رفتن به نوار ابزار

راهنمای خرید جاروبرقی

راهنمای خرید جاروبرقی و معرفی بهترین و پرفروش‌ترین جاروبرقی‌های موجود در بازار

جاروبرقی مهمترین وسیله برای نظافت منزل، هتل‌ها، کارواش، محل کار و بسیاری از مکا‌ن‌های دیگر است. انتخاب یک جاروبرقی مناسب برای منزل و یا هر مکان دیگری به عوامل زیادی بستگی دارد. ما در این مقاله ابتدا به تاریخچه‌ای مختصر از ساخت جاروبرقی اشاره کرده و انواع مختلف جاروبرقی را معرفی می‌کنیم سپس امکانات و خصوصیات جاروبرقی را بررسی کرده و همچنین نکاتی راجع به خرید جاروبرقی ذکر خواهیم کرد و در پایان به معرفی برندهای مختلف و معتبر جاروبرقی ایرانی و خارجی پرداخته و ۱۰ محصول از بهترین و پرفروش‌ترین جاروبرقی‌های موجود در بازار ایران معرفی می کنیم.

تاریخچه و اختراع جاروبرقی

همزمان با دوران انقلاب صنعتی شخصی به نام دنیل هس در سال ۱۸۶۰ بفکر ساخت دستگاهی افتاد که بتواند گرد و غبار و خاک را جمع آوری کند و نظافت سطوح را راحت‌تر کند. دستگاه نظافت آقای هس از یک برس استوانه‌ای و مجموعه‌ای از سیلندرها که جریان مکش را ایجاد می‌کرد تشکیل شده بود. به مرور و با گذشت زمان افرادی دیگر سیر تکامل این اختراع مهم را به سرانجام رسانده و اولین دستگاه جاروبرقی امروزی توسط ویلیام هنری هور در سال ۱۹۲۶ طراحی شد.
در طی صد سال گذشته جارو برقی های مختلفی تولید شده‌اند که همه آنها بر اساس اصول مشابه کار می کنند اما با مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی، توسعه جاروبرقی‌ها به مرحله‌ای رسیده است که انتخاب یک جاروبرقی از بین این همه محصول با کیفیت کار دشواری بنظر می رسد.

جاروبرقی‌ها بر اساس کاربرد و همچنین محیط استفاده از آنها به ۳ دسته زیر تقسیم بندی می‌شوند:

 1. جاروبرقی صنعتی
 2. جاروبرقی نیمه صنعتی
 3. جارو برقی خانگی
 • جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی همان طور که از اسم آن پیداست برای نظافت در مکان‌های صنعتی، کارخانه‌ها،کارگاه‌های تولیدی، مکان‌های تجاری و … کاربرد دارند. این جاروبرقی‌ها نسبت به جاروبرقی‌های خانگی بسیار پرقدرت‌تر بوده و برای مکان‌هایی طراحی شده اند که نوع آلودگی و زباله آنها با زباله خانگی متفاوت است.

 • جاروبرقی نیمه صنعتی

این نوع جاروبرقی‌ها از موتور پرقدرتی نسبت به جاروبرقی‌های خانگی برخوردارند و گنجایش مخزن آن‌ها بیشتر است. بواسطه طراحی موتور آنها این نوع جارو برقی‌ها مدت زمان بیشتری می‌توانند روشن بمانند و در مکان‌هایی مانند هتل‌ها و کارواش‌ها بکار می‌روند.

 • جاروبرقی خانگی

این نوع جاروبرقی‌ها برای استفاده در محیط‌های خانگی طراحی شده‌اند و از قدرت کمتری نسبت به جاروبرقی‌های صنعتی و نیمه صنعتی برخوردارند. جاروبرقی‌های خانگی موجود در بازار از تنوع زیادی برخوردارند و به انواع جاروبرقی‌های کیسه‌دار یا مخزنی، ایستاده یا خوابیده، مدل‌های دستی کوچک تا جاروبرقی‌های رباتی جدید تقسیم می‌شوند که هریک از آنها مزایا و معایب خاص خودشان را دارند و در ادامه به بررسی مدل‌های ذکر شده جاروبرقی خانگی خواهیم پرداخت.

 • جاروبرقی خانگی ایستاده(عصایی)

این مدل جاروبرقی که به مدل عصایی نیز معروف است در بازار ایران و در بین مصرف کنندگان طرفدار چندانی ندارد بدون خرطومی طراحی شده و موتور، مخزن زباله و پارویی بر روی یک بدنه قرار دارد و در دو نوع سیمی و شارژی تولید شده‌اند.این نوع جارو برقی دارای مزایا و معایبی است که از مزایای آن میتوان به قدرت مانور بالای این جاروبرقی در فضای کم و جلوگیری از خم شدن بیش از حد کاربرانی که دارای مشکل کمر درد هستند اشاره کرد همچنین در بعضی مدل‌های این نوع جاروبرقی موتور آن جدا شده و قابلیت تبدیل شدن به جاروی دستی را دارد. از معایب جاروبرقی ایستاده برقی در بعضی مدل‌ها میتوان به طراحی نشدن سیم جمع کن اشاره کرد که این ضعف باعث می‌شود سیم برق را بصورت دستی جمع کرده و در محل گیره‌های خود قرار دهید ولی در نوع شارژی با دارا بودن باتری لیتیومی قابل شارژ این مشکل رفع شده است. از دیگر معایب این نوع جاروبرقی میتوان به ظرفیت محدود مخزن آن اشاره کرد که دفعات خالی کردن مخزن و شستن آن بالا می‌رود.

 • جاروبرقی خانگی خوابیده

جاروبرقی خانگی خوابیده مرسوم‌ترین جاروبرقی موجود در خانه‌هاست که مخزن، موتور، فیلتر و سیستم برق و سیم آن در یک محفظه قرار گرفته و با خرطومی به لوله تلسکوپی و در نهایت به سری مکنده متصل می‌شود. این نوع جاروبرقی متداول‌ترین جاروبرقی موجود در خانه‌های ایران است و طرفداران زیادی دارد.
این نوع جاروبرقی بر اساس مخزن آن به دو نوع کیسه دار و بدون کیسه( سطلی مخزنی) تقسیم می‌شوند که هر کدام از آنها دارای مزایا و معایبی هستند.
جارو برقی کیسه دار همانطور که از اسم آن پیداست بجای مخزن دارای کیسه‌هاییست که زباله و گرد و غبار بعد از مکش درون این کیسه جمع می‌شود. جنس این کیسه از پارچه، پلیمر و یا کاغذ تشکیل شده و بسته به سلیقه مصرف کننده از هر نوع از این کیسه‌ها میتوان استفاده کرد. کیسه پارچه‌ای بصورت دائمی قابل استفاده هستند و بعد از پر شدن قابل تخلیه و شستشو هستند اما پیشنهاد ما اینست که از کیسه‌های کاغذی و یکبار مصرف جهت رعایت بهداشت مخصوصا در افرادی که به گرد و خاک آلرژی دارند استفاده شود و بعد از هربار پرشدن کیسه نسبت به تعویض آن اقدام نمایند.
جارو برقی بدون کیسه یا سطلی بجای کیسه دارای یک مخزن معمولا شفاف برای ذخیره زباله و گرد و خاک است که این شفافیت به کاربر این امکان را می‌دهد که از پر بودن یا خالی بودن مخزن اطمینان حاصل نماید. در مدلهای پیشرفته تر این نوع جارو برقی مخزن آن قابلیت فشرده کردن گرد و خاک و زباله را دارد که این مزیت تخلیه مخزن را راحت‌تر کرده و از فشار به موتور جاروبرقی جلوگیری می کند و بازدهی جاروبرقی را بالا می‌برد.

امکانات و خصوصیات جاروبرقی‌های خانگی

با توجه به اینکه ساختار و نحوه کار اکثر جاروبرقی‌ها یکسان است آشنایی با امکانات آن‌ها در هنگام خرید شما را قادر می‌سازد که مدیریت هزینه خود را بدرستی انجام دهید. با توجه به مدل‌ها و برندهای متفاوت جاروبرقی در بازار امکانات آن‌ها با هم متفاوت است. داشتن امکانات بیشتر یک مدل یا یک برند شاید سبب برتری از مدل و برند دیگر باشد اما نیاز، سلیقه و بودجه شما معیار خرید یک جاروبرقی مناسب است و بهتر است از صرف هزینه برای امکاناتی که برای شما کارایی ندارد صرف نظر کنید و با هزینه مناسب بهترین و مناسب‌ترین جاروبرقی مورد نیاز خود را خریداری کنید.

 • لوله خرطومی

یکی از متعلقات جاروبرقی لوله خرطومی است که باید ساختاری انعطاف پذیر داشته باشد تا حرکت لوله به سمت‌های مختلف راحت باشد و در عین حال لوله تا نشود. جنس این لوله از پلاستیک بوده و بصورت چین‌دار طراحی شده اما در جاروبرقی‌های باکیفیت این لوله توسط یک پلیمر با کیفیت احاطه شده است که همین امر به طول عمر لوله اضافه می‌کند و از تا خوردگی و پاره شدن پلاستیک جلوگیری می‌کند.طول لوله خرطومی حداکثر باید دو متر باشد و بلندتر و یا کوتاه‌تر نباشد طول بیشتر از ۲ متر قدرت مکش جاروبرقی را کم کرده و طول کمتر از این مقدار راحتی کار را با جاروبرقی کاهش می‌دهد.

 • لوله های تلسکوپی

دو لوله ای که داخل هم قرار می‌گیرند و پارویی جاروبرقی را به دسته و لوله خرطومی متصل می‌کند اطلاق می‌گردد جنس این لوله از فلز بوده و اندازه آنها قابل تنظیم است بدین صورت که با فشار دادن دکمه روی لوله گیره تلسکوپی آزاد شده و دو لوله درهم میلغزند در این حالت است که میتوان لوله تلسکوپی را به اندازه دلخواه تنظیم کنید.

نقطه ی متصل شدن لوله خرطومی به بدنه جارو برقی

قطعه‌ای که لوله خرطومی را به بدنه اصلی جاروبرقی متصل می‌کند باید قابلیت جدا کردن لوله خرطومی از بدنه و همچنین قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه را داشته باشد. در اکثر جاروبرقی‌های کیسه‌ای این قابلیت وجود دارد که باعث می‌شود تعویض لوله خرطومی در هنگام خرابی به سرعت انجام گرفته و قابلیت چرخش آن سبب چرخیدن لوله خرطومی به هر سمت دلخواهی می‌شود در نتیجه کار کردن با این نوع جاروبرقی بسیار راحت است. جاروبرقی‌های مخزنی این مزیت را به دلیل نحوه ساخت و روش کارکرد آن‌ها ندارند.

دستگیره جارو برقی

یکی از قطعات مهم جاروبرقی که لوله خرطومی را به لوله تلسکوپی متصل می‌کند و باید بصورت ارگونومی طراحی شده باشد دستگیره آن است. به دلیل آنکه کنترل جاروبرقی از طریق دستگیره انجام می‌گیرد طراحی آن باید بصورتی باشد که با کمترین نیرویی که بوسیله دست به دستگیره وارد می‌شود جاروبرقی به حرکت درآید و فرایند نظافت براحتی انجام گیرد

کنترل روی دسته

یکی از امکاناتی که در راحتی کار با جاروبرقی بسیار مهم است قابلیت کنترل قدرت موتور و خاموش و روشن کردن جاروبرقی از روی دسته است که باعث می‌شود از خم و راست شدن فرد جلوگیری کند. در بسیاری از مدل‌های جاروبرقی این قابلیت‌ها بر روی بدنه اصلی قرار دارد که باعث سخت شدن کار نظافت می شود مخصوصا برای افرادی که از درد کمر رنج می‌برند و یا دارای کهولت سن هستند.

سری های جاروبرقی

سری‌های جاروبرقی قطعه‌های هستند که برای نظافت قسمت‌های خاص که پارویی برای آن قسمت‌ها قابل استفاده نیست طراحی شده‌اند. بدین صورت که با جدا کردن پارویی از لوله تلسکوپی هرکدام از این سری‌ها میتواند جایگزین شود و قسمت‌های مختلفی از جمله نظافت درزها، پرده های ضخیم، درزهای بین بالشتک های مبل و … توسط این سری ها انجام می گیرد و نظافت را بسیار راحت می‌کند.

پارویی جاروبرقی

پارویی جاروبرقی قطعه ایست که بر روی زمین قرار گرفته و کار مکش را انجام می‌دهد. در قسمت جلوی پارویی برسی قرار گرفته که با فشار دادن پدالی که بر روی پارویی قرار گرفته قابل استفاده است. این برس برای جمع کردن مو و پرز از روی فرش بکار می‌رود و مخصوصا برای کسانی که از حیوان خانگی نگهداری می‌کنند و دارای ریزش مو هستند بسیار کاربردی است. بعضی از مدل‌های جاروبرقی با بیش از یک پارویی عرضه شده‌اند و پارویی‌هایی دیگر نیز در کنار پارویی اصلی و با طرح‌های گوناگون به مشتری ارائه می‌شود.

نشانگر پر بودن مخزن جاروبرقی

در بعضی از جاروبرقی‌های کیسه‌ای یک نشانگر که معمولا بصورت خط قرمز و یا یک چراغ وجود دارد که در هنگامی که کیسه پر می‌شود با روشن شدن این نشانگر فرد به پر بودن کیسه پی می‌برد. استفاده از جاروبرقی که کیسه آن پر شده است لطمات جبران ناپذیری به موتور جاروبرقی وارد کرده و عمل نظافت نیز به درستی انجام نمی‌گیرد. این نشانگر به شما کمک می کند که به موقع از پر شده کیسه جارو برقی با خبر شوید.

 • سیم برق جاروبرقی

یکی دیگر از قطعات مهم جاروبرقی سیم یا کابل برقی آن است. طول یک سیم جاروبرقی معمولا بین ۶ تا ۹ متر است. در بعضی از مدلهای جاروبرقی خانگی طول سیم به ۱۵ متر هم می‌رسد. در هنگام خرید جاروبرقی به طول سیم توجه فرمایید اگر منزل شما بزرگ است به جاروبرقی نیاز دارید که طول سیم آن زیاد باشد. در صورت کوتاهی سیم جاروبرقی مجبور به خاموش و روشن کردن جاروبرقی به دلیل تعویض پریز برق خواهید شد که این امر باعث استهلاک بیشتر موتور جاروبرقی شده و باعث اتلاف وقت و خستگی شما می‌شود.

 • فیلتر هوا

فیلتر هوا نقش مهمی در جاروبرقی و کیفیت هوای داخل منزل دارد مخصوصا هنگامی که یکی از اعضای خانه به گرد و غبار آلرژی دارد و یا دچار بیماری تنفسی مانند آسم است. جارو برقی‌های که دارای فیلتر هوای HEPA هستند تاثیر زیادی در بهبود کیفیت هوای داخل منزل دارند. این فیلترها ذرات بسیار ریز معلق در هوا را فیلتر کرده و باعث می‌شود هوای خروجی از جارو برقی تمیزتر از هوای ورودی جاروبرقی باشد.

برای خرید جاروبرقی چه نکاتی را باید مد نظر قرار داد:

۱- نیاز مصرف کننده

اگر قصد خرید جاروبرقی را دارید مهمترین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که با توجه به نیاز خود و متناسب با محیطی که در آن زندگی می‌کنید نسبت به خرید جاروبرقی اقدام نمایید. اگر فضای خانه شما بزرگ باشد باید جاروبرقی را انتخاب کنید که از قدرت و مخزن مناسبی برخوردار باشد همچنین اگر کسانی که حیوان خانگی دارند که موی آن‌ها مرتب کف خانه می‌ریزد حتما باید یک جاروبرقی با قدرت مکندگی بالا بگیرند که برس‌های خوب و مخصوص جمع کردن مو به همراه داشته باشد.

۲- قدرت مکش

برای خرید جاروبرقی قدرت مکش آن را در نظر بگیرید و جارو برقی انتخاب کنید که قدرت مکش بالایی داشته باشد. بسیاری از افراد بر این باورند که هرچه توان موتور جاروبرقی بیشتر باشد قدرت مکش آن بالاتر است. در صورتی که قدرت مکش جاروبرقی ارتباطی با توان موتور ندارد و پارامتری جدا از توان موتور است.

۳- در دسترس بودن قطعات و خدمات پس از فروش

یکی از مشکلات جاروبرقی‌های خارجی خدمات پس از فروش محدود و کمبود قطعات آن است. سعی کنید جاروبرقی بخرید که قطعات آن در بازار موجود باشد ممکن است کمبود یک قطعه خاص باعث شود جاروبرقی شما دیگر قابل استفاده نباشد و یا مجبور باشید که از قطعه غیر اصل استفاده کنید که باعث پایین آمدن کیفیت جاروبرقی می‌شود. جاروبرقی‌های ایرانی معمولا از خدمات پس از فروش خوبی برخوردارند و قطعه اصلی آنها براحتی در بازار پیدا می‌شود که این خود یکی از مزایای بسیار مهم جاروبرقی ایرانی نسبت به جاروبرقی خارجی است.

۴- صدای جاروبرقی

یکی از فاکتورهای مهم در خرید جاروبرقی صدای آن است. بسیاری از تولیدکنندگان جاروبرقی سعی دارند با طراحی جاروبرقی‌های کم صدا سهم بیشتری را از بازار فروش در اختیار داشته باشند. در این فاکتور جاروبرقی‌های خارجی نسبت به جارو برقی های ایرانی عملکرد بهتری دارند. اگر با صدای بالای جاروبرقی مشکل دارید لازم است به میزان صدای جاروبرقی که در دفترچه راهنمای آن و بر حسب دسی بل محاسبه می‌شود توجه کنید و جاروبرقی انتخاب کنید که صدای کمتری دارد (هر چه عدد دسی بل بالاتر باشد صدای جاروبرقی بلند‌تر است) البته صدای جاروبرقی با توان موتور ارتباط مستقیم دارد و هرچه توان موتور بالاتر باشد صدای آن نیز بیشتر می‌شود.

۵- قابلیت جمع آوری مایعات

بعضی از مدلهای جاروبرقی توانایی مکش مایعات را دارند. اگر این نکته برای شما مهم است جاروبرقی انتخاب کنید که مخزن جمع آوری مایعات را داشته باشد. جاروبرقی های معمولی این توانایی را ندارند و در صورت جمع آوری مایعات ممکن است باعث ایجاد اختلال در عملکرد موتور و یا حتی سوختن آن شود.

۶- قدرت جاروبرقی

توان بالای جاروبرقی از فاکتورهای مهم خرید است. جاروبرقی‌ها دارای توان مختلفی هستند و با توجه به کاربرد، توان آن‌ها از ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات می‌تواند متغیر باشد. بهتر است از خرید جاروبرقی‌های با توان پایین اجتناب کنید و جاروبرقی خریداری کنید که توان بالایی داشته باشد. جاروبرقی‌های امروزی از قابلیت تنظیم توان موتور برای هر سطحی برخوردارند پس بهتر است جاروبرقی خریداری کنید که توان بالاتری داشته باشد و با توجه سطحی که می‌خواهید تمیز کنید و نوع زباله توان موتور را تنظیم کنید.

۷- وزن جاروبرقی

در صورتی که از جاروبرقی به صورت روزمره استفاده می‌کنید جاروبرقی خریداری کنید که وزن کمتری دارد. جاروبرقی که وزن زیادی داشته باشد باعث خستگی فرد در هنگام کار شده و عمل نظافت به امری کسل کننده تبدیل می‌شود. شرکت‌های معتبر با استفاده از مواد اولیه سبک و در عین حال محکم جاروبرقی‌هایی با کیفیت و وزن کم به بازار عرضه کرده که می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

۸- مانور پذیری

یکی از مهمترین نکاتی که در خرید جاروبرقی باید مد نظر قرار گیرد مانورپذیری جاروبرقی است. جابجایی و تغییر جهت جاروبرقی باید با کمترین نیرویی که به آن وارد شود انجام بگیرد مخصوصا در منازلی که متراژ پایین هستند و وسایل نزدیک به هم چیده می شوند این قدرت مانور پذیری بسیار مهم است. جاروبرقی که تحرک و مانورپذیری خوبی نداشته باشد کار نظافت را بسیار سخت کرده و باعث خستگی شما خواهد شد.

۹- لوازم جانبی

برندهای مختلف جاروبرقی محصولات خود را با لوازم جانبی مختلف به بازار عرضه می‌کنند. سعی کنید جاروبرقی انتخاب کنید که لوازم جانبی کامل به شما ارائه دهد این ابزار جانبی شامل سری‌ها مختلفی است که برای نظافت وسیله‌هایی مانند پرده و مبل و … بکار می رود. همچنین بعضی از مدل‌های جاروبرقی با دو پارویی به بازار عرضه شده اند.

۱۰- جاروبرقی‌های رباتیک

این جاروبرقی‌ها که با پیشرفت تکنولوژی به بازار عرضه شده‌اند کار نظافت را راحت کرده‌اند. تنها با دادن برنامه به این نوع جاروبرقی، ربات بصورت اتوماتیک از جایگاه شارژ خود خارج شده و نظافت منزل را انجام می دهد و در پایان کار به ایستگاه شارژ خود برمی‌گردد. ضعف بزرگ این نوع جاروبرقی عملکرد ضعیف آن در نظافت گوشه‌های دیوار و قیمت بالای آن است.

بهترین برندهای خارجی جاروبرقی

 • بوش
 • سامسونگ
 • ال جی
 • پاناسونیک
 • ناسا الکتریک
 • فکر
 • آ ا گ
 • فیلیپس
 • بکو
 • بیم
 • هیتاچی
 • دوو
 • فلر
 • زیمنس
 • هیوندای
 • کنوود

بهترین برندهای جاروبرقی ایرانی

 • پارس خزر
 • اسنوا
 • ساینا
 • پاکشوما
 • شهاب
 • پلار
 • صنام
 • تیوا
 • سران

۱۰ جاروبرقی برتر و پرفروش از برندهای مختلف

جاروبرقی بوش مدل BGL8GOLDIR

جاروبرقی بوش مدل BGL8GOLDIR

پارویی این مدل جاروبرقی بوش مجهز به Air Bumper است که از ایجاد خطوط سیاه روشن روی مبلمان و از ایجاد خط و خش روی سطوح جلوگیری می‌کند.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/4edd355a-947f-45d3-8b1d-c4380a9903a2″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


جاروبرقی بوش مدل BGL8GOLDIR، با توان ۲۲۰۰ وات دارای موتوری پرقدرت، کم صدا و کم مصرف است. این جاروبرقی با قابلیت Power Protect دارای ۶۰ درصد قدرت مکش بیشتر است که عملکرد عالی در تمیز کردن دارد. این جاروبرقی تمام ذرات و گرد و غبار محیط را جذب می‌کند و از پخش شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند به همین دلیل هوای خروجی آن ۹۹ درصد بدون ذرات آلرژی‌زا هستند.

از دیگر مزایای جاروبرقی بوش مدل BGL8GOLDIR داشتن پارویی مجهز به Air Bumper است که هیچگونه خط و خش رو سطوح ایجاد نمی‌کند و مانع از ایجاد خطوط سایه روشن روی مبلمان و فرش می‌شود.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۲۴۰×۳۰۷×۴۶۵ میلی‌متر
 • وزن: ۷.۵ کیلوگرم
 • نوع جاروبرقی: کیسه‌دار
 • توان مکش: ۲۲۰۰ وات
 • قدرت موتور: ۲۲۰۰ وات
 • قابلیت جذب مایعات: خیر
 • سیم جمع کن خودکار: دارد
 • کنترل روی دسته: ندارد
 • محدوده توان مصرفی: ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • قابلیت فشرده سازی زباله: ندارد
 • ترموستات موتور: ندارد
 • لوله تلسکوپی: دارد
 • فیلتر بهداشتی: دارد
 • نوع فیلتر خروجی: HEPA
 • پاکت جاروبرقی: دارد
 • توضیحات پاکت جارو برقی: از نوع G ALL به ظرفیت XXL
 • گنجایش مخزن جاروبرقی: ۵ لیتر
 • نشانگر پر بودن مخزن: بله
 • طول کابل برق: ۱۲ متر
 • محدوده طول کابل برق: ۱۰ تا ۱۵ متر
 • شعاع کارکرد: ۱۵ متر
 • محدوده میزان صدا: ۷۵- ۷۰ دسی بل
 • تعداد پارویی: ۱ عدد
 • تعداد سری: ۲ عدد
 • سری جمع آوری مو: ندارد
 • تعداد چرخ: ۴ عدد

[/wpsm_list]

سایر مشخصات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • بهره مندی از سیستم Silence Sound که دارای مواد عایق کاملا جدید است که باعث ایجاد جریان هوای بهینه و کاهش صدای تولیدی، در نتیجه عملکرد با صدای بسیار پایینی می شود.
 • سیستم Quattro Power تکنولوژی کارای بوش برای تمیزی فوق العاده با کمترین مصرف انرژی
 • سیستم Power Protect برای نهایت کارایی تمیزکنندگی، حتی زمانی که کیسه گردوغبار پر باشد
 • سیستم Air Bumper شفاف برای محافظت از مبلمان و دیوار
 • ۶۰% قدرت مکش بیشتر برای عملکرد بهتر جاروبرقی
 • قابلیت مانور بالا، با بدنه ای نرم برای حفاظت از سطوح حساس
 • کلاس عملکرد تمیزکنندگی روی سطوح سخت A
 • دارای کنترل مکش الکترونیکی
 • دارای دسته ارگونومیک
 • ویژگی های مختلف نگهداری و پارک آسان
 • کلاس مصرف انرژی A

[/wpsm_list]

اقلام همراه:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • نازل توربو
 • نازل داخلی
 • نازل شکاف
 • برس مبلمان
 • ابزار قابل تنظیم سطوح

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

جارو برقی بوش مدل BGL35MOV24

جارو برقی بوش مدل BGL35MOV24

این جاروبرقی کیسه‌دار مجهز به فیلتر هپا است و گزینه‌ای عالی برای خانواده‌هایی‌ست که حداقل یک عضوشان آلرژی دارد یا به بیماری آسم دچار است.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/4204faff-0c91-4ff1-8d78-68a0b934dbdc” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


جاروبرقی بوش مدل BGL35MOV24، از جمله با کیفیت‌ترین و مدرن‌ترین جاروبرقی‌های برند بوش است. این محصول با قدرت مکش بالا تمام ذرات و گردو غبار را جمع آوری می‌کند. از جمله مزایای این جاروبرقی بهره گیری از فیلتر HEPA است. این نوع فیلتر باعث عبور ذرات هوا می‌شوند ولی از عبور و انتشار ذرات بزرگ‌تر از ۰.۰۳ میکرون جلوگیری می‌کند.

قابلیت دیگر این جاروبرقی وجود موتور HighPower Airflow است که از انتشار گرد و غبار در محیط جلوگیری می‌کند، این دو ویژگی خاص جاروبرقی مدل BGL35MOV24 باعث شده است که برای خانه‌های مناسب باشد که افراد مبتلا به آسم یا آلرژی داشته باشند. این جاروبرقی دارای دو عدد چرخ بزرگ و یک چرخ ۳۶۰ درجه‌ای در زیر آن است که حرکت جاروبرقی را بسیار روان کرده است و به راحتی و آزادانه به همه جهت حرکت می‌کند.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۳۹۵×۳۱۸×۲۷۰ میلی‌متر
 • وزن: ۴.۶ کیلوگرم
 • نوع جاروبرقی: کیسه دار
 • قدرت موتور: ۲۴۰۰ وات
 • قابلیت جذب مایعات: خیر
 • سیم جمع کن خودکار: دارد
 • کنترل روی دسته: ندارد
 • محدوده توان مصرفی: ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • قابلیت فشرده سازی زباله: ندارد
 • ترموستات موتور: ندارد
 • لوله تلسکوپی: دارد
 • فیلتر بهداشتی: دارد
 • نوع فیلتر خروجی: HEPA
 • پاکت جاروبرقی: دارد
 • نشانگر پر بودن مخزن: بله
 • طول کابل برق: ۱۰ متر
 • محدوده طول کابل برق: ۱۰ تا ۱۵ متر
 • شعاع کارکرد: ۱۲ متر
 • تعداد پارویی: ۲ عدد
 • تعداد سری: ۳ عدد
 • سری جمع آوری مو: دارد
 • تعداد چرخ: ۳ عدد

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

جاروبرقی سامسونگ مدل QUEEN-24

جاروبرقی سامسونگ مدل QUEEN-24

این دستگاه از رده جاروبرقی‌های کیسه‌دار است و ظرفیت زیادی برای جمع‌آوری و نگهداری زباله و خاک دارد. همچنین موتور قدرتمند دستگاه از توان ۲۴۰۰ وات بهره‌مند است.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/c6873ed0-3a8a-42df-9b70-833149857c84″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


جاروبرقی سامسونگ مدل QUEEN-24، محصولی زیبا و کاربردی و در عین حال با کیفیت است. جنس بدنه این جاروبرقی از پلاستیک محکم و مقاوم ساخته شده و محصول در چند رنگ زیبا عرضه شده است. . با وجود موتور قدرتمند و با داشتن فیلتر‌ HEPA، نود و نه درصد ذرات معلق جذب می‌شوند و هوای خارج شده از جاروبرقی فاقد گرد و غبار است.

این نوع جاروبرقی از نوع جاروبرقی کیسه دار بوده و با داشتن کیسه دائمی با ظرفیت بالا، تعداد دفعات تخلیه کاهش می‌یابد، برای اینکه با پر شدن کیسه قدرت مکش در جاروبرقی کاهش نیابد شرکت سامسونگ یک فیلتر سایکلون (چرخشی) در کنار دسته جاروبرقی طراحی و تعبیه کرده است که درون این فیلتر ذرات بزرگتر و سنگین‌تر جدا می‌شوند و این راهکار باعث استفاده بهینه از فضای داخل کیسه جاروبرقی و ایجاد مکش قوی و یکنواخت می‌شود.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۲۴۰×۲۹۰×۴۲۳ میلی‌متر
 • وزن: ۶.۵ کیلوگرم
 • نوع جاروبرقی: کیسه دار
 • توان مکش: ۶۵۰ وات
 • قدرت موتور: ۲۴۰۰ وات
 • قابلیت جذب مایعات: خیر
 • سیم جمع کن خودکار: دارد
 • کنترل روی دسته: ندارد
 • محدوده توان مصرفی: ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • قابلیت فشرده سازی زباله: ندارد
 • لوله تلسکوپی: دارد
 • فیلتر بهداشتی: دارد
 • نوع فیلتر خروجی: HEPA 13
 • پاکت جاروبرقی: دارد
 • توضیحات پاکت جاروبرقی: دارای یک کیسه دائمی
 • نشانگر پر بودن مخزن: بله
 • طول کابل برق: ۷ متر
 • محدوده طول کابل برق: ۵ تا ۱۰ متر
 • شعاع کارکرد: ۱۰ متر
 • میزان صدا: ۷۵ دسی بل
 • محدوده میزان صدا: ۸۰- ۷۵ دسی بل
 • گنجایش مخزن جاروبرقی: ۴ لیتر
 • تعداد سری: ۳ عدد
 • سری جمع آوری مو: دارد
 • تعداد چرخ: ۴ عدد

[/wpsm_list]

سایر مشخصات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • توان مکش ۶۵۰ وات
 • دارای فیلتر سایکلون
 • دارای دو چرخ بزرگ و دو چرخ کوچک برای حرکت آسان‌تر

[/wpsm_list]

اقلام همراه:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • یک عدد کیسه یکبار مصرف
 • دارای سری دو طرفه

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

جارو برقی ال جی مدل VB-5220HTS

جارو برقی ال جی مدل VB-5220HTS

جارو برقی ال جی مدل VB-5220HTS،‌محصولی زیبا و خوش ساخت است.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/e9e679b2-2672-4df4-b15f-25cb1b54dc8a” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


جارو برقی ال جی مدل VB-5220HTS،‌محصولی زیبا و خوش ساخت است. این جاروبرقی جزو جاروبرقی‌های بدون کیسه قرار می‌گیرد. مخزن آن ۱.۲ لیتر ظرفیت دارد و به راحتی قابل شستشو و تمیز کردن است. طراحی جمع و جور و مناسب این محصول باعث شده است که فضای کمی را اشغال کند. ویژگی بارز این جاروبرقی سیستم مکش گردبادی آن است که ذرات گرد و غبار را از هوا جدا می‌سازد و سبب حفظ قدرت مکش جاروبرقی برای مدت زمان طولانی می‌شود.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۴۸۰×۲۸۰×۲۲۰ میلی‌متر
 • وزن: ۴.۵ کیلوگرم
 • نوع جاروبرقی: بدون کیسه
 • قدرت موتور: ۲۰۰۰ وات
 • قابلیت جذب مایعات: خیر
 • سیم جمع کن خودکار: دارد
 • کنترل روی دسته: دارد
 • محدوده توان مصرفی: ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات
 • قابلیت فشرده سازی زباله: ندارد
 • لوله تلسکوپی: دارد
 • فیلتر بهداشتی: دارد
 • نوع فیلتر خروجی: HEPA 11
 • پاکت جاروبرقی: ندارد
 • طول کابل برق: ۵ متر
 • محدوده طول کابل برق: ۵ تا ۱۰ متر
 • شعاع کارکرد: ۱۰ متر
 • میزان صدا: ۸۲ دسی بل
 • محدوده میزان صدا: ۸۰ دسی بل و بیشتر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی: ۱.۲ لیتر
 • تعداد سری: ۲ عدد
 • سری جمع آوری مو: ندارد

[/wpsm_list]

سایر مشخصات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • سیستم مکش گردبادی
 • قدرت مکش بالا
 • جاروی مخزنی با قابلیت تخلیه آسان و بهداشتی
 • طراحی جمع و جور

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG71

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG715

این دستگاه علاوه بر قدرت و زیبایی در طراحی از امکانات متعددی نیز برخوردار است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به قابلیت دمنده اشاره کرد.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/1e4a06a4-4e38-4450-97ec-e11bc9d65add” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG715، محصولی با امکانات متعدد است. این جاروبرقی علاوه بر قدرت مکش بالا، ظرفیت بالایی نیز دارد. دارای سری‌های مختلف برای جارو کردن و تمیز کردن است، اما قابلیت برتری که این مدل جاروبرقی دارد قابلیت دمنده جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG715 است. ویژگی‌ دمنده بودن این محصول به این گونه است که بعضی نقاط مانند زیر مبلمان یا کابینت‌ها به گونه‌ای است که امکان دسترسی جاروبرقی به آن مکان‌ها با هیچ کدام از سری ها وجود ندارد، بنابراین با متصل کردن بخش دمنده به لوله خرطومی و روشن کردن دستگاه می‌توان زباله‌ها و گرد و خاک را از نقاط غیر قابل دسترس دور کرد و سپس آن‌ها را جارو کرد. این جاروبرقی از نوع کیسه دار بوده و کیسه آن از نوع دائمی است که ۶ لیتر ظرفیت دارد.

گنجایش بالای کیسه، باعث دیرتر پر شدن آن می‌شود و نیازی به تعویض زود هنگام آن ندارید، همچنین با نشانگر میزان پر شدن مخزن موجود بر روی دستگاه می‌توانید از زمان پر شدن کیسه مطلع شوید.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۲۷۰×۳۰۰×۵۰۰ میلی‌متر
 • وزن: ۸.۶ کیلوگرم
 • نوع جاروبرقی: کیسه دار
 • قدرت موتور: ۲۱۰۰ وات
 • قابلیت جذب مایعات: خیر
 • سیم جمع کن خودکار: دارد
 • کنترل روی دسته: ندارد
 • محدوده توان مصرفی: ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات
 • قابلیت فشرده سازی زباله: ندارد
 • ترموستات موتور: ندارد
 • لوله تلسکوپی: دارد
 • فیلتر بهداشتی: دارد
 • نوع فیلتر خروجی: HEPA
 • پاکت جاروبرقی: دارد
 • توضیحات پاکت جارو برقی: پاکت دائم- بدون استفاده از پاکت یکبار مصرف
 • نشانگر پر بودن مخزن: خیر
 • طول کابل برق: ۵ متر
 • محدوده طول کابل برق: ۵ تا ۱۰ متر
 • شعاع کارکرد: ۹ متر
 • میزان صدا: ۶۵ دسی بل
 • محدوده میزان صدا: ۷۰- ۶۵ دسی بل
 • گنجایش مخزن جاروبرقی: ۶ لیتر
 • تعداد پارویی: ۱ عدد
 • تعداد سری: ۲ عدد
 • سری جمع آوری مو: ندارد
 • تعداد چرخ: ۳ عدد

[/wpsm_list]

سایر مشخصات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ·دارای دستگیره با طراحی جدید سابر
 • مجهز به لوله تلسکوپی جادویی
 • دارای نازل دو بخشی
 • قابلیت تنظیم کنترل مکش متغیر
 • بدون امکان استفاده از کیسه یکبار مصرف
 • اقلام همراه: ۲ عدد (گردگیری- درز)

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

جاروبرقی سامسونگ مدل QUEEN-18

جارو برقی سامسونگ مدل QUEEN-18

قدرت مکش در جاروبرقی‌های معمولی به‌تدریج و به‌موازات پرشدن کیسه کاهش می‌یابد.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/7c2c79e9-4aa6-44df-af91-d78e55c349e8″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


محصولی دیگر از برند پرطرفدار سامسونگ، جاروبرقی مدل QUEEN-18 محصولی با کارایی و کیفیت بالا است. توان موتور ۱۸۰۰ وات بوده و با توان مکشی ۴۰۰ وات در سر پارویی قدرت بالایی در جمع آوری هرگونه خاک و زباله‌ای از سطوح مختلف را دارد. بدنه دستگاه از پلاستیک مقاوم است و در دو رنگ زرشکی و قرمز روشن عرضه شده است. در بخش انتهایی جاروبرقی دکمه خاموش/ روشن، پیج تنظیم قدرت موتور و دکمه سیم جمع کن قرار دارد.

در قسمت بالایی جاروبرقی محفظه‌ای برای قرار گیری سری‌های اضافی جاروبرقی در نظر گرفته شد، همچنین در قسمت میانی یک نشانگر کوچک تعبیه شده که زمانی مخزن پر می‌شود هشدار می‌دهد. جاروبرقی سامسونگ مدل QUEEN-18 از نوع جاروبرقی کیسه دار است که ۴ لیتر گنجایش دارد و برای استفاده بهینه از این فضا و ایجاد مکشی قوی و یکنواخت بر روی دسته جاروبرقی یک فیلتر سایکلون یا چرخشی قرار دارد که ذرات بزرگ‌تر و سنگین‌تر را جدا می‌کند.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۵۱۴×۲۹۶×۲۵۵ میلی‌متر
 • وزن: ۷.۹ کیلوگرم
 • نوع جاروبرقی: کیسه دار
 • توان مکش: ۴۰۰ وات
 • قدرت موتور: ۱۸۰۰ وات
 • قابلیت جذب مایعات: خیر
 • سیم جمع کن خودکار: دارد
 • کنترل روی دسته: ندارد
 • محدوده توان مصرفی: ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات
 • قابلیت فشرده سازی زباله: ندارد
 • لوله تلسکوپی: دارد
 • فیلتر بهداشتی: دارد
 • پاکت جاروبرقی: دارد
 • توضیحات پاکت جاروبرقی: پاکت یکبار مصرف با ظرفیت بالا
 • نشانگر پر بودن مخزن: بله
 • طول کابل برق: ۷ متر
 • محدوده طول کابل برق: ۵ تا ۱۰ متر
 • شعاع کارکرد: ۱۰.۵ متر
 • میزان صدا: ۸۲ دسی بل
 • محدوده میزان صدا: ۸۰ دسی بل و بیشتر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی: ۴ لیتر
 • تعداد پارویی: ۲ عدد
 • تعداد سری: ۳ عدد
 • سری جمع آوری مو: دارد

سایر مشخصات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · لوله تلسکوپی استیل
 • · کنترل توان متغیر روی بدنه
 • · نشانگر کنترل فیلتر
 • · لوله خرطومی با چرخش ۳۶۰ درجه
 • · توان مکش ۴۰۰ وات
 • · عرض تمیز کردن ۲۸۰ میلی‌متر

[/wpsm_list]

اقلام همراه:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · برس Turbo برای فرش
 • · فیلترهای Cyclone – Foam – Micro – Hepa 11

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

جاروبرقی بیشل مدل BL-VC-020

جاروبرقی بیشل مدل BL-VC-020

این جاروبرقی با سیم برق بلند خود به شما قدرت مانور به قطر ۱۳ متر را می دهد و با توجه به به چرخ دار بودن این جارو، به راحتی میتوانید تمام محل دلخواه خود را به راحتی جاروکشی کنید.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/7445eb42-9ae2-4701-84a7-6db2d2b0bf3d” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


بی صدا بودن از ویژگی‌ بارز و قابل توجه جاروبرقی بیشل مدل BL-VC-020 است. از دیگر ویژگی‌های خوب این جاروبرقی می‌توان به قدرت بالای موتور، مجهز بودن به سیستم Airsafe Hygience، وجود فیلتر هپا، شعاع کارکرد بالا (۱۳ متر)، لوله تلسکوپی کنفی با کیفیت، کیسه با گنجایش ۶ لیتر اشاره کرد.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۲۳۰×۳۰۰×۵۰۰ میلی‌متر
 • وزن: ۵ کیلوگرم
 • نوع جاروبرقی: کیسه دار
 • توان مکش: ۵۶۲ وات
 • قدرت موتور: ۲۴۰۰ وات
 • قابلیت جذب مایعات: خیر
 • سیم جمع کن خودکار: دارد
 • کنترل روی دسته: ندارد
 • محدوده توان مصرفی: ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • قابلیت فشرده سازی زباله: ندارد
 • لوله تلسکوپی: دارد
 • فیلتر بهداشتی: دارد
 • پاکت جاروبرقی: دارد
 • محدوده طول کابل برق: ۵ تا ۱۰ متر
 • شعاع کارکرد: ۱۳ متر
 • محدوده میزان صدا: زیر ۶۵ دسی بل
 • گنجایش مخزن جاروبرقی: ۶ لیتر
 • تعداد سری: ۴ عدد
 • سری جمع آوری مو: دارد
 • اقلام همراه: ۴ سری مختلف

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

جارو برقی ناسا الکتریک مدل NS-9094

جارو برقی ناسا الکتریک مدل NS-9094

جارو برقی مدل ۹۰۹۴ ناسا الکتریک با موتور پر قدرت ۲۶۰۰ وات و طراحی بسیار زیبا به ما کمک می کند با صرف کمترین میزان زمان و انرژی جارو کشی را با لذت بیشتر و صدای بسیار کم انجام دهیم.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/c71d29be-72fd-41ef-b8ff-5ca7168cbf9c” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


جارو برقی ناسا الکتریک مدل NS-9094، با موتوری قدرتمند مکشی قوی ایجاد می‌کند و هرگونه زباله و خاک و ذرات را از سطوح جمع آوری می‌کند. این جاروبرقی سبک و کم صدا بوده و با داشتن چهار چرخ، حرکتی روان دارد که کار با آن خستگی ایجاد نمی‌کند.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۳۱۰×۳۶۰×۴۷۰ میلی‌متر
 • وزن: ۶.۵ کیلوگرم
 • نوع جاروبرقی: کیسه دار
 • توان مکش: ۲۶۰۰ وات
 • قدرت موتور: ۲۶۰۰ وات
 • قابلیت جذب مایعات: خیر
 • سیم جمع کن خودکار: دارد
 • کنترل روی دسته: ندارد
 • محدوده توان مصرفی: بیش از ۲۵۰۰ وات
 • قابلیت فشرده سازی زباله: ندارد
 • ترموستات موتور: دارد
 • لوله تلسکوپی: دارد
 • فیلتر بهداشتی: دارد
 • نوع فیلتر خروجی: HEPA 13
 • پاکت جاروبرقی: دارد
 • توضیحات پاکت جارو برقی: ۳ عدد پاکت اضافی
 • نشانگر پر بودن مخزن: بله
 • طول کابل برق: ۵.۵ متر
 • محدوده طول کابل برق: ۵ تا ۱۰ متر
 • شعاع کارکرد: ۹ متر
 • میزان صدا: ۷۰ دسی بل
 • محدوده میزان صدا: ۷۰- ۶۵ دسی بل
 • گنجایش مخزن جاروبرقی: ۴.۵ لیتر
 • تعداد پارویی: ۱ عدد
 • تعداد سری: ۴ عدد
 • سری جمع آوری مو: دارد
 • تعداد چرخ: ۴ عدد

[/wpsm_list]

سایر مشخصات:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · موتور پر قدرت ۲۶۰۰ وات
 • · دارای پنل کنترل دیجیتالی
 • · دارای ترموستات خودکار
 • · دارای ۶ فیلتر جهت کاهش صدا و گرد و غبار خروجی
 • · دارای سیم جمع کن خودکار
 • · دارای ۴ چرخ و حرکت بسیار روان
 • · مخزن با گنجایش بالا
 • · سبک و کم وزن

[/wpsm_list]

اقلام همراه:

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • · لوله خرطومی
 • · لوله تلسکوپی
 • · برس پارویی فرش
 • · برس مبلمان
 • · برس گوشه گیر
 • · دفترچه راهنمای فارسی

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

جاروبرقی سان لند مدل SL-88

جاروبرقی سان لند مدل SL-880

جاروبرقی سان لند مدل SL-880، محصولی قدرتمند، با توان موتور ۲۴۰۰ وات است.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/0a290706-f1fb-450f-97f0-3b3a6d8a401c” icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


جاروبرقی سان لند مدل SL-880، محصولی قدرتمند، با توان موتور ۲۴۰۰ وات است. این جاروبرقی از قابلیت فشرده سازی زباله برخوردار است. همچنین با بهره گیری از فیلترهای HEPA، هوای خروجی عاری از گرد و غبار و ذرات حساسیت زا دارد. دسته جاروبرقی از نوع تلسکوپی است که به راحتی می‌توانید ارتفاع آن را تنظیم کنید تا موجب خستگی و کمر درد شما هنگام جارو کشیدن نشود.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۲۸۰×۳۲۰×۴۸۰ میلی‌متر
 • وزن: ۷.۵ کیلوگرم
 • نوع جاروبرقی: کیسه دار
 • قدرت موتور: ۲۴۰۰ وات
 • قابلیت جذب مایعات: خیر
 • سیم جمع کن خودکار: دارد
 • کنترل روی دسته: ندارد
 • محدوده توان مصرفی: ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • قابلیت فشرده سازی زباله: دارد
 • لوله تلسکوپی: دارد
 • فیلتر بهداشتی: دارد
 • نوع فیلتر خروجی: HEPA
 • پاکت جاروبرقی: ندارد
 • نشانگر پر بودن مخزن: بله
 • طول کابل برق: ۵ متر
 • میزان صدا: ۷۴ دسی بل
 • محدوده طول کابل برق: ۵ تا ۱۰ متر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی: ۶ لیتر
 • تعداد سری: ۳ عدد
 • سری جمع آوری مو: دارد
 • تعداد چرخ: ۳ عدد

[/wpsm_list]

بازگشت به منو ↑

جاروبرقی ویداس مدل VIR-7476

جاروبرقی ویداس مدل VIR-7476

لوله خرطومی دستگاه اصطلاحا کنفی می باشد. کیسه این جارو برقی یک بار مصرف است و دارای ظرفیت ۵ لیتر معادل ۵.۵ کیلوگرم است که میتوانید تا مدت ها از آن استفاده کنید.

[wpsm_button color=”red” size=”medium” link=”https://affstat.adro.co/click/b00546a7-7deb-4e0d-8873-cf3aad3eb939″ icon=”link” class=”” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow sponsored”]مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا[/wpsm_button]


جاروبرقی ویداس مدل VIR-7476، از نوع جاروبرقی کیسه دار بوده که تمیز کنندگی بالایی دارد. کیسه این جاروبرقی یکبار مصرف است و ظرفیتی ۵ لیتری دارد که تا مدت‌ها قابل استفاده است و زمانی که ظرفیت آن تکمیل می‌شود، به وسیله نشانگر مخصوص پر بودن کیسه اطلاع داده می‌شود. لوله خرطومی کنفی با طول ۱۲ متر است که شعاع کارکردی خوبی دارد.

مشخصات محصول

[wpsm_list type=”check” hover=”1″]

 • ابعاد: ۳۰۰×۳۰۰×۳۰۰ میلی‌متر
 • وزن: ۳ کیلوگرم
 • نوع جاروبرقی: کیسه دار
 • توان مکش: ۲۴۰۰ وات
 • قدرت موتور: ۲۴۰۰ وات
 • قابلیت جذب مایعات: خیر
 • سیم جمع کن خودکار: دارد
 • کنترل روی دسته: ندارد
 • محدوده توان مصرفی: ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • قابلیت فشرده سازی زباله: ندارد
 • ترموستات موتور: ندارد
 • لوله تلسکوپی: دارد
 • فیلتر بهداشتی: دارد
 • نوع فیلتر خروجی: HEPA
 • پاکت جاروبرقی: دارد
 • نشانگر پر بودن مخزن: بله
 • محدوده طول کابل برق: کمتر از ۵ متر
 • تعداد سری: ۳ عدد
 • سری جمع آوری مو: دارد
 • تعداد چرخ: ۳ عدد

[/wpsm_list]

سخن پایانی

خرید جاروبرقی و انتخاب یک محصول مناسب از بین این همه برند ایرانی و خارجی کار دشواریست. برای خرید هر محصولی لازم است شخص خریدار اطلاعات کاملی از مشخصات کالای مورد نظر را داشته باشد. وبسایت ببین ببر سعی دارد با ارائه این اطلاعات، به شما عزیزان در انتخاب یک کالای خوب یاری رساند.

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

   اگر سوالی دارید همین‌جا بپرسید!