر جنس صفحه (کفی) آشنا شدید،‌ لازم است دیگر ویژگی‌ها و قابلیت‌های اتو مو را بشناسید چرا که این ویژگی‌ها در خرید اتو موی خوب بسیار به شما کمک خواهند کرد.

پهنای صفحه اتو مو

اتو موها از نظر پهنای صفحه دارای اندازه‌های مختلف هستند. صفحه اتو موها در سه اندازه باریک، متوسط و پهن دسته بندی می‌شوند. اینکه کدام نوع اتو مو را انتخاب کنید به موهای شما بستگی دارد. اگر موهای پرپشت و بلندی دارید اتو موهایی با صفحه پهن مناسب هستند و افراد با موهای نازک و کوتاه بایستی از اتو موهای با صفحه باریک استفاده کنند. اتو مو با صفحه باریک برای صاف کردن موی آقایان نیز کاربرد دارد.

قابلیت تنظیم درجه حرارت

در هنگام خرید اتو مو به این نکته توجه داشته باشید که محصول قابلیت تنظیم درجه حرارت را داشته باشد زیرا فاکتور بسیار مهمی تلقی می‌شود و به وسیله آن می‌توانید دمای اتو مو را بر روی درجه مورد دلخواهتان تنظیم کرده و از آسیب به موهایتان جلوگیری کنید. مسلماً هر چه دمای بالاتری را انتخاب کنیم موها سریع‌تر و بهتر صاف خواهند شد اما در نظر داشته باشید که آسیب آن نیز بیشتر می‌شود بنابراین در مواقع خاص از بیشینه دمای اتو مو استفاده کنید. همچنین افرادی که دارای موهای حساس و نازک هستند می‌توانند با تنظیم درجه حرارت پایین بدون اینکه برای موهایشان مشکلی پیش بیاید، موها را صاف کنند و از آن لذت ببرند. برای موهای نرمال و بدون آسیب دیدگی، دمای ۱۸۰ درجه سانتی‌گراد می‌تواند دمای مطلوب و مناسبی باشد.

فناوری تولید یون

این فناوری در ساخت اتو مو، سشوار، دستگاه‌ فر کننده مو و سایر وسایل برقی مرتبط با مو استفاده می‌شود. اتو موهایی با قابلیت تولید یون به این صورت عمل می‌کنند که یون‌های منفی را تولید کرده و این یون‌ها منفی با یون‌های مثبت مو (عامل وز شدن مو) متعادل شده و الکتریسیته ساکن مو را خنثی می‌کنند و از وز شدن موها جلوگیری می‌کند. فناوری تولید یون در اتو مو باعث صاف شدن مو و حفظ طراوت، شادابی، رطوبت مو با کمترین آسیب می‌شود.

شکل صفحه اتو مو

صفحات اتو مو دارای دو نوع لبه هستند: لبه گرد، لبه تیز و صاف. اتو مو لبه گرد دارای دو کارایی صاف کردن و حالت دادن موها است و اتو مو لبه تیز بیشتر باعث صاف شدن موها می‌شود.

قابلیت خاموش شدن خودکار

همانند دیگر وسایل برقی، اتو مو نیز برای ایمنی بیشتر اگر از قابلیت خاموش شدن خودکار بهره ببرد بسیار بهتر و ارزشمند تر خواهد بود. این قابلیت باعث می‌شود که چنانچه شما فراموش کنید اتو مو را خاموش کنید بعد از مدت زمان خاصی به طور اتوماتیک خاموش می شود و از بروز حوادث احتمالی جلوگیری می‌کند.

صفحه نمایشگر

برخی از اتو موها دارای صفحه نمایشگر هستند که به وسیله آن اطلاعات مربوط به ویژگی‌های اتو مو از جمله دما را برای راحتی کاربر به نمایش می‌گذارد.

محل اتصال سیم برق

از ویژگی‌های دیگری که هنگام خرید اتو مو باید به آن توجه کنید محل اتصال سیم برق به دستگاه است. این اتصال بایستی محکم باشد و اگر از قابلیت چرخش ۳۶۰ برخوردار باشد بسیار بهتر خواهد بود و استفاده از اتو مو را برای شما راحت‌تر می‌کند.

طول سیم اتو مو

هر چه طول سیم اتو مو بلندتر باشد بهتر است، زیرا ممکن است با پریز فاصله داشته باشید و بلندی سیم اتو به کمک شما می‌آید. همچنین بلند بودن سیم اتو مو باعث راحتی شما در هنگام استفاده از اتو مو می‌شود.

راهنمای خرید اتو مو

زمانی که قصد خرید اتو مو دارید اولین قدم شناخت از بافت و جنس موهایتان است. پس از آن می‌توانید بهترین و مناسب‌ترین اتو مو را خریداری نمایید. افراد داری جنس موهای مختلفی هستند برخی موهای ضخیم و پر پشتی دارند، برخی موهای نازک، موها ممکن است کوتاه یا بلند باشد، بعضی خانم‌ها موهایشان بسیار حساس است و یا ممکن است بر اثر رنگ و دکلره موهای آسیب دیده داشته باشند، همه این موارد و حتی جنسیت افراد اینکه خانم و یا آقا باشید نیز در انتخاب اتو مو نقش دارند. به اختصار و با توجه به انواع اتو موها از نظر جنس صفحه اتو مو، محصول مناسب برای هر نوع مویی را به شما ارائه می‌دهیم:

موهای پرپشت و فر، ضخیم و بلند

افراد با این نوع موها می‌توانند از اتو موهای سرامیکی با صفحه پهن استفاده کنند. همچنین اگر در کار با اتو مو حرفه‌ای هستید، می‌توانید از اتو مو تیتانیومی برای موهای ضخیم و بلند خود استفاده کنید اما مراقب زمان نگهداری اتو مو روی موهایتان باشید تا دچار سوختگی نشوند زیرا این اتو موها گرمای زیادی دارند. هر چه مو فرتر و ضخیم‌تر باشد می‌توانید از دمای بالاتری برای صاف کردن موها استفاده کنید اما نکات مراقبتی از مو را نیز رعایت کنید تا مو بر اثر حرارت آسیب نبیند.

موهای نازک و حساس

اتو موهای سرامیکی با صفحه باریک برای موهای نازک مناسب هستند، چنانچه علاوه بر نازک بودن دارای موهای آسیب دیده و با وز هستید، اتو مو تورمالین نیز برای شما گزینه خوبی است.

موهای رنگ شده و آسیب دیده

برای موهای رنگ شده و آسیب دیده اتو موهای تورمالین و اتو موهای کراتینه بسیار مناسب هستند.

موهای خشک

چنانچه موهایتان خشک و دچار موخوره است و رطوبت طبیعی خود را از دست داده است، اتو مو آیونیک را امتحان کنید.

اتو مو مناسب آقایان

از آنجا که آقایان موی کوتاه‌تری دارند بنابراین بهترین اتو مو برای استفاده آقایان اتو موهای سرامیکی با صفحات بسیار باریک هستند.

معرفی بهترین اتو موهای موجود در بازار

[wpsm_toplist]

اتو مو رمینگتون مدل S9500 Pearl

اتو مو رمینگتون مدل S9500 Pearl

دارای پوشش سرامیکی پیشرفته با پوششی کامل از مروارید اصل

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/33bb7e0f-e17d-47f8-93ab-5385a4c58a62″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


اتو مو رمینگتون مدل S9500 Pearl، محصولی با کیفیت و خوش ساخت است. این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن یعنی ۱۰ ثانیه گرم و آماده استفاده می‌شود. زمان گرم شدن با به صدا درآمدن بوق هشدار به کاربر اطلاع رسانی می‌شود. دمای این اتو مو در ۵ دمای مختلف قابل تنظیم است که توسط دکمه‌هایی که در کنار دستگاه قرار دارد انجام می‌شود. اتو مو رمینگتون مدل S8590 با داشتن صفحات سرامیکی و باریک بهترین گزینه برای صاف کردن موهای کوتاه و نازک است.

مشخصات محصول
جنس صفحات: سرامیک پیشرفته
نوع صفحات: باریک
مدت زمان گرم شدن: ۱۰ ثانیه
بیشینه‌ی دما: ۲۲۰  تا ۲۴۰ درجه سانتی‌گراد
فن‌آوری تولید یون: خیر
سیستم خاموشی خودکار: بله
خاموشی خودکار پس از: ۶۰ دقیقه
دکمه روشن/ خاموش: بله
سیستم ایمنی قفل دما: بله
قابلیت تنظیم دما: بله
قابل تنظیم در: ۵ دما
صفحه نمایشگر: خیر
سیم گردان: بله
طول سیم: ۳ متر
لوازم جانبی: کیف ۱۰۰% ضد حرارت

سایر ویژگی‌ها:

دارای تکنولوژی مخصوص برای رسیدن به بالاترین درجه حرارت در سریعترین زمان

دارای عملکرد تقویت کننده توربو
صفحات سرامیک حرفه‌ای دارای خاصیت کراتین کردن مو
دارای حسگر حرارتی جهت تنظیم دمای مطلوب

بازگشت به منو ↑

اتوی مو رمینگتون مدل S8598

اتوی مو رمینگتون مدل S8598

صفحات سرامیک حرفه ای دارای خاصیت کراتین کردن مو

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/9d9e0a20-611e-4664-b78c-36d7232ce7fb” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


اتو مو رمینگتون مدل S8598، بدون آسیب به موها می‌تواند ۵ برابر بیشتر نسبت به رقبای خود موها را صاف و لخت کند.  اتو مو رمینگتون مدل S8598 دارای سیستم PRO+ است که حرارت اتو مو را در یک دمای خاص حفظ می‌کند و بدین صورت از آسیب به موها جلوگیری می‌کند.

مشخصات محصول
جنس صفحات: سرامیک
نوع صفحات: ۱۱۰ میلی متری
مدت زمان گرم شدن: ۱۵ ثانیه
گستره‌ی دما: ۱۵۰ تا ۲۳۰ درجه سانتی‌گراد
بیشینه‌ی دما: ۲۳۰ درجه سانتی‌گراد
دکمه‌ی روشن/ خاموش: بله
سیستم ایمنی قفل دما: بله
قابلیت تنظیم دما: بله
قابل تنظیم در: ۵ دما
صفحه نمایشگر: بله
سیم گردان: بله
طول سیم: ۳ متر
لوازم جانبی: کیف نگهداری ضد حرارت

سایر ویژگی‌ها:

دارای صفحات سرامیکی
۵ برابر صافی بیشتر
حفظ ماندگاری حالت مو

بازگشت به منو ↑

اتو مو فیلیپس مدل HP8324/00

اتو مو فیلیپس مدل HP8324/00

ولتاژ متغیر دستگاه از ۱۱۰ تا ۲۴۰ ولت، استفاده از آن را در سفرهای خارج از کشور ممکن می‌کند

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/fa1df781-8e30-4619-b07d-a3bdeac5a7b5″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


اتو مو فیلیپس مدل HP8324/00، دارای فناوری تولید یون بوده و از موها در برابر حرارت محافظت می‌کند. صفحات سرامیکی، قابلیت تنظیم دما، قابلیت خاموشی خودکار از دیگر ویژگی‌های این محصول است.

مشخصات محصول
جنس صفحات: سرامیک
مدت زمان گرم شدن: ۶۰ ثانیه
گستره‌ی دما: ۲۲۰ تا ۲۴۰ درجه سانتی‌گراد
بیشینه‌ی دما: ۲۲۰ درجه سانتی‌گراد
فن‌آوری تولید یون: بله
سیستم خاموشی خودکار: بله
خاموشی خودکار پس از: ۶۰ دقیقه
دکمه روشن/ خاموش: بله
سیستم ایمنی قفل دما: خیر
قابلیت تنظیم دما: بله
صفحه نمایشگر: خیر
سیم گردان: بله
طول سیم: ۱.۸ متر
سایر ویژگی‌ها:
دارای قفل صفحات
۶ دمای قابل تنظیم

بازگشت به منو ↑

اتو مو براون مدل ES2 MN

اتو مو براون مدل ES2 MN

جنس صفحات اتو مو معمولا از استیل یا سرامیک است. اما باید گفت صفحه‌های سرامیکی برای سلامتی مو مناسب‌تر هستند زیرا الکتریسیته را انتقال نمی‌دهند و در برابر گرما مقاومت دارند

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/104b2f73-b562-4291-8001-b860c4fcc35c” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


اتو مو براون مدل ES2 MN،‌ با داشتن صفحاتی از جنس سرامیک گرما را به طور یکنواخت به کل سطح مو می‌رساند و با تولید یون از ایجاد الکتریسیته ساکن جلوگیری می‌کند و وز موها را برطرف کرده و سبب صافی موها می‌شود. این محصول به منظور ایمنی بیشتر از سیستم خاموشی خودکار برخوردار است و چنانچه ۳۰ دقیقه از دستگاه استفاده نشود به طور خودکار خاموش می‌شود تا از بروز حوادث احتمالی نظیر آتش سوزی جلوگیری شود.

مشخصات محصول
جنس صفحات: سرامیک
نوع صفحات: باریک
مدت زمان گرم شدن: ۳۰ ثانیه
گستره‌ی دما: ۲۰۰ تا ۲۲۰ درجه سانتی‌گراد
بیشینه‌ی دما: ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد
فن‌آوری تولید یون: بله
سیستم خاموشی خودکار: بله
خاموشی خودکار پس از: ۳۰ دقیقه
دکمه روشن/ خاموش: بله
قابلیت تنظیم دما: بله
صفحه نمایشگر: بله
نوع نمایشگر: LCD
سیم گردان: بله
سایر ویژگی‌ها: وزن ۵۴۴ گرم

بازگشت به منو ↑

اتو مو بابیلیس مدل ST286PE

اتو مو بابیلیس مدل ST286PE

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/9313e28d-8b93-4911-ba31-a587f8911ba4″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


مشخصات محصول

 • جنس صفحات:سرامیک پیشرفته
 • نوع صفحات:متوسط
 • فن‌آوری تولید یون:بله
 • سیستم خاموشی خودکار:بله
 • قابلیت تنظیم دما:بله
 • صفحه نمایشگر:بله

بازگشت به منو ↑

اتو مو پاناسونیک EH-HV51

اتو مو پاناسونیک EH-HV51

ویژگی مثبت استفاده‌ی سرامیک در اتو مو، در دو عامل عایق الکتریسیته بودن و مقاومت داشتن در برابر گرما خلاصه می‌شود، هر چه میزان انتقال الکتریسیته کاهش یابد خطر استفاده از اتو مو نیز پایین می‌آید.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/dcf606f6-7f1e-4ffa-b070-f526f03ee0d6″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


اتو مو پاناسونیک EH-HV51، دارای ۵ سری مختلف است که حالت‌های مختلف به مو می‌دهد. این دستگاه کارایی‌هایی چون صاف کردن، ایجاد فرهای متوسط، درشت و همچنین حجیم کردن موها را نیز دارد. صفحات این محصول از سرامیک بسیار با کیفیت ساخته شده است که در برابر گرما مقاوم بوده و طول عمر بالایی دارند. اتو مو پاناسونیک EH-HV51 در ۵ دمای مختلف قابل تنظیم است و دمای اتو مو در مدت زمانی کوتاهی به دمای تنظیم شده خواهد رسید و می‌توانید کار اتو کشیدن را آغاز کنید.

مشخصات محصول
جنس صفحات: فتو سرامیک
نوع صفحات: باریک
فن‌آوری تولید یون: خیر
سیستم خاموشی خودکار: خیر
دکمه روشن/ خاموش: بله
قابلیت تنظیم دما: بله
قابل تنظیم در: ۵ دما
صفحه نمایشگر: خیر
سیم گردان: بله
طول سیم: ۱.۸ متر
سایر ویژگی‌ها:
رسیدن سریع به دمای مورد نظر
به ۵ قطعه اضافی ( سری لخت کننده، سری فر متوسط، سری فر بزرگ، سری فر خیلی بزرگ، سری حجم دهنده)
وزن: ۲۴۵ گرم
ابعاد: ۳۰×۶×۴ سانتی‌متر

بازگشت به منو ↑

اتو مو مک استایلر مدل MC-2055

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/53ceb2aa-6fb1-438c-a124-de7fd7ae3f60″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


مشخصات محصول
جنس صفحات: سرامیک
نوع صفحات: پهن
گستره‌ی دما: ۲۰۰ تا ۲۲۰ درجه سانتی‌گراد
بیشینه‌ی دما: ۲۲۰ درجه سانتی‌گراد
دکمه روشن/ خاموش: بله
قابلیت تنظیم دما: بله
صفحه نمایشگر: خیر
سیم گردان: بله

هنگام استفاده از اتو مو به چه نکاتی توجه کنیم

به صورت مداوم و همیشگی از اتو مو استفاده نکنید زیرا در طولانی مدت باعث آسیب فراوان به موها می‌شود و دلیل اصلی خشکی، موخوره و وزی مو است.
هیچوقت موهای خیس و مرطوب را اتو نکنید ابتدا خوب موها را خشک کرده سپس اتو کنید.
همیشه قبل از اتو کشیدن مو از اسپری محافظ حرارتی مو استفاده کنید.
قبل از استفاده اتو مو هرگز به موهایتان ژل، واکس مو، کرم مو، چسب مو و یا تافت نزنید.
هنگام استفاده از اتو مو از آنجا که صفحه آن داغ است مراقب باشید لبه اتو مو با پوست صورتتان و یا گوش‌هایتان برخورد نکند و دچار سوختگی نشوید.
در حین استفاده از اتو مو و زمانی که می‌خواهید آن را زمین بگذارید به دلیل داغی اتو آن را روی صفحه عایقی قرار دهید.
چنانچه موهای فر و ضخیمی دارید و می‌خواهید موهایتان سریعتر و به بهترین شکل صاف شود، هنگام اتو کشیدن موها دسته‌های نازک و باریکی از مو را جدا کنید و اتو بکشید.

با استفاده از این اطلاعات و ویژگی‌هایی که برای اتو مو معرفی کردیم حال می‌دانید که چه نوع اتو مویی مناسب شما است و همچنین دانش این را دارید که برای خرید بهترین اتو مو بایستی به چه فاکتورهایی دقت کنید.

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

   اگر سوالی دارید همین‌جا بپرسید!