رفتن به نوار ابزار

راهنمای خرید دستگاه فر کننده مو

امتیازدهی+8
امتیازدهی+8

راهنمای خرید دستگاه فر کننده مو، چرخش باد لابلای موهای مواج شما

خانم‌ها همیشه به آراستگی و زیبایی خود اهمیت می‌دهند. موها یکی از زیبایی‌های صورت ماست و برای آرایش آن نیز دستگاه‌های متنوعی در بازار موجود است. اما بین این تعداد از تنوع برند و مدل دستگاه، ممکن است انتخاب کمی سخت باشد. به همین دلیل نیز ما این مقاله را تحت عنوان راهنمای خرید دستگاه فر کننده مو آماده‌ کرده‌ایم تا به صورت تخصصی با یکی از وسایل حالت دهنده مو آشنا شوید. در انتهای مقاله می‌توانید بهترین دستگاه‌ را انتخاب کرده و از چرخش باد میان موهای مواج خود لذت ببرید.

راهنمای خرید دستگاه فر کننده مو

قبل از خرید دستگاه‌های برقی همواره باید اطلاعات کافی را کسب کرده و سپس وسیله مورد نظرمان را انتخاب کنیم. یکی از دستگاه‌های حالت دهنده مو، فرکننده مو است که بسیاری از بانوان از آن استفاده می‌کنند تا حالتی مواج و طبیعی به موهای خود دهند. در ادامه به فاکتورها و معیارهایی می‌پردازیم که با کمک آن‌ها می‌توانید دستگاهی مناسب با بلندی، حجم و جنس موهای خود خریداری کنید.

 • جنس روکش دستگاه فر کننده مو

یکی از مهمترین اجزای دستگاه فر کننده مو، بخشی است که شما موها را دور آن می‌پیچید. فر کننده‌های موجود در بازار معمولاً دارای روکش فلز و سرامیک هستند که بین این دو، دستگاه فر کننده مو با روکش سرامیک متقاضیان بیشتری دارد.
در تولید بعضی از دستگاه‌ها به غیر از سرامیک، تورمالین نیز به کار رفته که مانع از وز شدن موهای شما پس از استفاده فر کننده مو می‌شود. نوع دیگری از فر کننده مو وجود دارد که در آن از پوشش سرامیک همراه با تیتانیوم یا ابریشم استفاده شده است که باعث محافظت از موهای شما می‌شود. بنابراین استفاده از روکش سرامیکی همراه با مواد دیگر باعث حافظت از مو و حفظ حالت آن می‌شود. پس تلاش کنید دستگاهی خریداری کنید که یکی از روکش‌های فوق را داشته باشد.

۱. دستگاه فر کننده مو فلزی

دستگاه فر کننده مو فلزی مناسب کسانی است که موهای نازکی دارند و همچنین موهای آن‌ها به راحتی فر نمی‌شود یا بعد از مدتی کوتاه، فر آن باز می‌شود. دستگاه فر کننده مو فلزی با تولید بخار باعث ماندگاری بیشتر فر موها خواهد شد. سیستم تولید بخار نیز به این صورت است که فلز رطوبت موهای شما را گرفته و بخار تولید می‌کند به این ترتیب نه تنها رطوبت به موهای شما بازمی‌گردد بلکه فر موها نیز ماندگار و خوش‌حالت خواهد بود.

۲. دستگاه فر کننده مو سرامیکی

بهترین فر کننده موهای موجود در بازار از جنس سرامیک و تورمالین هستند چرا که این جنس دستگاه آسیب کمتری به موهای شما وارد می‌کند. جالب است بدانید که سرامیک و تورمالین حرارت را به صورت یکسان و ثابت در سرتاسر لوله مخروطی دستگاه فر کننده مو پخش می‌کنند و به همین دلیل هم فِری یکدست و همسان خواهید داشت. از طرفی این جنس از دستگاه با تولید یون‌های منفی مانع وزی موهای شما شده و آن را درخشان می‌کنند. به همین دلیل شاید این مدل‌ها بهترین انتخاب برای شما باشند.

۳. دستگاه فر کننده مو تیتانیوم

دستگاه فر کننده مو از جنس تیتانیوم برای موهایی مناسب است که زبر بوده و گرما را در خود نگاه نمی‌دارند. در این شرایط حالت دادن موها بسیار سخت خواهد بود. تیتانیوم موجود در این دستگاه‌ها مانند سرامیک و تورمالین یون‌های منفی تولید کرده و باعث می‌شود تا کوتیکول موها نرم شود. به این ترتیب موهای شما لطیف و درخشان شده و کمتر وز خواهد شد.

۴. دستگاه فر کننده مو کروم

این فر کننده مو حرارت را به خوبی به موهای شما منتقل کرده و به همین دلیل نیز باعث سریع فر شدن موها می‌شود. این دستگاه ممکن است ناگهان داغ شده و به موهای شما صدمه وارد کند و همینطور باعث وز شدن موهای شما شود. بهترین انتخاب دستگاهی است که قابلیت تنظیم حرارت را داشته باشد.

 • شکل دستگاه فر کننده مو

آنقدر تنوع فر کننده مو و دیگر دستگاه‌های حالت دهنده زیاد شده که برای انتخاب سردرگم می‌شویم که کدام مدل و شکل برای ما مناسب است. در ادامه به معرفی انواع شکل فر کننده مو می‌پردازیم پس برای بهترین انتخاب با ما همراه باشید.
فر پُر و مشخص: قطر میله این دستگاه فر کننده مو ۲.۵ سانتی‌متر بوده و مناسب افرادی است که موهای کوتاه یا با بلندی متوسط دارند.
فر درشت و حجم دهنده: این نوع فر برای کسانی مناسب است که موهای بلند و در عین حال کم پشتی دارند و به همین دلیل باید دستگاهی انتخاب کنند که موهای آن‌ها را پُرتر نشان دهد. قطر میله این دستگاه‌ها معمولاً ۳.۵ سانتی‌متر است.
فر ریز و یکدست: این دستگاه با قطر میله ۱.۵ سانتی‌متر مناسب کسانی است که می‌خواهند موهای خود را به صورت کاملاً یکدست فرفری کنند.
فر کم و بسیار ملایم: این مدل فر برای خانم‌هایی مناسب است که موهای بلندی دارند. به دلیل قطر دستگاه که حدود ۴.۵ سانتی‌متر است، فری ملایم و کم را برای شما آماده می‌کند.
فر متوسط و شل: میله این نوع فر کننده مو دارای قطر ۳ سانتی‌متر بوده و مناسب کسانی است که موهایی با بلندی متوسط دارند.
فر مخروطی: همانطور که از نامش پیداست شکلی مخروطی از قطر بزرگ تا کوچک داشته و به همین دلیل نیز به موها حالتی S شکل می‌دهد. چون ضخامت میله در طول تغییر می‌کند با تغییر در حالت پیچیدن موها به دور آن می‌توانید مدل‌های متنوعی به موهای خود بدهید.
فر استوانه‌ای یا لوله‌ای: این شکل فر کننده طرفدار بیشتری داشته و به موهای شما حالتی ملایم و طبیعی می‌دهد. این نوع فر کننده دارای اندازه‌های مختلفی در قطر است و با توجه به قطر ریز تا درشت می‌تواند انواع فر ریز، فر متوسط، فر یکدست و فر درشت را داشته باشد.
فر کننده برقی: تنها تفاوتی که فر کننده برقی با سایر دستگاه‌ها دارد سرعت عمل آن در فر کردن موهای شما است.
فر کننده اتوماتیک: فر کننده برقی اتوماتیک یک بخش یا یک دسته از موهای شما را به داخل دستگاه کشیده و به شکل فر مارپیچ و یکدست بیرون می‌دهد. برای استفاده از این دستگاه باید خیلی دقت کنید چون در صورت عدم استفاده صحیح، ممکن است موهای شما کنده شود.

 • ویژگی آیونیک در دستگاه فر کننده مو

در قسمت جنس روکش فر کننده مو به ترکیب سرامیک و تورمالین اشاره کردیم و اینکه مانع وز شدن موهای شخص می‌شود. این ویژگی به مفهوم آیونیک بودن دستگاه است و در نتیجه از آسیب رسیدن به موها نیز جلوگیری می‌کند. از طرفی فر کننده‌های آیونیک باعث درخشش و حالت‌پذیری بهتر موها نیز می‌شوند.

 • سیستم خاموشی خودکار دستگاه فر کننده مو

سیستم خاموشی خودکار از آن جهت کاربرد دارد که گاهی ما عجله داریم و در نتیجه فراموش می‌کنیم دستگاه را خاموش کنیم. در این شرایط روشن ماندن دستگاه برای ساعت‌ها ممکن است منجر به آتش سوزی یا دیگر اتفاقات جبران ناپذیر شود. به همین دلیل وجود سیستم خاموشی خودکار در دستگاه فر کننده مو ضروری است. دستگاه‌های موجود در بازار دارای خاموشی پس از ۱ ساعت یا بیشتر هستن. به این ترتیب که در صورت روشن بودن دستگاه به صورت مداوم در طول یک ساعت، خود به خود خاموش می‌شود. به این ترتیب ایمنی دستگاه نیز تأمین می‌شود. پس در زمان خرید بهتر است فر کننده‌ای را انتخاب کنید که دارای سیستم خاموشی خودکار است.

 • امکان تنظیم درجه حرارت دستگاه فر کننده مو

قابلیت تنظیم درجه حرارت زمانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که تمامی افراد یک خانواده جنس و نوع موی متفاوتی داشته باشند. بنابراین شخصی که موهای نازکی دارد باید از درجه حرارت پایین‌تر دستگاه استفاده کند در حالیه شخصی دیگر با موهای ضخیم و پُرپشت می‌تواند از درجه حرارت بالاتر استفاده کند. برخی از دستگاه‌های فر کننده موی موجود در بازار تنها یک درجه حرارت دارند و در نتیجه همه افراد خانواده نمی‌توانند از آن استفاده کنند. بنابراین بهتر است دستگاهی را خریداری کنید که قابلیت تنظیم درجه حرارت را داشته باشد. به این ترتیب موهای شما هرگز آسیب نخواهند دید. همه فر کننده‌ها دارای یک صفحه نمایش هستند که میزان حرارت را به سانتی‌گراد نشان می‌دهد. با دکمه‌های کم و زیاد تلاش کنید حرارت مناسبی انتخاب کنید تا علاوه بر فر شدن موهای شما، به آن آسیبی وارد نشود.

 • طول سیم دستگاه فر کننده مو

طول سیم دستگاه‌های فر کننده مو معمولاً بین ۱.۵ تا ۲ متر است تا در حین کار با آن، آزادی عمل داشته باشید.

 • برند و شرکت سازنده دستگاه فر کننده مو

همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم برندها و مدل‌های متنوعی از فر کننده مو در بازار موجود است به همین دلیل بهترین کار انتخاب یک برند شناخته شده و دارای ضمانت یا گارانتی است.

 • قیمت دستگاه فر کننده مو

قیمت دستگاه فر کننده مو تابعی از برند، شرکت سازنده، جنس، مدل، شکل میله، تعداد سری‌ها، امکان خاموشی خودکار و تنظیم درجه حرارت است. به همین دلیل بهتر است قبل از هر چیز با خواندن این مقاله، نیازهای خود را بررسی کرده و سپس نسبت به خرید دستگاه فر کننده مو اقدام کنید.

معرفی ۱۰ فر کننده مو پرفروش

فر کننده بای بابلیس مدل ST2278

فر کننده بای بابلیس نانو مدل ST2278

مخروط فر کننده که رنگی نقره ای دارد توسط لایه‌ای از سرامیک پوشانده شده است.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


فر کننده بای بابلیس مدل ST2278، فر کننده ای مخروطی سرامیکی است. مخروط فر کننده در پایین‌ترین قسمت قطر ۲۵ میلی‌متر دارد و به قطر ۱۳ میلی‌متر در قسمت باریک بالایی می‌رسد. یک قطعه پلاستیکی در سر باریک مخروط قرار دارد که عایق حرارتی بوده و برای استفاده از فر کننده با هر دو دست کاربرد دارد. دمای فر کننده بای بابلیس مدل ST2278، در ۱۳ دما قابل تنظیم است و حداکثر دمای تنظیم شده می‌تواند ۲۳۰ درجه سانتی‌گراد باشد. تنظیم دمای فر کننده به وسیله دکمه‌های مثبت و منفی موجود بر روی دستگاه انجام می‌شود و علاوه بر این دکمه‌ها، دکمه روشن/خاموش دستگاه و چراغ نمایش روشن بودن دستگاه و LED نشان دهنده دمای انتخاب شده، بر بدنه فر کننده وجود دارد. سیم با چرخش ۳۶۰ درجه و پایه نگهدارنده از دیگر ویژگی‌های این محصول است. فر کننده بای بابلیس مدل ST2278، موهای شما را بدون آنکه به آن‌ها آسیب بزند فر و خوش حالت کرده و باعث می‌شود موها بعد از فر کردن حالت نرم‌تر و درخشان‌تری داشته باشند.

مشخصات محصول

 • پوشش: سرامیک
 • گستره‌ی حداکثر دما: بین ۱۴۰ تا ۱۶۰ درجه، بین ۱۶۰ تا ۱۸۰ درجه، بین ۱۸۰ تا ۲۰۰ درجه، بین ۲۰۰ تا ۲۲۰ درجه
 • حداکثر دما: ۲۳۰ سانتی‌گراد
 • سیستم خاموشی خودکار: بله
 • خاموشی خودکار پس از: ۷۲ دقیقه
 • سیستم ایمنی قفل دما: خیر
 • عملکرد توربو: خیر
 • صفحه نمایشگر: بله
 • نوع نمایشگر: LED
 • دکمه روشن / خاموش: بله
 • قابلیت تنظیم دما: بله
 • قابل تنظیم در: ۱۳ دما
 • سیم گردان: بله
 • طول سیم: ۲ متر
 • پایه تعبیه شده در بدنه: بله

دیگر ویژگی‌ها:

 • · بهره گیری از تکنولوژی نانو برای حفاظت از سطح مو
 • · داغ شدن سریع سرتاسر میله
 • · دارای نمایشگر دیجیتالی درجه حرارت
 • · قابلیت تنظیم درجه حرارت در ۱۳ حالت
 • · سیم چرخشی ۳۶۰ درجه

بازگشت به منو ↑

فر کننده مو روزیا مدل HR713

فرکننده مو روزیا مدل HR713

طرفی این محصول دارای سیم گردان با چرخش ۳۶۰ درجه است که این قابلیت ضمن راحت کردن کار با دستگاه از گره خوردن و فرسوده‌شدن سیم جلوگیری می کند.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


فر کننده مو روزیا مدل HR713، با داشتن سیستم گرمایشی سریع (PTC) در عرض ۳۰ ثانیه گرم می‌شود. جنس مخروط فر کننده سرامیک بوده و تمام حرارت به طور یکسان در تمام سطح مخروط فر کننده پخش می‌شود. حرارت ایجاد شده در این فر کننده از نوع مادون سرخ بوده که این حرارت می‌تواند بدون آسیب به رطوبت طبیعی مو از ضخامت کم ساقه مو عبور کند، پس نگران آسیب موهایتان نباشید و احتمال سوخته شدن ساقه مو در هنگام کار با این فرکننده خیلی کم است و همچنین زمان کار با این دستگاه نیز کاهش می‌یابد و در کمترین زمان ممکن می‌توانید کل موهایتان را فر کنید. حداکثر دمای فر کننده مو روزیا ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد است و در صورتی که بیش از ۶۰ دقیقه بدون استفاده بماند به صورت خودکار خاموش خواهد شد. فر کننده مو روزیا مدل HR713 از پرفروش‌ترین محصولات کمپانی روزیا است که توانسته استاندارد اروپا CE را کسب کند.

مشخصات محصول

 • پوشش: سرامیک
 • حداکثر دما: ۲۰۰ سانتی‌گراد
 • سیستم خاموشی خودکار: بله
 • خاموشی خودکار پس از: ۶۰ دقیقه
 • عملکرد توربو: بله
 • صفحه نمایشگر: خیر
 • دکمه روشن / خاموش: بله
 • قابلیت تنظیم دما: خیر
 • سیم گردان: بله
 • طول سیم: ۲ متر
 • پایه تعبیه شده در بدنه: بله

بازگشت به منو ↑

فر کننده بابیلیس مدل ۲۷۱CE

فرکننده بابیلیس مدل 271CE

با استفاده از قابلیت تنظیم دما می‌توان موهای صاف، خشک و مرطوب را به‌راحتی فر کرد.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


فر کننده بابلیس مدل ۲۷۱CE، دارای دو سری است. سری صاف و باریک برای ایجاد فرهای ریز و زیبا و سری دندانه‌دار که به وسیله آن می‌توانید موها را حالت‌دار کنید. سری‌های این فر کننده از جنس سرامیک بوده، از جمله مزایای سرامیک می‌توان مقاومت بالا در برابر حرارت و عایق الکتریسیته بودن را نام برد. سرامیک به دلیل اینکه در برابر حرارت مقاوم بوده دیرتر فرسوده می‌شود و همچنین با عایق الکتریسیته بودن میزان انتقال الکتریسیته را کاهش داده و خطر استفاده از فر کننده را بسیار پایین می‌آورد. این محصول بسیار مناسب افرادی با موی کوتاه است. قطر استوانه ۱۶ میلی‌متر، بیشینه دما تا ۱۲۵ درجه سانتی‌گراد، قابلیت تنظیم دما، سیم گردان، پایه تعبیه شده در بدنه از دیگر ویژگی‌های فر کننده بابلیس مدل ۲۷۱CE است.

مشخصات محصول

 • پوشش: سرامیک
 • گستره‌ی حداکثر دما: کمتر از ۱۴۰ درجه
 • حداکثر دما: ۱۲۵ سانتی‌گراد
 • نرم کننده یونی: خیر
 • سیستم خاموشی خودکار: خیر
 • سیستم ایمنی قفل دما: خیر
 • عملکرد توربو: خیر
 • صفحه نمایشگر: خیر
 • دکمه روشن / خاموش: بله
 • قابلیت تنظیم دما: خیر
 • سیم گردان: بله
 • طول سیم: ۱.۸ متر
 • پایه تعبیه شده در بدنه: بله

دیگر ویژگی‌ها:

 • · قطر استوانه: ۱۶ میلی‌متر
 • · دستگیره جلویی سرد
 • · برس کشویی

بازگشت به منو ↑

فر کننده مو هانی هیر مدل BY708

فرکننده مو هانی هیر مدل BY708

اگر به دنبال یک فر کننده‌ با امکانات مناسب هستید،BY-708 انتخابی مناسب است.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


فر کننده مو هانی هیر مدل BY708، فر کننده‌ای با امکانات مناسب است. سری مخروطی این فر کننده از جنس سرامیک بوده که دما در تمام سطح به طور یکسان پخش می‌کند و فرهای ریز و درشتی را ایجاد می‌کند. دمای دستگاه قابل تنظیم است و حداکثر دمای آن ۲۳۰ درجه سانتی‌گراد است. فر کننده هانی هیر مدل BY708 مناسب مصارف خانگی و آرایشگاهی است.

نقاط قوت:
· ولتاژ ۱۱۰-۲۴۰ ولت
· دارای دکمه خاموش و روشن و قابلیت تنظیم دما
· جنس PTC، جنس مخروط سرامیکی
· گستره دما از ۱۰۰-۲۰۰ درجه سانتی‌گراد
· قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه سیم و دارای حلقه آویز
· مدت زمان گرم شدن فقط ۹۰ ثانیه

مشخصات محصول

 • پوشش: سرامیک
 • گستره‌ی حداکثر دما: بین ۱۸۰ تا ۲۰۰ درجه
 • حداکثر دما: ۲۰۰ سانتی‌گراد
 • سیستم خاموشی خودکار: بله
 • خاموشی خودکار پس از: ۶۰ دقیقه
 • سیستم ایمنی قفل دما: بله
 • عملکرد توربو: خیر
 • صفحه نمایشگر: خیر
 • دکمه روشن / خاموش: بله
 • قابلیت تنظیم دما: بله
 • قابل تنظیم در: ۲۰۰-۱۰۰ درجه سانتی‌گراد دما
 • سیم گردان: بله
 • طول سیم: ۱.۵ متر
 • پایه تعبیه شده در بدنه: بله

بازگشت به منو ↑

فر کننده مو روت مدل DT-2025

فر کننده مو روت مدل DT-2025

گستره‌ی حداکثر دما بین ۱۴۰ تا ۱۶۰ درجه , بین ۲۲۰ تا ۲۴۰ درجه

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


مشخصات محصول

 • پوشش: سرامیک
 • گستره‌ی حداکثر دما: بین ۱۴۰ تا ۱۶۰ درجه، بین ۲۲۰ تا ۲۴۰ درجه
 • حداکثر دما: ۲۳۰ سانتی گراد
 • سیستم ایمنی قفل دما: بله
 • عملکرد توربو: خیر
 • صفحه نمایشگر: بله
 • دکمه روشن / خاموش: بله
 • قابلیت تنظیم دما: بله
 • قابل تنظیم در: ۱۵۰ تا ۲۳۰ سانتی‌گراد دما
 • سیم گردان: بله
 • طول سیم: ۱.۵ متر

بازگشت به منو ↑

فر کننده بابیلیس مدل C525

فرکننده بابیلیس مدل C525

این محصول دارای صفحاتی از جنس تیتانیوم است. تیتانیوم مانع از چسبیدن ذرات گرد و غبار و چربی مو روی صفحات فر‌کننده می‌شود.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


بابیلیس از جمله برندهایی است که محصولات با کیفیتی در زمینه زیبایی مو ارائه می‌دهد. فر کننده بابیلیس مدل C525 از محصولات این برند، وسیله‌ای مناسب برای فر کردن موها است. صفحات این محصول از جنس تیتانیوم بوده که مانع از چسبیدن ذرات گرد و غبار و چربی مو روی صفحات فر کننده می‌شود. بیشینه دمای این فر کننده ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد است که قابل تنظیم روی دماهای پایین‌تر نیز است و با قابلیت تنظیم دما می‌توان موهای مرطوب و خشک و صاف را هر چه سریع‌تر فر کرد. از جمله ویژگی‌های فر کننده بابیلیس مدل C525 می‌توان به خاموش شدن خودکار اشاره کرد، در صورتیکه دستگاه برای مدتی بدون استفاده بماند دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد و این ویژگی سبب افزایش طول عمر دستگاه خواهد شد.

مشخصات محصول

 • پوشش: تیتانیوم
 • گستره‌ی حداکثر دما: بین ۲۰۰ تا ۲۲۰ درجه
 • حداکثر دما: ۲۰۰ سانتی‌گراد
 • سیستم خاموشی خودکار: بله
 • صفحه نمایشگر: بله
 • نوع نمایشگر: LED
 • دکمه روشن / خاموش: بله
 • قابلیت تنظیم دما: بله
 • سیم گردان: بله
 • پایه تعبیه شده در بدنه: بله

دیگر ویژگی‌ها:

 • · دارای قطر ۲۵ میلی‌متر
 • · دارای چراغ نشانگر وضعیت شارژ
 • · سیم گردان
 • · پایه تعبیه شده در بدنه

بازگشت به منو ↑

فر کننده رمینگتون CI76

فرکننده رمینگتون CI76

از ویژگی‌های این محصول به داشتن سری مخروطی شکل حرفه‌ای در اندازه‌ی ۱۹ میلیمتر برای فرهایی نرم و ریز اشاره کرد.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


صفحه فر کننده رمینگتون CI76 از پوششی با مواد تفلون، سرامیک و تورمالین بوده و با داشتن صفحه صاف و صیقلی و همچنین ضد الکتریسیته، فرهایی بدون وز و یکدست ایجاد می‌کند. این محصول با قابلیت پخش یکنواخت حرارت در تمام نقاط، قابلیت سر خوردن روی موها و با قطر ۱۹ میلی‌متری فرهایی نرم و ریزی را به وجود می‌آورد.

مشخصات محصول

 • پوشش: سرامیک پیشرفته
 • گستره‌ی حداکثر دما: بین ۱۸۰ تا ۲۰۰ درجه
 • حداکثر دما: ۱۸۰ سانتی‌گراد
 • نرم کننده یونی: خیر
 • سیستم خاموشی خودکار: بله
 • خاموشی خودکار پس از: ۶۰ دقیقه
 • صفحه نمایشگر: خیر
 • دکمه روشن / خاموش: بله
 • قابلیت تنظیم دما: بله
 • سیم گردان: بله
 • پایه تعبیه شده در بدنه: بله

دیگر ویژگی‌ها:

 • · با پوشش منحصر به فرد از مواد تفلون سرامیک و تورمالین به منظور حفاظتی سه جانبه
 • · پخش یکسان گرما در تمام نقاط دستگاه
 • · زبانه حرفه‌ای ۱۹ میلی‌متری برای فرهای پر و ریز
 • · کاملا بدون وز
 • · امکان گرم شدن سریع در عرض ۶۰ ثانیه
 • · چراغ نشانگر آماده به کار
 • · کیف ۱۰۰% ضد حرارتی

بازگشت به منو ↑

فر کننده مو بابیلیس مدل C1100SDE

فر کننده مو بابیلیس مدل C1100SDE

این فرکننده شامل یک مخزن حرارتی با یک استوانه‌ی چرخان درون آن است که با بستن انبر دستگاه، موها به دور استوانه پیچیده شده و تحت حرارت قرار می‌گیرند.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


فر کننده مو بابیلیس مدل C1100SDE، یک دستگاه فر کننده خودکار است، به این صورت که مو درون یک مخزن حرارتی به دور یک استوانه قرار می‌گیرد، مو به طور خودکار به دور استوانه پیچیده و تحت حرارت قرار می‌گیرد. اینکه مو در چه زمانی و تحت چه درجه حرارتی قرار بگیرد قابل تنظیم است. دمای مخزن حرارتی را می‌توان بین دو دمای ۲۱۰ و ۲۳۰ درجه سانتی‌گراد قرار داد که به جنس و حساسیت مو بستگی دارد. همچنین مدت زمان قرار گرفتن مو درون مخزن حرارتی را در سه زمان ۸،۱۰،۱۲ ثانیه قابل تنظیم است که این زمان‌ها تاثیر زیادی در نوع فر ایجاد شده دارند، به طوریکه ۸ ثانیه برای موج‌دار کردن، ۱۰ ثانیه برای فر درشت و ۱۲ ثانیه برای فر ریز کاربرد دارد. پوشش استوانه چرخان سرامیک بوده و نقش مهمی در نرم‌تر و درخشان‌تر کردن موها دارد. قابلیت ویژه‌ای که فر کننده بابیلیس مدل C1100SDE دارد، فناوری تولید یون است که به کمک یون‌های ایجاد شده الکتریسیته ساکن روی موها از بین می‌رود و از وز شدن موها بعد از فر جلوگیری می‌کند. تغییر جهت چرخش موتور از دیگر ویژگی‌های این فر کننده است که باعث طبیعی شدن حالت فر می‌شود.

مشخصات محصول

 • پوشش: سرامیک
 • گستره‌ی حداکثر دما: بین ۲۲۰ تا ۲۴۰ درجه
 • حداکثر دما: ۲۳۰ سانتی‌گراد
 • نرم کننده یونی: بله
 • سیستم خاموشی خودکار: خیر
 • سیستم ایمنی قفل دما: خیر
 • عملکرد توربو: خیر
 • صفحه نمایشگر: خیر
 • دکمه روشن / خاموش: بله
 • قابلیت تنظیم دما: بله
 • قابل تنظیم در: ۲ دما
 • سیم گردان: بله
 • طول سیم: ۲.۵ متر
 • پایه تعبیه شده در بدنه: خیر

دیگر ویژگی‌ها:

 • · وزن: ۵۰۵ گرم
 • · ابعاد: ۲۷×۸×۶ سانتی‌متر
 • · دارای دو دمای قابل تنظیم ۲۱۰ و ۲۳۰ درجه سانتی‌گراد
 • · دارای سه زمان ۸، ۱۰ و ۱۲ ثانیه

بازگشت به منو ↑

فر کننده مو پروویو مدل PW-4108

فرکننده مو پروویو مدل PW-4108

داخل مخزن گرم‌کننده‌ی پرقدرتی قرار دارد که علاوه بر گرم شدن سریع، پایداری دمایی بالایی نیز دارد. جنس این مخزن از سرامیک پوشش داده شده با تورمالین است که باعث می‌شود موها در اثر حرارت آسیب کمتری ببینند.

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


مخروط فر کننده مو پروویو مدل PW-4108 از جنس سرامیک با تورمالین است. در روی دستگاه دکمه خاموش/ روشن، دکمه‌های تنظیم دما برای افزایش و یا کاهش دما و نشانگرهای LED دما قرار گرفته است. دمای فر کننده پروویو از ۱۲۰ تا ۲۰۰ درجه‌ سانتی‌گراد قابل تنظیم است. از ویژگی‌های بارز فر کننده مو مدل PW-4108 این است که پوشش مخروط فر‌ کننده حاوی دانه‌های کراتین و روغن آرگان مراکشی است که به مرور زمان از آن خارج می‌شوند و باعث لطافت و درخشندگی موها می‌شوند. این محصول مجهز به سیستم خاموشی خودکار است و در صورتی که ۶۰ دقیقه از آن استفاده نشود خاموش می‌‌شود.

مشخصات محصول

 • پوشش: سرامیک تورمالین
 • گستره‌ی حداکثر دما: بین ۲۰۰ تا ۲۲۰ درجه
 • حداکثر دما: ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد
 • نرم کننده یونی: خیر
 • سیستم خاموشی خودکار: بله
 • سیستم ایمنی قفل دما: خیر
 • عملکرد توربو: خیر
 • صفحه نمایشگر: خیر
 • دکمه روشن / خاموش: بله
 • قابلیت تنظیم دما: بله
 • قابل تنظیم در: ۵ دما
 • سیم گردان: بله
 • طول سیم: ۲ متر
 • پایه تعبیه شده در بدنه: بله

دیگر ویژگی‌ها:

 • · دارای سیستم گرمایشی PTC-MTC (گرم شدن سریع)
 • · حاوی دانه‌های کراتین و روغن آرگان مراکشی جهت براقیت مو
 • · قطر مخزن حرارتی: ۱۲ تا ۱۹ میلی‌متر
 • · دما بین ۱۲۰ تا ۲۰۰ درجه
 • · پایه نگهدارنده
 • · سیم چرخشی
 • · مناسب برای انواع مو

بازگشت به منو ↑

فر کننده مو جیمی مدل GM 410

فرکننده مو جیمی مدل GM 410

فرکننده حرفه ای GM 410 از شرکت جیمی مورد تایید استاندارد اروپا CE می باشد. که این دستگاه علاوه بر مصرف شخصی برای استفاده سالنی یعنی آرایشگاه ها گزینه بسیار مناسبی است

مشاهده قیمت + خرید از دیجی کالا


فر کننده جیمی مدل GM 410، دارای مخروط سرامیکی ۳۲ میلی‌متری است. این فر کننده برای مصارف خانگی و سالنی مناسب است. استفاده از این فر کننده به مو آسیبی نمی‌زند و رطوبت طبیعی مو را از بین نمی‌برد زیرا هنگام گرم شدن حرارتی از نوع مادون قرمز ایجاد می‌شود و این نوع حرارت از ضخامت کم ساقه مو عبور می‌کند و به مو آسیبی وارد نمی‌کند. سیستم گرمایشی سریع باعث می شود در کوتاهترین زمان به دمای مورد نظر برسد و کل سطح مخروط فرکننده به طور یکنواخت گرم می‌شود. سیستم خاموشی خودکار باعث افزایش طول عمر دستگاه و سیم گردان با چرخش ۳۶۰ درجه از زود فرسوده شدن سیم جلوگیری می‌کند.

مشخصات محصول

 • پوشش: سرامیک
 • حداکثر دما: ۲۲۰ سانتی‌گراد
 • سیستم خاموشی خودکار: بله
 • خاموشی خودکار پس از: ۳۰ دقیقه
 • عملکرد توربو: خیر
 • صفحه نمایشگر: بله
 • نوع نمایشگر: LED
 • دکمه روشن / خاموش: بله
 • قابلیت تنظیم دما: بله
 • سیم گردان: بله
 • طول سیم: ۲.۵ متر
 • پایه تعبیه شده در بدنه: بله

دیگر ویژگی‌ها:

 • · دارای سیستم گرمایشی سریع (PTC)
 • · پخش شدن حرارت به صورت کاملا مساوی در تمام سطوح کفی فرکننده (مانع سوختن موها)
 • · دارای لوله سرامیکی به قطر ۳۲ میلی‌متر
 • · دارای تنظیم درجه حرارت در ۶ حالت مختلف
 • · مجهز به سیستم خاموشی خودکار
 • · دارای سیم گردان با چرخش ۳۶۰ درجه
 • · مورد تایید استاندارد اروپا CE

حالا که به کمک این راهنمای خرید دستگاه فر کننده مو با انواع دستگاه‌ها و شکل‌های مختلف آن آشنا شدید، به راحتی می‌توانید با توجه به نیازها و بودجه خود بهترین دستگاه فر کننده مو را انتخاب و خریداری کنید. شما بین مدل‌ها و شکل‌های مختلف فر کننده مو که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم بیشتر چه شکلی را می‌پسندید؟

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

   اگر سوالی دارید همین‌جا بپرسید!

   ببین ببر